Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

Sonia Bohosiewicz KPI z osób chorych psychicznie: "Wchodzi facet i widzisz, że jest chory"

330
Podziel się

Żenada roku?

Sonia Bohosiewicz KPI z osób chorych psychicznie: "Wchodzi facet i widzisz, że jest chory"
(eastnews, eastnews)
bDYAEdqt

Odkąd Kuba Wojewódzki i Michał Figurski postanowili publicznie wyśmiać Ukrainki w żenujący i niedopuszczalny sposób, już żadna z ich wypowiedzi naprawdę nie jest w stanie nas zaskoczyć. Jak się okazuje, teraz w ich ślady postanowiła pójść... Sonia Bohosiewicz. I to nawet przy udziale samozwańczego "króla TVN-u".

Ostatnio Bohosiewicz gościła bowiem w audycji Figurskiego i Wojewódzkiego, zatytułowanej Bohosiewicz. Jak lubi?. Podczas rozmowy postanowiła poruszyć temat spektakli, w których czynny udział bierze też publiczność. Wówczas powróciła do jednego ze swoich występów, niespodziewanie rozpoczynając temat osób chorych psychicznie...

bDYAEdqv

Wyznała bowiem, że gdy jeden z mężczyzn dołączył do niej na scenie, ta od razu stwierdziła, że jest "umysłowo upośledzony".

"Wyszedł facet i ja usłyszałam dziwny szum na widowni. Taki, którego się nie spodziewasz. Wiesz o tym, że coś jest nie tak. I wchodzi facet i widzisz, że jest chory psychicznie".

Następnie niestety kontynuowała swój żenujący wywód:

bDYAEdqB

"I teraz tak. Nie możesz go zrzucić, ale domniemujesz, że ten szmer na widowni może być tym szmerem, którego byś nie chciał, czyli że on jest niebezpieczny. Bo jeżeli jest tylko umysłowo upośledzony, to ja sobie z nim poradzę".

Jak można było się spodziewać, do dyskusji ochoczo włączył się też Wojewódzki.

"Mietek wariat" - powiedział.

"Ten pan był cudowny i rozkoszny, i to się wszystko bardzo dobrze potoczyło, ale mnie oblał w tym momencie pot, bo nawet gdyby była taka sytuacja, że Mietek wyszedł akurat na przepustkę, a wyszedł na przepustkę dlatego, że jest w szpitalu psychiatrycznym, bo zabił żonę na przykład i wszyscy ludzie by o tym wiedzieli" - dodała Bohosiewicz.

bDYAEdqC

Żenada roku? Przewidujemy wysokie miejsce w tym plebiscycie.

bDYAEdqW
KOMENTARZE
(330)
zizi
rok temu
Wchodzi Sonia i widzisz, ze pół gęby wycięła
Nick
rok temu
Wchodzi Sonia i widzisz o porazka zycia sie toczy.... brak slow
III
rok temu
Przasna uroda, nawet po tych wszystkich zabiegach.
bDYAEdqX
www
rok temu
Żenujący był tylko komentarz Wojewódzkiego. Ona opowiedziała o realnej sytuacji, która ją spotkała i w której miała podobne obawy jakie ma np. pani z urzędu, gdy do pokoju w którym siedzi wchodzi osoba, po której z daleka widać że ma jakieś problemy psychiczne. W jednym z MOPSów taka wizyta skończyła się oblaniem urzędniczek benzyną i podpaleniem... Nigdy nie wiesz co zdrowa osoba może zrobić, a jeśli z daleka widzisz że ktoś ma problemy z głową, to tym bardziej się boisz. I tylko o tym mówi Sonia.
Psychiczny
rok temu
Ale co ona złego powiedziała ? Jak w Gdańsku wybiegł koleś z nożem na scenę ? Sami byście sie bali i nie wiedzieli o co chodzi ... a nazwanie kogos ze jest chory psychicznie przecież ona sie nie naśmiewa ..
Najnowsze komentarze (330)
Lola
rok temu
Nie, nie lubię ani jej, ani jej jeszcze brzydszej siostry, są ordynarne i mają się za nie wiadomo kogo 🤦🏻‍♀️
was
rok temu
NO PROSZĘ KRZYCZYCIE "STOP HEJTOWI", A SAMI HEJTUJECIE ILE SIĘ DA . DNO!!!!!
ggo
rok temu
Sama wygląda jak czub
jakukuby
rok temu
Ukrainka.
Ulu
rok temu
Sonia ma chyba jakaś chorobowa przypadłość, bo ciągle biega bez gaci. To jest ten jej talent? Tesciu pcha do telewizji.
bolo
rok temu
Lubię Sobie bo często występuje na golasa😆
Psychiatra
rok temu
Super dzidzia
Mona
rok temu
Gdyby ta pani była zdrowa nie wzięła by udziału w takiej audycji
bDYAEdqP
Inteligentna
rok temu
Może mnie ktoś oświecić, kim ona jest?
nnn
rok temu
Smutne to, że niby aktorka a wysłowić się nie umie. Kto pcha takich ludzi? Dno dna. I nie chodzi tu nawet o to, co powiedziała, ale o to, w jaki sposób to zrobiła. Ani wyglądu, ani inteligencji, ani kultury, ani ogłady.
Proszę o info
rok temu
Kim jest ta bardzo brzydka osoba, bardzo niestarannie ostrzyknięta na twarzy? Treść jej wypowiedzi poraża!!!
megi
rok temu
sonia daj spokoj bo ty chyba masz cos z glową .Popatrz w lustro jak ty wyglądasz a do tego jestes b niesympatyczna .Zadna z ciebie gwiazda Jak ten Majewski cie chcial
Opoohgcdf
rok temu
Los bywa przewrotny..uważaj Soniu żebyś sama nie zachorowała albo ktoś z Twojej rodziny..nie wiesz jakie to cierpienie zmagać się z choroba psych....
Ania
rok temu
No oczywiście, że kpi. Powinna przecież powiedzieć, że uwielbia, gdy na scenę wchodzi niezapowiedzianie i nieplanowanie obca osoba, której w na pewno zdrowej psychicznie głowie powstała nagła myśl o dołączeniu do trupy teatralnej w trakcie spektaklu. Że to normalne, zdrowe i taaakie milusie. I wcale się nie boi, bo wiadomo że faceci z widowni wchodzący aktorom na scenę mają zawsze, ale to zawsze dobre zamiary i są stabilni emocjonalnie.
...
Następna strona
bDYAEdrr