Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Biografia Meghan Markle USUNIĘTA ze strony rodziny królewskiej! Zastąpiono ją informacją o "Megxicie"...

58
Podziel się

Ze strony zniknęły informacje o młodości eksksiężnej, jej zaangażowaniu w niektóre sprawy społeczne i wzmianka o "byciu dumną ze swojego feminizmu". Zaskoczeni?

Biografia Meghan Markle USUNIĘTA ze strony rodziny królewskiej! Zastąpiono ją informacją o "Megxicie"...
Biografia Meghan Markle zniknęła ze strony rodziny królewskiej (ONS.pl)
bDfqMiGd

Meghan Markle budziła ogromne emocje niemal od samego początku swojej obecności na królewskim dworze. O ile jako trzecioligowa aktorka budziła umiarkowane zainteresowanie prasy, to małżeństwo z księciem Harrym skutecznie zwróciło na nią uwagę portali plotkarskich.

Niestety Meghan Markle nie była zachwycona tym, jak jest przedstawiana w licznych publikacjach, a jej "przygoda" skończyła się głośnym "Megxitem". Nie jest też tajemnicą, że relacje eksksiężnej z rodziną męża pozostawiały wiele do życzenia, o czym media rozpisywały się jeszcze na długo przed tym, jak wraz z Harrym opuściła szeregi royalsów.

bDfqMiGf

Meghan zmieniła wizerunek

Od czasu "Megxitu" Sussexowie próbują sobie ułożyć życie w słonecznym Los Angeles, gdzie znaleźli schronienie w otoczonej ekranami willi. Choć Meghan i Harry formalnie nie są już związani z rodziną królewską, to do tej pory nie zdecydowano się na akcję "czyszczenia" mediów z ich aktywności. Wygląda jednak na to, że ten czas właśnie nadszedł, na co zwrócił uwagę tabloid The Sun.

Na oficjalnej stronie rodziny królewskiej każdy z jej członków posiada dedykowany segment, w którym opisane są ich aktywności i historia. Takim osiągnięciem mogła się też pochwalić Meghan, jednak, jak zauważył tabloid, jej biografia została właśnie usunięta. Ze strony zniknęły m.in. informacje o jej społecznym zaangażowaniu za młodu oraz sekcja o "byciu dumną ze swojego feminizmu".

bDfqMiGl

Co więcej, niektóre informacje zastąpiono adnotacją o tym, że eksksiężna przeprowadziła się wraz z Harrym do Stanów Zjednoczonych. Zastąpiła ona wzmianki o nacisku kładzionym przez Meghan na ochronę praw kobiet czy nawet działaniach humanitarnych, gdy była jeszcze nastolatką. Sposobem, w który autorzy strony przedstawiają Meghan, jest teraz po prostu informacja o jej ślubie z Harrym i ich synu.

Tabloid poprosił o komentarz osobę odpowiedzialną za umieszczanie informacji na stronie, jednak ten twierdzi jedynie, że "każda ze zmian jest wcześniej konsultowana".

Strona jest aktualizowana na bieżąco i odzwierciedla to, na co kładą w tym momencie nacisk poszczególni członkowie rodziny królewskiej. Wszelkie zmiany są wcześniej konsultowane przed naniesieniem poprawek na stronę - twierdzi rozmówca The Sun.

Myślicie, że Meghan się ucieszy?

bDfqMiGm
bDfqMiGn
bDfqMiGG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(58)
Kate
3 miesiące temu
I dobrze, jej zaangażowanie jest tylko i wyłącznie pod publikę, nie interesuje ją nic poza sobą
Olka
3 miesiące temu
A kim jest by figurować na tej stronie?
jjj
3 miesiące temu
...i bardzo prawidłowo. Sama się usunęła z rodziny królewskiej.
bDfqMiGH
Andrzej
3 miesiące temu
No to utarli jej nosa , z działaczki i feministki zrobili tylko żonę i matkę Harrego. Zapracowała na to...
Peter Griffin
3 miesiące temu
Omg!!! Who the hell cares!!!!🙄🙄🙄
Najnowsze komentarze (58)
Gosc
3 miesiące temu
Jest bardzo nieforemna. Gora jest krotsza od nog . Brzydko to wyglada
Gość
3 miesiące temu
Czemu tyle jadu w was ludzie? Przeczytajcie sobie tą pierwszą wersję w oryginale. Kto jest wolontariuszem w stołówce dla bezdomnych przez 5 lat (i potem kolejne 2) w LA, i przez całe Siuts (4lata) w podobnej stołówce w Kanadzie ‚pod publikę’?? Pod publikę mogła w tym czasie zrobić setki zdjęć z róznych 'charytatywnych akcji' jak nasi influencerzy czesto, a ona chodzila pomagac w jedno i to samo mało spektakularne miejsce przez te lata- więc ten wieloletni wolontariat przytacza się w jednym zdaniu, które większość złośliwie pomija. Do tego była ambasadorką ds.Kobiet UNICEF. Strasznie dużo niepotrzebnego jadu sie na nią wylewa.
babcia
3 miesiące temu
Feministka, ktora tylko dzieki facetom ma kase! Ojciec, kochankowie i mezowie!
1111
3 miesiące temu
Bardzo atrakcyjna kobieta dobrze że zwiała z WB.
Zofia
3 miesiące temu
Dobrze ze wyniesli sie z Kanady bo tu mieszkam.
-----
3 miesiące temu
To i ta za dużo!
Anna
3 miesiące temu
Niech wraca do buszu!!! Gratulacje dla BRAWO!!!
Qiula YT
3 miesiące temu
tere fere wypadli bo zawsze byli by za Kaśką i jej męzem tak ustawiona jest kolejka więc Maryśka wymyśliła ,że się wymiksuje będzie na 1 miejscu ::}}
bDfqMiGz
Gość
3 miesiące temu
Sorry ale oni zrzekli się swojego tytułu wiec niech się cieszą ze wgl figurują na tej stronie a nie są jakimś drobnym druczkiem ze tacy byli
Toja
3 miesiące temu
Oglądałam kilka filmów dokumentalnych o tej rodzinie. Wczoraj o Dianie i NIGDY nie chciałabym do nich należeć. Wcześniej nie lubiłam Diany ale oni wykorzystując jej macice i fakt że była doskonałym materiałem na rodzenie książąt myślę że zgotowali jej piekło.. wykorzystali bardzo dobrą i wrażliwą dziewczynę i obwinili za wszystko... to tragiczna rodzina...emocjonalnie oziebla!
Ella
3 miesiące temu
Dopiero pojawiła się biografia napisana pod dyktando Meghan w którym przedstawia siebie jako ofiarę a rodzinę królewską jako wredne żmije. No to i tak że jej całkiem nie usunęli ze strony.
Dtfd
3 miesiące temu
Świat o niej usłyszał, tylko dzięki ślubowi z harrym, żyje za jego pieniądze, nawet w sądzie przegrywa z mediami i ona się uważa za silna kobietę feministkę ?
Hiehie
3 miesiące temu
Bardzo dobrze, przecież sama chciała to będzie się cieszyć, wyrwała se księcia i spoko
nora
3 miesiące temu
Królowa powinna im jeszcze odebrać tytuły! Dostali je tylko dlatego, że mieli pracować dla Korony, odeszli, ale zamiast być konsekwentnymi i zrzec się tytułów, to sobie je zostawili, by być w oczach mediów bardziej prestiżowi... Żenada!
...
Następna strona
bDfqMiHb