Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

Szymon Majewski DRWI z "maseczkowego wybryku" Tomasza Karolaka: "Żeby pomóc celebrytom, wymyśliłem MASECZKĘ BIKINI"

91
Podziel się:

Zdaniem komika, niechęć niektórych celebrytów wobec zakrywania twarzy wynika z obawy przed nierozpoznaniem. Jego wynalazek pomoże?

Szymon Majewski DRWI z "maseczkowego wybryku" Tomasza Karolaka: "Żeby pomóc celebrytom, wymyśliłem MASECZKĘ BIKINI"
Szymon Majewski drwi z Tomasza Karolaka (East News, Facebook)

Choć wydawać by się mogło, że co do istnienia pandemii koronawirusa nie ma żadnych wątpliwości, istnieje całkiem spora grupa osób, które doszukują się w tym fakcie teorii spiskowej. "Koronasceptycy" głoszą, że wirusa nie ma, a pandemię wymyślono, by kontrolować obywateli i ograniczać ich swobody.

Na naszym rodzimym poletku największymi zwolennikami i propagatorami tych pseudonaukowych bzdur są oczywiście Viola Kołakowska i Ivan Komarenko. Ten drugi przemawiał nawet na demonstracji przeciw narzucanym przez rząd ograniczeniom. Uczestniczy, rzecz jasna, nie mieli na sobie maseczek ani rękawiczek, tworząc razem wesołe siedlisko drobnoustrojów.

Do tego zacnego grona dołączył jakiś czas temu, być może pod wpływem matki swoich dzieci, Tomek Karolak. On również czuje się poszkodowany i ograniczony przez rządzących, i daje temu wyraz na każdym kroku. Niedawno oburzony relacjonował wyrzucenie ze sklepu meblowego, które nastąpiło w wyniku niedostosowania się do zaleceń. Aktor bowiem, przekonany o pełni swojego zdrowia, usiłował zrobić zakupy, nie mając na twarzy maseczki.

Popis ignorancji celebryty postanowił skomentować jego showbiznesowy kolega - Szymon Majewski. Zadrwił sobie z Karolaka, dodając zdjęcie w zaprojektowanej przez siebie "maseczce bikini".

Wczoraj Tomek Karolak został wyrzucony z IKEA za brak maseczki. To powszechny problem, że niektórzy znani nie chcą nosić maseczek. Powód? To oczywiste - w maseczkach znani przestają być znani. Dlatego, żeby im pomóc, wymyśliłem maseczkę bikini, model Celebrity Pro Twarz. Z nią każdy znany jest wciąż znany - napisał.

Myślicie, że taki wynalazek przekonałby Tomka, by wreszcie zastosować się do zaleceń?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(91)
Patrycja
2 lata temu
Karolak myśli, że jest lepszy. Każdy musi nosić maseczkę- tylko on nie musi. Jeszcze ten tekst, że mógłby się zarazić od ochroniarza... żal
mm531
2 lata temu
😂😅😂
tghhj
2 lata temu
Nie wnikając w słuszność noszenia maseczek, brawo dla IKEA za potraktowanie Karolaka jak każdego innego klienta. Skoro nie obsługują nikogo bez maseczki to super ze nie zrobili dla niego wyjątku bo "gwiazda"!!!
Tak
2 lata temu
Szymon jest super i ma klasę. I nie musi rzucać słowami na k, żeby być zabawnym. Szacun.
Ewa
2 lata temu
Doskonała riposta w samo sedno .
Najnowsze komentarze (91)
Lilia1@
2 lata temu
Szymon Majewski niech mówi sam za siebie!!! Jest masa ludzi którzy nie będą nosić maseczek bo nie musza a ocenianie innych to typowe dla ludzi TVN
Wirus
2 lata temu
Naczelna epidemilog świata VIOLA KOŁAKOWSKA -wiedzę o zarazkach zdobyła na uniwersytecie-internecie i na podyplomowych studiach-ploteczkowy, wybitna i wielce wiarygodna specjalistka ;-):-D
ABC
2 lata temu
Do autora tekstu: Proszę użyć słowa "uczestnicy" a nie "uczestniczy" - jedna literka zmienia całą wypowiedź- no cóż, język polski jest trudny, nie każdemu dane jest się go dobrze nauczyć.
gość
2 lata temu
Celebrity Pro Twarz - boskie :D
R40
2 lata temu
Jakim prawem wyśmiewane są osoby o i innych poglądach na temat korona ściemy !!? Typowe dla mediów mainstreamowych.! Te maseczki sreczki szkodzą tylko. Nie ma żadnych podstaw prawnych by osoby zdrowe musiały nosić namordniki!!! A koronka bezobjawowa jest po to wymyślona by wymusić noszenie kagańca.
Tylkomy
2 lata temu
Zalosne i nie smieszne... on ma juz maske to po co mu druga... mogl to sobie zalozyc jako majtki... jak tacy ludzie moga reklamowac plusa... dno i zenada... cale szczescie, ze juz nie mam nic w plusie czy polsyfie...
Kasia
2 lata temu
Dobre i w punkt
Ada
2 lata temu
Super Szymon !!!!
ola
2 lata temu
ja ha ha ha ha ha super
Ana
2 lata temu
Żałosne i nieśmieszne. Komik to za duże słowo
bella
2 lata temu
on nosi czapeczkę to po co mu maseczka
Eovr
2 lata temu
Zacznijcie ludzie myśleć samodzielnie
Bonnie
2 lata temu
Kocham Cie Szymon! 😂
gość
2 lata temu
Szymon jest bardzo inteligentny. Chyba jest coś na rzeczy.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie