Trwa ładowanie...
Paww
|
aktualizacja

Te gwiazdy UKRYWAJĄ DRUGIE POŁÓWKI przed światem: Małgorzata Socha, Agnieszka Chylińska, Dorota Szelągowska, Michał Szpak... (ZDJĘCIA)

74
74
Podziel się

Sporo gwiazd stara się chronić swoje drugie połówki przed szponami show biznesu. Agnieszka Chylińska w ogóle nie pokazuje męża, unikając publicznych wyjść w jego asyście. Zobaczcie, kto jeszcze chroni miłość swojego życia przed blaskiem fleszy.

1
 / 9
Te gwiazdy UKRYWAJĄ DRUGIE POŁÓWKI przed światem: Małgorzata Socha, Agnieszka Chylińska, Dorota Szelągowska, Michał Szpak... (ZDJĘCIA)
Te gwiazdy UKRYWAJĄ DRUGIE POŁÓWKI przed światem: Małgorzata Socha, Agnieszka Chylińska, Dorota Szelągowska, Michał Szpak... (ZDJĘCIA)
Te gwiazdy UKRYWAJĄ DRUGIE POŁÓWKI przed światem (AKPA)
0
0

Sporo celebryckich par tylko wyczekuje okazji do tego, by wziąć udział we wspólnych sesjach okładkowych i zyskać miano "power couple". Istnieje jednak garstka gwiazd, która skrupulatnie dba o prywatność. Nie wszyscy chcą opowiadać w mediach o związkowych wzlotach i upadkach.

Do tej pory swój status związku ukrywa między innymi Michał Szpak. Choć niedawno udzielił głośnego wywiadu, w którym wyznał, że jest panseksualny, to temat jego drugiej połówki wciąż pozostał tajemnicą. Życiem prywatnym nie chwalą się również Ewa Minge oraz Agnieszka Chylińska, które od wielu lat nie wypowiadają się o swoich mężach publicznie.

Dorota Szelągowska, mimo burzliwego życia uczuciowego, niechętnie opowiada o nim w mediach. Co pewien czas publikuje w sieci jedynie zdjęcia z "przyjacielem". Również Klaudia Halejcio, choć od czasu do czasu pokazuje "tajemniczego Oskara" na swoim instagramowym profilu, niewiele mówi o jego życiu ani też nie zabiera go na ścianki.

Zobaczcie, kto jeszcze chroni partnerów i partnerki od blasku fleszy.

2
 / 9
Ewa Minge

Dla Ewy Minge pierwsze małżeństwo okazało się bardzo ciężkim doświadczeniem. Projektantka zakończyła przemocowy związek i musiała zacząć wszystko od nowa. Teraz Minge wiedzie szczęśliwe życie u boku męża, którego nie pokazuje światu.

Nie widzę powodu, żeby pan, pana czytelnicy czy ktokolwiek inny wchodził do mojej sypialni, a mój mąż to moja sypialnia - wyznała w rozmowie z Pomponikiem.

3
 / 9
Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio postanowiła uszanować prośbę ukochanego o anonimowość i nie zabiera ojca jej dziecka na branżowe imprezy. Aktorka razem z tajemniczym Oskarem zamieszkała w luksusowej willi, gdzie wspólnie wychowują córeczkę Nel. Celebrytka sporadycznie wrzuca do sieci rodzinne zdjęcia, na których przeważnie pokazuje ukochanego z profilu. Z dostępnych w sieci informacji można się natomiast dowiedzieć, że Oskar to warszawski biznesmen, który pierwsze kroki jako przedsiębiorca stawiał jako... 13-latek.

We wszystkich firmach zatrudniam ponad 100 osób. Moje agencje obsługują największe budżety marketingowe dla polskich i globalnych marek - chwali się na własnej stronie internetowej.

4
 / 9
Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska od 12 lat jest mężatką, jednak o tajemniczym Marku wspomina w mediach wyjątkowo rzadko. Nigdy nie zabrała go też na warszawskie salony. O samym Marku wiadomo więc niewiele. Według doniesień, jest grafikiem i projektował pierwsze okładki płyt zespołu Chylińskiej.

Wiedzę o życiu uczuciowym piosenkarki jej fani czerpią jedynie z piosenek gwiazdy, dopatrując się w tekstach utworów ukrytych przesłań. Celebrytka ceni sobie, że u boku męża może zaznać normalności.

Mówiąc o Marku chętnie i serdecznie, przedstawia go w laczkach, z detergentem w ręku, kupującego mięso na schabowe. Domowy Marek to odbicie jej troskliwego ojca. Nareszcie mężczyzna, który gwarantuje stabilność, a przede wszystkim nie przynależy do destrukcyjnego świata, który ciągnął ją na dno - informował swego czasu magazyn "Twój Styl".

5
 / 9
Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska od dłuższego czasu wodzi media za nos, publikując zdjęcia z tajemniczym fotografem. Wojtek Friedmann nazywany jest przez projektantkę wnętrz przyjacielem. Niedawno razem podróżowali po Islandii, a Dorota relacjonowała radosne chwile u boku mężczyzny oraz wspólne drzemki pod jednym śpiworem.

