Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Sławomir Świerzyński odpowiada na OSKARŻENIA Różala! "Koń u mnie BYŁ ZDROWY!"

202
Podziel się

Lider Bayer Full zdecydował odnieść się do słów zawodnika MMA, zgodnie z którymi miał natychmiast odsprzedać konia Sułtana, gdy ten zaczął chorować. Czy panowie spotkają się w sądzie?

Sławomir Świerzyński odpowiada na OSKARŻENIA Różala! "Koń u mnie BYŁ ZDROWY!"
Sławomir Świerzyński odpiera oskarżenia Różala o zaniedbanie konia (fot. ONS)
bDAYhyqd

Los nie oszczędza ostatnimi czasy Sławomira Świerzyńskiego z zespołu Bayer Full. W ubiegły piątek discopolowiec stał się jedną z twarzy "listy hańby" - grupy popularnych celebrytów, którzy postanowili skorzystać z Funduszu Wsparcia Kultury. Gdy posypały się na niego gromy, "muzyk" zaczął niezręcznie się tłumaczyć, co jedynie dolało oliwy do ognia. Ostateczny cios zadał natomiast Różal, który w środę podzielił się z internautami tragiczną historią niegdyś należącego do Świerzyńskiego konia.

Według relacji Różala koń Sułtan miał być odsprzedany przez Sławomira Świerzyńskiego, zaraz gdy tylko zaczął mieć problemy ze zdrowiem. W osłabionym stanie zwierzę trafiło ponoć do pracy przy bryczce w Warszawie, gdzie było notorycznie zaniedbywane. W końcu Różal musiał interweniować, aby uratować je przed nieuchronną wysyłką do rzeźni.

bDAYhyqf
Zobacz także: Stadnina w Janowie Podlaskim przechodzi poważny kryzys. Wszyscy czekają, aż znów stanie na nogi

Po doprowadzeniu Sułtana do porządku Różal i jego partnerka próbowali ponoć kontaktować się ze Świerzyńskim z nadzieją, że pierwotny właściciel konia zechce pomóc im w leczeniu, albo zapragnie przyjąć go ponownie do siebie, biorąc pod uwagę, jak wiele pieniędzy dla niego zarobił. Para miała jednak usłyszeć, że Świerzyński "nie wchodzi dwa razy do tej samej rzeki".

bDAYhyql

Próbując najpewniej ratować szczątki swojej reputacji discopolowiec opublikował w środowy wieczór nagranie na Facebooku, na którym tłumaczy się z całej sytuacji. Autor takich przebojów jak Majteczki w kropeczki czy Blondyneczka jest zdania, że w chwili przekazywania Sułtana nowemu właścicielowi, koń był w nienagannym stanie.

Konia o imieniu "Sułtan" nabyłem w 2000 roku w Holandii. Przywiozłem go jako źrebaka do Polski i sprzedałem trzy lata wcześniej, zanim ty go nabyłeś. Koń był w bardzo dobrej kondycji fizycznej. Gdzie był przez te trzy lata? Nie wiem. Nabyłeś konia chorego, tak się stało, ale to nie moja wina, że ktoś tego konia w taki sposób zaniedbał. Tak, jak powiedział: koń u mnie był zdrowy, mam na to świadectwa lekarzy weterynarii. Dodam więcej: wszyscy, którzy mnie znają, wiedzą doskonale, że moja stadnina jest pod bardzo dobrą opieką podkuwaczy i weterynarza - mogliśmy usłyszeć na nagraniu Świerzyńskiego.

PR-owe zagranie musiało jednak nie przynieść zamierzanego efektu, zostało już bowiem usunięte z sieci.

W którą wersję wydarzeń jesteście skłonni bardziej uwierzyć, Różala czy Świerzyńskiego?

bDAYhyqm
bDAYhyqn
bDAYhyqG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(202)
Anka
2 miesiące temu
Różal wyglada jak zbir, ale ma dobre serce. Pokazuje to czynem opiekując sie zwierzętami, które zostały skrzywdzone przez człowieka. O panu z Bayer Full jeszcze nie słyszałam nic w kontekście pomocy komukolwiek ...
Megi9219
2 miesiące temu
Wierze Różalowi, on nigdy nie stara się przypodobać, mówi to co myśli
Meg
2 miesiące temu
Już nie będziemy słychać piosenek tego pana,ani chodzić na ich koncerty!
bDAYhyqH
jan
2 miesiące temu
jakos Sławomirowi źle z oczu patrzy
Ema
2 miesiące temu
Tego który nie kłamie na codzień.
Najnowsze komentarze (202)
Kkk
2 miesiące temu
Rozal jest bardzo wartosciowym czlowiekiem. No tak nie wyglad swiadczy o czlowieku a czyny.... zgadzam sie z jego swiatopogladem..... spoko kolo!
Buni
2 miesiące temu
Swierzynski i karlica ...żegnamy, do nie widzenia się!
xcx
2 miesiące temu
Co ten Rozal czy jak mu tam z siebie zrobił ?? jak można tak wyglądać?
Ewa
2 miesiące temu
Rozalowi oczywiście !
StarDust25
2 miesiące temu
Po wcześniejszych wypowiedziach Pana Świerzyńskiego, nie wierzę w jego zapewnienia. Po za tym będąc człowiekiem majętnym sięgać po pieniądze, które przydałyby się bardziej potrzebujacym i deprecjonując innego artystę - SŁABE.
JLB
2 miesiące temu
Nie mogę na niego patrzeć a co dopiero słuchać.
MR.Mark
2 miesiące temu
Co to za zespół weselny ten bajer ? kto to zna ? To że sprzedał tyle płyt i zarobił kupę kasy nie oznacza że jest inteligentny bo czego można się spodziewać po gościu który śpiewa o majteczkach. Czytaj ze zrozumieniem co Kazik jako prawdziwy artysta nie grajek weselny napisał o wyciąganiu od nas kasy
Kick
2 miesiące temu
Proponuję obejrzeć film miliard szczęśliwych ludzi. Pokazana jest buta i chciwość Sławomira.
bDAYhyqz
bbb
2 miesiące temu
Świerzyński kręcie!!! idź na solo z Różalem!! albo udowodnisz swoją rację albo będziesz cienko śpiewał
fan
2 miesiące temu
Nie darują ci odejścia z PSL-u. " Bo to jest taka muzyka im ciszej tym piękniej mi gra"
adam
2 miesiące temu
Różal to super gość! Nie oceniaj książki po okładce!
PZHK
2 miesiące temu
Konie rejestrowane są w PZHK. Tam są wszystkie dane każdego właściciela. Skoro Świerzyński twierdzi, ze nie wie gdzie był koń, to nie do końca mówi prawdę, bo sprzedając konia musi w PZHK zgłosić przerejestrowanie podając wszystkie dane nowego właściciela. Dodatkowo musi posiadać umowę kupna/sprzedaży. Więc mówienie, że nie wie gdzie był koń jest zwyczajnie słabe. Poza tym w paszporcie konia widnieją wpisy i tzw. "wlepki" odnośnie wszystkich zabiegów i podawanych leków i szczepionek. To też łatwo sprawdzić kiedy i co było podane. Biznes biznesem ale warto być przyzwoitym.
Betany
2 miesiące temu
No faktycznie, bieda u niego aż piszczy. Stać go na własną stajnię koni, a wyciąga ręce po państwowe, czyli nasze pieniądze.
Stangret
2 miesiące temu
Sławek ma rację, zawsze dbał o swoje konie
...
Następna strona
bDAYhyrb