Ivy
|

TYLKO NA PUDELKU: Kinga Rusin nie opiekuje się Tomaszem Lisem? "Ich kontakty są napięte od lat i choroba tego nie zmieniła"

963
Podziel się

W mediach pojawiły się informacje, że była żona odwiedziła dziennikarza w szpitalu i załatwiła mu wizytę u znanego neurochirurga. Nasz informator twierdzi, że to nieprawda. "Od samego początku Tomkiem opiekowała się Hanna".

TYLKO NA PUDELKU: Kinga Rusin nie opiekuje się Tomaszem Lisem? "Ich kontakty są napięte od lat i choroba tego nie zmieniła"
(ons, east news)

Na początku grudnia Tomasz Lis trafił do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie. Dziennikarz przyjechał do stolicy województwa warmińsko-mazurskiego na wywiad z sędzią Pawłem Juszczyszynem. Po przyjeździe Lis miał źle się poczuć. Według medialnych doniesień, jego stan był ciężki.

Na kilka dni Tomasz zniknął z mediów społecznościowych, a informację o jego zdrowiu przekazała Hanna Lis, pisząc, że "Tomek ma się dobrze".

Po krótkiej nieobecności dziennikarz powrócił na Twittera, gdzie podziękował fanom za wsparcie i poinformował, że został wypisany ze szpitala. Ujawnił też, że czeka go długa rehabilitacja.

W tygodniku Na Żywo pojawiły się informacje o tym, że w powrocie do zdrowia pomaga Tomaszowi była żona, Kinga Rusin. Tygodnik napisał, że odwiedziła go w szpitalu i załatwiła mu konsultacje u jednego z najlepszych neurochirurgów w kraju. Nasz informator twierdzi, że to nieprawda.

Od samego początku Tomkiem opiekowała się Hanna. Była w Olsztynie już kilka godzin po tym, jak trafił do szpitala. Była przy nim non stop. Najpierw na OIOM-ie, potem na neurochirurgii. Udało jej się załatwić mu miejsce w Instytucie Psychiatrii i Neurochirurgii. Towarzyszyła mu przy każdym śniadaniu, obiedzie, kolacji. Razem z nim wykonywała ćwiczenia, które są niezbędne po udarze. Potwierdzą to wszyscy pracownicy szpitali, w których leżał. Informacje o pomocy Kingi to chyba jakiś żart... - zdradza nam osoba z bliskiego otoczenia dziennikarza.

Doniesieniami o zaangażowaniu w sprawę byłej żony Lisa jest zdziwiona nawet jego rodzina.

Wszyscy zastanawiają się, skąd takie bzdury wzięły się w mediach? Ich kontakty są napięte od lat i choroba tego nie zmieniła - dodaje nasze źródło.

KOMENTARZE
(963)
pio pio
miesiąc temu
Kinga Rusin niech się nie intersuje jego życiem tylko zajmie się swoimi kłamstwami jakie codziennie pisze swoim wielbicielom
Belli
miesiąc temu
Jest tajemnicą poliszynela, że Rusin sama pisze te kocopały na swój temat i wrzuca je zaprzyjaźnionym dziennikarzom, których opłaca. Tym razem coś nie pykło, bo robić sobie fejm na udarze to jednak przeginka.
Gosc
miesiąc temu
Może się zejdą z Hanią? Życzę im wszystkiego najlepszego...
iwo
miesiąc temu
Ale Kinia jest już staruszka!!
Brrryyyy
miesiąc temu
To mściwa małpa, ale promować się na byłym jaka to niby miła jest.... Brrr
Najnowsze komentarze (963)
poli
3 tyg. temu
ja tam nie widzę nic złego w tym że ona się nim nie zajmuje serio
wera
3 tyg. temu
Kinga brawo, trzeba też trochę myślec o sobie
radka
3 tyg. temu
oj dajcie spokój, ile można na kogoś najeżdżać
marti
3 tyg. temu
najlepiej Kinga zrobi jak się zajmie swoimi, ma przecież parę osób którymi się opiekuje :)))
Jina
3 tyg. temu
Pani Rusin prosze robic co pani uwaza za sluszne
Boja
3 tyg. temu
Kinga popieram
Kasjana
3 tyg. temu
Ale czepianie sie serio, sami komus pomozcie lepiej
olla
3 tyg. temu
Kinga nie słuchaj głupiego gadania ;)
nira
3 tyg. temu
sami się swoimi byłymi zajmujcie a nie jej wode z mózgu robicie
tota
3 tyg. temu
przecież Kinga jest z Markiem nie z Lisem..
roza
4 tyg. temu
lis znalazł nową panią więc Kinga nie ma żadnych obowiązków
Dana
4 tyg. temu
Kinga sobie radzi bez niego i powinno to działac w drugą stronę
ona
4 tyg. temu
ma zonę czy kogoś innego niech ona się nim zajmuje
inka
4 tyg. temu
czemu miałaby się nim zajmować. bez sensu
...
Następna strona