6
 / 9
Małgorzata Socha

Małgorzata Socha przez wiele lat nie wpuszczała mediów do swojego prywatnego życia. Dopiero w ostatnim czasie nastąpił przełom. Gwiazda pierwszy raz pokazała twarze dzieci w social mediach. Z kolei partner aktorki sporadycznie pokazuje się z Sochą na ściance, podkreślając, że nie jest osobą publiczną.

7
 / 9
Michał Szpak

Michał Szpak bardzo oszczędnie opowiada publicznie o życiu prywatnym. Niedawno udzielił wywiadu magazynowi "Twój Styl", w którym opowiedział o planach założenia rodziny oraz seksualności. Nigdy nie zdradził jednak statusu swojego związku.

Seksualność to sfera, którą odkrywa się całe życie. Gdybym miał jednoznacznie siebie określić, jestem panseksualny. Uważam, że każdy, niezależnie od płci kulturowej, tożsamości płciowej i orientacji seksualnej, zasługuje na miłość. Jestem queerowy, nie identyfikuję się z żadną płcią. Tam naprawdę żyję tu i teraz. Żyję chwilą.

8
 / 9
Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski nigdy nie opowiadał za wiele o sferze uczuciowej. Wokół związków piosenkarza krążyło wiele spekulacji. Pod koniec 2019 na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie z tajemniczą blondynką, a Kwiatkowski tajemniczo poinformował wówczas, że razem z dziewczyną rozpoczynają wspólnie siódmy rok.

9
 / 9
Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz od 14 lat jest żoną Pawła Majewskiego. O partnerze aktorki nie wiadomo za wiele. Celebrytka chętnie relacjonuje swoje życie w social mediach, jednak na próżno szukać tam zdjęć jej dzieci lub męża.

KOMENTARZE
(74)
Ycek
5 miesięcy temu
Szacun dla Agnieszki Chylinskiej, 20 lat zyje z facetem ktorego nikt nie zna, MOZNA ??? mozna
NIE
5 miesięcy temu
Nie rozumiem jak można nie identyfikować sie z własną płcią.Do toalety publicznej męskiej czy damskiej chodzi(może nie korzysta bo to zaburza jego poglądy) umie sikac na stojąco a jednoczesnie ma okres?Przedstawia się jako Michał czy Michalina?To juz powoli zaczyna sie robić załosne.
Gość
5 miesięcy temu
Dawid Kwiatkowski jest w związku z Damianem Kordasem 😆
🌈🌈🌈
5 miesięcy temu
Kinga D też ukrywa
Gvhj
5 miesięcy temu
Na zdjęciu z Kwiatkowskim jest Sara. I to nie ona jest jego dziewczyną, a tylko koleżanką, siostrą jego byłego menadżera
Najnowsze komentarze (74)
Mini
5 miesięcy temu
O kurczę to Minge nie jest singielka… chyba przebije Chylińska. Ale o Halejcio to wiemy wszystko, wciąż pisze o mężu milionerze, który tak naprawdę kasę ma od ojca i jest kompletnym biznesowym cielakiem.
Gcmd
5 miesięcy temu
E tam ,najbardziej dyskretna, na temat swojego związku oraz swoich poczynań jest Katarzyna Cipochopek😉
Ines
5 miesięcy temu
Zachowanie prywatności to jednak podstawa. Ja poznałam partnera z moim zespołem w pracy i okazało się, być to ogromnym błędem. Po kilku miesiącach niepewności i braku poczucia stabilności zdecydowałam się na pomoc Detektyw Skrzypek. Już po kilku tygodniach, wiedziałam, co było źródłem mojego poczucia niepokoju. Dowody zdobyte przed Panią detektyw, jednoznacznie pokazywały, że mój partner notorycznie zdradzał mnie z koleżanką z pracy.
Pędziwiatr
5 miesięcy temu
Najwięcej połówek ukrywa Beata K gwiazda estrady
Poeta
5 miesięcy temu
Chylyńska chociaż prawdę powiedziała, że przy mężu jest tylko normalną! Zawsze wiedziałem, że coś nie taka z nią ale jak się nie ma szkoły to.....
@@@@
5 miesięcy temu
A Prezesso JK też ukrywa
Mmm
5 miesięcy temu
Co innego nie ujawniać drugiej połówki, a co innego jej nie posiadać. Szpak nie mówi o swojej orientacji, ale nigdy nie potwierdził, że jest z kimś związany.
Bacha♥️
5 miesięcy temu
Tak naprawdę to chyba tylko Chylińska, którą bardzo szanuję za to że nie biega ze swoim facetem i dziećmi po ściankach 👍👍👍
Ada
5 miesięcy temu
Bzdura. Po prostu nie mogą MIC. Pani Agnieszka wozniak Starak sama mowila ze kilka razy poroniła
Lol
5 miesięcy temu
XY - samiec, XX - samica, chromosomy identyfikujące płeć. Drogi szpaku jeśli masz chromosom x oraz y to jesteś samcem i to określa twoja płeć, orientacji już nie. Ty nie musisz określać swojej płci, biologia zrobiła to za ciebie
Ann
5 miesięcy temu
Głupoty piszecie…na instagramie pokazują rodziny pozują z partnerami
Misztela
5 miesięcy temu
Słabo tak się ukrywac
lech
5 miesięcy temu
znany prezes też ukrywa swój " związek".
mieszkaniec z...
5 miesięcy temu
Są też takie które trzymają meża z dziećmi zamkniętego w sypialni podczas gdy w pokoju obok dzieje się orgia z kilkoma ogierami. Takie przy tym wyprawiane są harce że u sąsiadów pod nimi to się żyrandole hustają i szklanki przesuwają na półkach !
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Pochmurny Antoni Królikowski zasuwa z Izabelą w strugach deszczu do osiedlowego dyskontu po sok marchewkowy (ZDJĘCIA)

