Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

TYLKO NA PUDELKU: Jakub Rzeźniczak zaczął NOWY ROMANS, gdy był jeszcze w związku z Magdą Stępień?! "Wrócił z Rzeszowa i zażądał ROZSTANIA"

614
Podziel się

Według naszych najnowszych doniesień Jakub Rrzeźniczak porzucił Magdalenę Stępień z dnia na dzień, gdy ta była w zaawansowanej ciąży. "Magda była zostawiona sama sobie z daleka od rodziny" - donosi nasze źródło. W międzyczasie Rzeźniczak już wtedy bawił się u boku nowej młódki.

TYLKO NA PUDELKU: Jakub Rzeźniczak zaczął NOWY ROMANS, gdy był jeszcze w związku z Magdą Stępień?! "Wrócił z Rzeszowa i zażądał ROZSTANIA"
Jakub Rzeźniczak; Magdalena Stępień (fot. AKPA)
bEpFRfcl

Wieści o nagłym rozstaniu Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień wstrząsnęły opinią publiczną. Para jeszcze niedawno dzieliła się swoim szczęściem na Instagramie. Mało tego, modelka była w zaawansowanej ciąży, gdy przyszło jej mierzyć się z wizją samotnego macierzyństwa. Dziecko przyszło na świat w połowie lipca. Jego tatuś miał już wtedy zupełnie nową partnerkę, którą nasi czytelnicy przyłapali na "romantycznej kolacji" ze sportowcem w przydrożnym barze w Płocku. Tymczasem okazuje się, że uczucie to rozkwitło, zanim jeszcze Rzeźniczak rozstał się na dobre z matką swojego drugiego dziecka.

Obecny związek, o ile można to tak nazwać, pana Jakuba najprawdopodobniej trwa już od końca maja. To się stało zaraz po baby shower Magdy. Ta dziewczyna jest z Rzeszowa. Kuba był w Rzeszowie z końcem maja. Tam ją najpewniej poznał. Pojechał do Rzeszowa podobno spotkać się z przyjaciółmi, miał wrócić i miało być wszystko w porządku. A wrócił i oznajmił Magdzie, że się rozstają - zdradza w rozmowie z Pudelkiem osoba z otoczenia MagdyJakuba.

bEpFRfcn
Zobacz także: Najgłośniejsze zdrady w show-biznesie

Zdaniem naszego informatora nic nie zapowiadało nadchodzącego rozstania. Magdalena miała być absolutnie zaszokowana decyzją partnera. Między "zakochanymi" co prawda układało się różnie, ale modelka wierzyła, że uda jej się uchronić więź, która połączyła ją ze sportowcem.

Kobieta w ciąży przechodzi burzę hormonów. Oni się sprzeczali, ale to jest naturalne w każdym związku, że są wzloty i upadki. Nie ma rzeczy nie do przepracowania. O ile jest taka wola u obojga partnerów i nie ma żadnych osób trzecich... Tam nie było mowy o żadnym rozstaniu. Kuba miał pojechać do przyjaciela. Magda sama wychowywała się bez ojca i nigdy nie chciała swojego dziecka skazać na to, by wychowywało się bez ojca. A niestety właśnie na to ojciec skazał swoje własne dziecko. To jest obrzydliwe - ocenia surowo nasz rozmówca.

bEpFRfct

Co ciekawe Stępień miała w stu procentach wierzyć w przemianę Jakuba. Od kiedy ponownie zeszła się z nim przed rokiem, mężczyzna miał wykonać nad sobą ogromną pracę. Zaczął nawet panować nad swymi instynktami. Wszystko jednak do czasu...

Od momentu, kiedy oni się zeszli rok temu, było wszystko w porządku. Jakub nie dawał żadnych sygnałów, że jest zainteresowany innymi kobietami. Dziecko było świadomą decyzją. Było planowane przez obojga. Było chciane, wyczekane. To bzdura, co piszą, że było wpadką.

