Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

Twarz Khloe Kardashian wciąż ewoluuje. Fani: "Powinnaś naprawić to, co masz w środku, a nie NA ZEWNĄTRZ"

52
Podziel się

Rzeczywiście jej twarz "nie brzmi znajomo"?

Twarz Khloe Kardashian wciąż ewoluuje. Fani: "Powinnaś naprawić to, co masz w środku, a nie NA ZEWNĄTRZ"
Nowa twarz Khloe Kardashian (Instagram)
bEhAqXCJ

Przedstawicielki klanu Kardashianów pojawiają się w mediach głównie w kontekście skandali lub romansów. Każda z nich dwoi się i troi, żeby utrzymać zainteresowanie mediów, co od wielu lat im się udaje. Ostatnio na świeczniku znalazł się temat konfliktu między Kim i Kanye, który co jakiś czas wraca jak bumerang.

Dużo dzieje się również między samymi celebrytkami. Pojawił się nowy zgrzyt na linii Kim-Kourtney, ponieważ ta druga nie ma już ochoty pojawiać się w rodzinnym reality show Keeping Up with the Kardashians. Siostry zapałały do siebie tak dużą niechęcią, że skończyło się na rękoczynach...

bEhAqXCL

Najmniej medialną siostrą jest od zawsze Khloe, która przez wiele lat nazywana była "najbrzydszą Kardashianką". Udało jej się jednak zmienić swoje wygląd i życie, przechodząc całkiem spektakularną metamorfozę i zmieniając się z "brzydkiego kaczątka" w łabędzia.

Niestety, jej przemiana zaszła chyba trochę za daleko, co nie umknęło internautom. Pod każdym nowym zdjęciem zarzucają oni Khloe, że przestała przypominać siebie i nie mogą jej rozpoznać. Tak było i kilka dni temu, kiedy Khloe dodała zdjęcie z przyjaciółką.

bEhAqXCR

"Może kiedyś byłaś mniej atrakcyjna, ale przynajmniej nie wyglądałaś jak manekin", "Co ty ze sobą zrobiłaś, dziewczyno?", "Powinnaś naprawić to, co masz w środku, a nie na zewnątrz" - to tylko niektóre z licznych komentarzy.

Wy też myślicie, że przemiana Khloe poszła trochę za daleko?

bEhAqXCS
bEhAqXCT
bEhAqXDm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(52)
Paula
rok temu
Photoshop i tyle . W programie o nich wcale tak nie wyglada
Xyz
rok temu
No widać, że różne filtry nakłada. Ja na filmik czekam
Maciek Lubicz
rok temu
Ludzie, przecież to są filtry. Aż razi po oczach.
bEhAqXDn
Ada
rok temu
Siostry ksero.
Lolka
rok temu
Ci sami ludzie którzy teraz krytykują ja za operacje plastyczne, kiedyś nazywali ja „najbrzydsza Kardashianka”...
Najnowsze komentarze (52)
Paula892
12 miesięcy temu
To fakt widać różnicę w wyglądzie. Czasami trzeba znać umiar. Ja robiłam usta w Instytucie Piękna Bielenda i jak przedstawiłam jaki efekt chce uzyskać, to profesjonalnie mi doradzono co zrobić aby nie wyglądało to źle. To jest dobre podejście.
Iza
rok temu
Bardzo lubie na nie patrzeć Są piękne, wszystkie❤️🧡💛💚💙💜🖤🤍🤍🤎
super
rok temu
boska.....
Sands
rok temu
Jak ona to zrobiła?! Wygląda jak inna kobieta.
feg
rok temu
nie ma jak to zachwycac sie rodzina wyrobiona z plastiku!
Lola
rok temu
Wszysty tutaj ich krytykują.. Ciekawe skąd mają taką oglądalność.. I te miliony obserwujących na instagramie?
Gogo
rok temu
Bo ludzie są głu... czemu niby najbrzydsza? No ona jest po prostu wysoka i postawna, ale według mnie nie była nigdy brzydka. Pewnie to ja wpędziło w kompleksy.
Gogo
rok temu
Bo ludzie są głu... czemu niby najbrzydsza? No ona jest po prostu wysoka i postawna, ale według mnie nie była nigdy brzydka. Pewnie to ja wpędziło w kompleksy.
bEhAqXDf
Liv
rok temu
W dalszym ciągu to tylko i wyłącznie jej sprawa jak eksperymentuje z wyglądem 😉
Gość
rok temu
To chyba jej sprawa jak wygląda i to jej powinien podobać się jej wygląd. Nam nic do tego, tym bardziej, że duża część osób, które komentują coś typu "plastikowa lalunia" gdyby miały kasę same by się poprawiły.
emily
rok temu
one wszystkie wyglądają jakby zeszły z jednej taśmy fabrycznej plastic is not fantastic wyglądają groteskowo jak żywe kukły
Justa
rok temu
Jak dla mnie wygląda sto razy lepiej. A że zrobiła sobie operacje to już jej sprawa. Efekt jest spoko w porównaniu do poprzedniego. Wszystko jest dla ludzi. Jak ktoś chce wyglądać jak karykatura to proszę bardzo, ale nie osądzajmy że jeżeli ktoś zrobi operację to wygląda gorzej. Ma kasę to korzysta. Proste. Kto jej zabroni? I myślę że ma gdzieś komentarze typu "Coś ty że sobą zrobiła?" Itp. pozdro
Gosciówa
rok temu
Chirurga maja naprawdę genialnego!!! Potrafi stworzyć całkiem nową kobietę 😉👌🏼👍🏼
Naturalna
rok temu
Okropnie wyglądają te sztuczne tylki, zwłaszcza z profilu. Nienaturalne ułożenie nogi. Noga z naturalnymi pośladkami ida w parze, że tak powiem, przy sztucznym zadzie noga jakby rośnie od połowy pośladków. Ohyda.
bEhAqXDH