Trwa ładowanie...
Przejdź na
jjan
|

Syn Moniki Richardson dostał się NA STUDIA! "Jestem z siebie dumny!"

415
Podziel się:

Syn Moniki Richardson, Tomasz Malcolm, choć nie zdał matury, został studentem wymarzonego kierunku studiów. Opowiedział też o marzeniach związanych z karierą w modelingu, własną firmą, a nawet... nagraniem płyty. Mama też pęka z dumy?

Syn Moniki Richardson dostał się NA STUDIA! "Jestem z siebie dumny!"
Syn Moniki Richardson idzie na studia (AKPA, Instagram)
bELaarMB

Dzieci Moniki Richardson nieśmiało wkraczają do świata show biznesu. Starszy syn dziennikarki, Tomasz Malcolm, próbuje sił w modelingu, a jej córka, Zofia Malcolm, robiła ostatnio kurs "w jednej z najlepszych szkół aktorskich w Londynie", o czym z dumą doniosła jej sławna mama.

Ale to nie koniec sukcesów w rodzinie Moniki Richardson. Choć jakiś czas temu pisaliśmy, że jej syn, Tomasz, oblał maturę z matematyki - która, jak mówił, i tak mu się nie przyda, gdyż nie miał w planach publicznych polskich uczelni - teraz znów wszystko idzie po jego myśli.

bELaarMD

Na Instagramie Tomasz, który pomyślnie zdał amerykański egzamin dojrzałości, pochwalił się, że już w październiku pójdzie na studia z biznesu i marketingu. Co więcej, młody mężczyzna rusza też z własną działalnością gospodarczą!

Dostałem się na studia! Ale się cieszę! Już w październiku zaczynam. Będę studiować biznes i marketing. Jeszcze ruszam z własną działalnością gospodarczą, żeby zarobić na ATPL-a [licencję pilota - przyp. red.], którego będę robił na boku. Niedługo zdradzę, jaka to działalność, jeśli oczywiście odniosę sukces - ogłasza zadowolony.

Jak mówi, w jego życiu trwa ostatnio dobra passa. Wśród marzeń Tomasza są jeszcze nie tylko kariera w modelingu, ale też wydanie własnej płyty:

bELaarMJ

Jestem z siebie dumny. Nie dość, że zdałem prawo jazdy, to jeszcze dostałem się na studia. No i zaczynam nowe życie. Oszczędzam też pieniądze, które zarobiłem jako kurier, żeby nagrać własną płytę. Mam piosenki napisane i chcę je w końcu wydać. Jeszcze trzeba studio znaleźć, muzyków zatrudnić... Nie będzie to proste, nie będzie to tanie, ale warte inwestycji. Jeśli chodzi o modeling, wciąż czekam na zlecenia.

Jesteście pod wrażeniem?

Posłuchaj najnowszego odcinka Pudelek Podcast!

bELaarMK
bELaarNe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(415)
Xawery
4 tyg. temu
Dzieci z Aspergerem są bardzo ambitne i mają wiele zainteresowań. Dobrze też że matka i ojciec go wspierają
Bebe
4 tyg. temu
Jak chce zostać pilotem bez matematyki przepraszam bardzo?
Długopis
4 tyg. temu
Bananowe dziecko. Niech nie kłamie, że pracując jako kurier zarobił na nagranie płyty. Mamusia sporą większość dołoży.
bELaarNf
Tyle 😂
4 tyg. temu
Mama zapłaciła.
Aska
4 tyg. temu
A on czasem matury nie zdał? Tak czy siak fajnie, widać że obrotny chlopak
Najnowsze komentarze (415)
kamyk15
1 tyg. temu
Dziwna sprawa bez matury i na studia . Przecież by zostać studentem należy ukończyć szkołę średnią , zdać maturę to podstawa była jest i pozostanie. Pani Monika szczerzy zęby jak Justyna Kowalczyk.
Koko
4 tyg. temu
Modeling 😂😂😂
ciekawe
4 tyg. temu
A jak można zostać wicemarszałkiem sejmu z PIS będąc tylko po ogólniaku ???
Okienko
4 tyg. temu
Z taką aparycją to niech lepiej skupi się na tych studiach.
Azberger
4 tyg. temu
Widać że ma Azbergera
Pracuje
4 tyg. temu
OSOBY w jakikolwiek sposób zaburzone zdrowotnie czy psychicznie powinny mieć zakaz posiadania prawa jazdy. Dla dobra swojego i innych
Scr
4 tyg. temu
Z polskiego też nie jest orłem.
dsaf
4 tyg. temu
ale jaja, ale jaja
bELaarMX
Mis
4 tyg. temu
Masakra, kolejna pseudogwiazdka rosnie
Ojciec
4 tyg. temu
Dobrze że nie umie liczyć bo tatusiów / ojczymów by się nie doliczył, taką ich obfitość załatwiła mamusia ! Jest się czym wstydzić bo to nie jest w pełni normalne .....
Xyz
4 tyg. temu
To, że chłopak zdał maturę w drugim terminie to w żaden sposób go nie definiuje. Uważam, że skoro papier ma to miał prawo dostać się na jakie studia chciał. A nagłówki wskazują na to, że chłopak zaczyna studia nie posiadając zdanego egzaminu dojrzałości co myśle wzbudza duże kontrowersje a to wszystko za sprawka źle sformułowanego wstępu. Nie ładnie pudel !
Lukasz DV
4 tyg. temu
Z kolegami chcę otworzyć start -upa dot. produkcji procesorów wykorzystywanych do oprogramowania w PILOTACH. Robimy z kolegami aplikacje do tego start -upa w garażu mojego dziadka. Czy mamy szansę? Wg naszych wyliczeń może być taniej. Pracujemy nad tym od 11 miesięcy, od kiedy mieliśmy zdalne. Nie kpij ze mnie.
Ojojojo
4 tyg. temu
Będzie studiował "Zarządzanie polem namiotowym".
Einstein
4 tyg. temu
I dobrze w marketingu matematyka nie jest potrzebna
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELaarNQ
bELaarNR
bELaarNS
bELaarNT
bELaarNU
bELaarNz