Niestety na planach zbudowania szczęśliwego domu się skończyło. Jakby tego było mało, Rzeźniczak miał nęcić ją możliwością ponownego zejścia się. Do niczego takiego oczywiście nie doszło.

Magda była zostawiona sama sobie z daleka od rodziny. Miała tylko przyjaciół dookoła. Jakub jej powiedział przy rozstaniu, że różnie w życiu bywa i nikt nie wie co będzie za, dajmy na to, miesiąc.

bEpFRfcu

Jednocześnie nasze źródło zaznacza, że na tę chwilę relacje piłkarza i modelki "są stabilne". Jakub bardzo chce się ponoć wykazać przy synku.

On ich odebrał ze szpitala. Przywiózł do domu. Pomógł. Był w szpitalu. Ale wtedy pod szpitalem czekała już jego nowa dziewczyna. W ten sam dzień zrobiono im zdjęcia w barze, który wy opublikowaliście - informuje nas osoba z otoczenia młodych rodziców.

Na dowód swoich starań piłkarz wrzucił ostatnio zdjęcie na InstaStories, gdy odbierał malca i jego mamę ze szpitala.

bEpFRfcv

Zasłużył sobie na medal?

bEpFRfcw
bEpFRfcO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(614)
Hbb
4 dni temu
Jeśli nowa czekała pod szpitalem to musi być marnym człowiekiem
Zdhn
4 dni temu
Tylko opieka naprzemienna. Tydzień z mamà tydzień z tatà. I zobaczymy ile wytrzyma nowa dziewczyna jak będzie musiała w tym uczestniczyć
Kasia
4 dni temu
A panna z rzeszowa dobrze ze na oddział nie weszła by pilnować narzeczonego koszmar
bEpFRfcP
Olo
4 dni temu
Zrobił dziecko innej kobiecie będąc w związku małżeńskim, więc nie wiem jak można liczyć, że taki typ się zmieni 🙈
Mig
4 dni temu
Dziewięć się co baby w nim widzą
Najnowsze komentarze (614)
Agnes
22 godz. temu
Co one w nim widzą?
xcv
23 godz. temu
Ten pan wygląda jak bohater programu "Chłopaki do wzięcia". Tylko ubrania ma markowe, taka różnica.
Hania37
2 dni temu
Żal mi tych nowych panienek obok takiego byka rozpłodowego gdzie tylko może teren zaznacza. Fuujj🤢panie Rzeźniczak tak czysto po ludzku nie jest Panu wstyd... 🤮
ALE JAJA!
2 dni temu
stiępien ????? HA, HA...................HA!
So
2 dni temu
A kto to jest? Bo nie orientuje sie
Pola
2 dni temu
On jest chorym bardzo człowiekiem, no ale szkoda ze jego partnerki tego nie widzą i każda się łudzi ze będzie miłością jego życia, no ba🤷‍♀️
Babik
2 dni temu
Co one widzą w takim chłoptasiu lovelasie... Tylko kasę chyba
Ela
3 dni temu
NARCYZ , bawi się z nimi wszystkimi , za chwilę będzie chciał wrócić do matki swojego dziecka, to zwykły gracz, Omijać szerokim łukiem takich, to zwykły roznosiciel chorób wenerycznych 🤮
bEpFRfcH
Mick
3 dni temu
Walic ich wszystkich
Sara
3 dni temu
Noworodki się tak sadza w foteliku? Bez hejtu, pytam bo nie wiem.
Kasia
3 dni temu
Dziecko! Fotelik! - ma(d) ki czas start! 😁
Ziuta
3 dni temu
Ależ on jest nieładny:(( co kobiety w nim widzą????
Cwakudfh
3 dni temu
Jakby wykonywał inny zawód jak piłka nożna i pracował na budowie czy w sklepie itp to nawet jedna i druga i inne na niego by nawet niezerknely wielcy piłkarze i ich romanse żenada żeby jeszcze dobrze gral
viki
3 dni temu
a skąd ten Rzeźniczak się wziął? Kto to taki? Słoneczny Ken z rozrywki w tvn?
...
Następna strona
bEpFRfdj