Antoni Królikowski znów nie ma dobrej passy. Mimo przeciwności losu prawniczka Izabela wiernie trwa u boku gwiazdora. Także podczas wypraw do osiedlowego sklepu...
9.

Joanna Opozda pokazała, jak będzie wyglądać jej nowy dom. Na bogato! (ZDJĘCIA)

Joanna Opozda pochwaliła się niedawno na Instagramie projektem nowego mieszkania, a także pokazała, jak idą prace wykończeniowe. Zdjęcia wnętrza robią wrażenie.
8.

Anna Mucha zostawia auto na awaryjnych i... IDZIE DO KNAJPY! Tam zajadała się kostkami lodu (ZDJĘCIA)

Podczas ostatniej wizyty w centrum Warszawy Anna Mucha postanowiła zablokować ulicę. W tym czasie spotkała się ze znajomą w restauracji, gdzie ze spokojem skonsumowała posiłek składający się m.in. z kostek lodu. Prawdziwa gwiazda?
7.

Tak mieszkają Borys Szyc i Justyna Nagłowska: kącik pod schodami, dwa tarasy i zapierający dech w piersiach ogródek (ZDJĘCIA)

Borys Szyc i jego małżonka Justyna chętnie pokazują w mediach społecznościowych zakątki swojego gniazdka na Saskiej Kępie. Największe wrażenie robi jednak ich ogródek. Chcielibyście tak mieszkać?
6.

Magdalena Stępień, Sylwia Bomba i inni wspierają Krzysztofa i Joannę Ibiszów na premierze ich projektu (ZDJĘCIA)

Tłum celebrytów przybył na event "Dobre życie by Ibisz", który zapowiada nowy projekt prezentera. Na niebieskiej ściance pozowała m.in. żona prezentera Joanna Ibisz, a także Magdalena Stępień, Sylwia Bomba i Maciej Dowbor. Jak się prezentowali?
5.

Katarzyna Warnke "przyłapana" na randce: romantyczna kolacja, PRZYTULANIE w taksówce i wspólny powrót (ZDJĘCIA)

Jakiś czas temu media obiegła informacja, że Piotr Stramowski układa sobie życie u boku nowej ukochanej. Teraz okazuje się, że Katarzyna Warnke również zaczęła randkować po rozstaniu z mężem. Paparazzi "przyłapali" ją na spotkaniu z tajemniczym przystojniakiem.
4.

Tak mieszkają Edyta i Cezary Pazurowie. Ogromny salon, kuchnia jak z katalogu i ogród pełen kwiatów (ZDJĘCIA)

Edyta i Cezary Pazurowie nie ukrywają swoje życia prywatnego przed fanami, często publikując nowe zdjęcia w mediach społecznościowych. Dzięki postom zamieszczanym na Instagramie możemy podejrzeć, jak obecnie mieszka para. Ładnie się urządzili?
3.

Maria i Marcin Prokopowie są ze sobą od DWÓCH DEKAD. Zobaczcie, jak instruktorka jogi zmieniała się na przestrzeni lat (ZDJĘCIA)

Po ciężkiej batalii z nerwicą napadowo-lękową Maria Prokop porzuciła pracę w korporacji na wysokim stanowisku i została joginką. Tym samym żona sławnego dziennikarza przeszła z biegiem lat niemałą przemianę...
2.

Rewia mody za SETKI TYSIĘCY na zgrupowaniu reprezentacji Polski: Matty Cash, Wojciech Szczęsny, Bartosz Bereszyński z rodziną (ZDJĘCIA)

Zgodnie z niepisaną tradycją polscy piłkarze przybyli na zgrupowanie kadry obwieszeni metkami od najdroższych światowych projektantów. Matty Cash i Jan Bednarek tym razem zostawili kolegów daleko w tyle. Sama ich biżuteria kosztowała setki tysięcy złotych.
1.

Zwyczajna Małgorzata Kożuchowska wychodzi z porsche za pół miliona z torebką wartą 28 tysięcy złotych (ZDJĘCIA)

Małgorzata Kożuchowska tym razem zrezygnowała ze starannie dobranej stylizacji na rzecz wygodnych jeansów i botków. Zadbała jednak o luksusowy dodatek.