Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Skonfliktowana z rodziną królewską Meghan Markle cieszy się z powrotu do USA. "W końcu mogę używać swojego głosu!"

148
Podziel się

"Dobrze być w domu" - podkreśliła aktorka i zasugerowała, że była uciszana przez rodzinę swojego męża.

Skonfliktowana z rodziną królewską Meghan Markle cieszy się z powrotu do USA. "W końcu mogę używać swojego głosu!"
Meghan Markle opowiedziała o przeprowadzce do USA (ONS)
bCXWCZFh

Nie jest tajemnicą, że od czasu zrzeczenia się książęcego tytułu i wyprowadzki do USA relacje Meghan Markle z rodziną królewską są bardzo chłodne... Stosunków wcale nie ocieplają deklaracje Amerykanki, która wyznała ostatnio, że nie czuła się chroniona przez rodzinę swojego męża, szczególnie gdy była w ciąży. Obrażona na teściową i brytyjskie tabloidy aktorka przeniosła się do Kalifornii, gdzie układa nowe życie. Markle kreuje się teraz na aktywistkę i okazjonalnie udziela wywiadów w ramach promowania rozmaitych działalności charytatywnych.

Ostatnio ex-księżna udzieliła wywiadu Emily Ramshaw, współzałożycielce i dyrektorce redakcji non-profit The 19th, która uczula czytelników na ważne kwestie społeczne. Meghan opowiedziała, jak czuła się wracając do USA podczas masowych protestów, które rozpoczęły się po zabójstwie George'a Floyda.

bCXWCZFj

Było mi niesamowicie smutno patrzeć na to, w jakim momencie był nasz kraj - powiedziała. Dostrzegając jakieś plusy całej sytuacji, powiedziałbym, że w tygodniach po zabójstwie George'a Floyda i po pokojowych protestach, które widzieliście, ludzie się przebudzili i zaczęli domagać się zmian. Smutek przerodził się w inspirację do działania - wyznała.

Meghan wyraziła radość, że w końcu może zabierać głos w sprawach, które są dla niej istotne.

Problem rasizmu i uprzedzeń nie jest dla mnie niczym nowym, ale zmiany, które teraz mogą nadejść są czymś, czego nie mogę się doczekać i pragnę być tego częścią - powiedziała. W końcu mogę używać swojego głosu w sposób, którego wcześniej nie mogłam. Więc tak, dobrze jest być w domu! - podkreśliła, wbijając szpilę rodzinie królewskiej.

bCXWCZFp

Myślicie, że Elżbieta II się obrazi?

bCXWCZFq
bCXWCZFK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(148)
Gość
miesiąc temu
Zasady jej się nie podobały, ale pieniądze od nich na nowy dom brać to już w porządku.
...
miesiąc temu
Jest prosta zasada, że członkowie rodziny królewskiej nie mogą wypowiadać się publicznie na tematy polityczne czy światopoglądowe. Ona do tej rodziny zwyczajnie nie pasowała ze swoim stylem życia, ale będzie tłumaczyć się tym, że próbowali ją "uciszać". Jakby to była ich wina, że ona dobrowolnie do tej rodziny weszła...
Mela
miesiąc temu
Biedna pokrzywdzona Megan, prawda jest taka że nie pasowała do rodziny królewskiej bo tam się trZeba dostosować do etykiety i tradycji .
bCXWCZFL
Www
miesiąc temu
Biedactwo... to po co wychodziła za mąż za księcia
Toja
miesiąc temu
Niech ona sie juz lepiej nie odzywa
Najnowsze komentarze (148)
Anna
2 godz. temu
Megan miałaby w Dianie wsparcie , obie nie pasują do tego nadętego pustką dworu . Pycha , pustka ,egoizm jest bliskie Kate i Camilli . Megan to umysł otwarty , empatyczny , wrażliwy . Dziwię się, że tak długo mieszkała wśród tej brytolskiej obłudy i nie zwariowała . Harry tą wyprowadzką ją uratował bo o Dianę nie walczył nikt , zaszczuli ją czego niestety William do tej pory niezauważa.
ana
miesiąc temu
Cóż, nie pasowała tam. Powinna o tym pomyśleć przed ślubem. Na pewno dowiedziała się o wszystkich panujących tam zasadach. Rodzina królewska w Anglii ma ograniczone możliwości i ona dobrze o tym wiedziała zanim wyszła za mąż. Może mieć pretensje do siebie, że nie potrafiła się dostosować.... a i jedna sprawa... ona nie ma teściowej bo Diana nie żyje a Camilla jest tylko macochą Harrego
echhhh
miesiąc temu
słaba jest
Janka
miesiąc temu
Ale mi aktorka no i gdzie sa te role??
zuza
miesiąc temu
Jak mozna pisac ze jest skonfliktowana z tesciowa , jak matka Harego Ksiezna Diana nie zyje . No ogarnijcie sie .
O jej
miesiąc temu
Wywiad dla 19th* w którym dwie niezwykle uprzywilejowane kobiety dyskutują z zacisza swoich drogich willi problemy kobiet z nieuprzywilejowanych środowisk. Rozumiem że Meghan jest obecnie zdesperowana i sama napastuje różne organizacje aby wypożyczały jej swoje platformy do wypowiadania się i pouczania innych, ale to chyba nie było najlepsze posunięcie ze strony organizatorów, tym bardziej że rozmowa szybko zeszła z tematów bliskich tej organizacji na tematy bliskie Meghan, czyli Meghan opowiadająca o Meghan.
gosc
miesiąc temu
zalosna amerrykanska celebrytka
Lolo
miesiąc temu
Na teściowa? Chyba na królowa. Elżbieta to babcia Harrego a nie matka
bCXWCZFD
/_/
miesiąc temu
Szkoda, że Megan nie dała radę być księżniczka, taka piękna byłaby z niej księżniczka. Taka delikatna i wdzięczna.
Meg
miesiąc temu
Obrazona na teściowa , jak można być obrażonym na kogoś kogo nigdy się nie widziało nie poznało i Ta owa teściowa nie żyje ponad 20 lat . Biedna Diana
rrrr
miesiąc temu
Biedny Harry
Mała Mi
miesiąc temu
Artykuł stronniczy i pełen błędów. Meghan nie udzieliła wywiadu to Meghan przeprowadzała wywiad z Emily założycielką 29th organizacji wspierającej kobiety. Emily zadała Meghan pytanie o media i wtedy Meghan podzieliła się bardzo celnymi spostrzeżeniami na temato oraz odnośnie powrotu do USA. Rozmowa obu Pań była bardzo interesująca. Pisanie jak to ona jest obrażona na Królową i rodzinę królewską jest słabe. Tak szczegółowo znacznie relacje między nimi? A skąd? Z brytyjskich tabloidów, które nic nie wiedzą ale piszą jakby wszytsko wiedziały?
oliwka
miesiąc temu
brak słów na jej hipokryzję
Goya
miesiąc temu
Typowa Afroamerykanka .
...
Następna strona
bCXWCZGf