Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

TYLKO NA PUDELKU: Marcelina Zawadzka odpowiada Violi Kołakowskiej: "SZUKA TANIEJ SENSACJI I ROZGŁOSU"

653
Podziel się:

"W sprawach dotyczących ludzkiego zdrowia lepiej być słuchającą ekspertów "owieczką" niż głoszącym pseudonauki baranem" - podsumowuje Miss Polonia 2011. Dobrze jej powiedziała?

TYLKO NA PUDELKU: Marcelina Zawadzka odpowiada Violi Kołakowskiej: "SZUKA TANIEJ SENSACJI I ROZGŁOSU"
Marcelina Zawadzka odpowiada Violi Kołakowskiej (ONS)
bESkeViZ

Choć wciąż trwają prace nad wynalezieniem szczepionki na koronawirusa, temat już budzi spore emocje. Mimo że większa część społeczeństwa czeka na lek, który mógłby raz na zawsze powstrzymać pandemię, istnieje też grupa osób, która jasno deklaruje, że jest przeciwna szczepieniom. Do tych, którzy są sceptycznie nastawieni do takiej formy zwalczania wirusa, zaliczyć można między Ivana Komarenko, Edytę Górniak czy naczelną polską "koronasceptyczkę", Violę Kołakowską.

To właśnie ta ostatnia z zaangażowaniem śledzi wszelkie doniesienia odnośnie pandemii. Nie dziwi zatem fakt, że ukochana Tomasza Karolaka skomentowała również ostatnią dyskusję, do której doszło w Pytaniu na śniadanie, między Tomaszem Łysakowskim, specjalistą medycyny rodziny i chorób wewnętrznych, prezesem warszawskich lekarzy rodzinnych, Michałem Sutkowskim oraz siedmiokrotnym mistrzem świata w windsurfingu, Wojciechem Brzozowskim. Ten ostatni zaciekle reprezentował antyszczepionkowców, głównie powołując się na zasłyszane od "znajomych" teorie spiskowe.

bESkeVjb

O dziwo Violi bardziej niż argumenty zwolenników szczepień nie spodobała się postawa prowadzącej program. Za pośrednictwem InstaStories dostało się zatem Marcelinie Zawadzkiej.  

Zobacz także: Marcelina Zawadzka: "Może TikToka bym sobie założyła"

Miss Polonia 2011 nie pozostawiła komentarza Kołakowskiej bez odpowiedzi. W rozmowie z Pudelkiem odniosła się do przytyku zaangażowanej w sprawę koronawirusa celebrytki:

bESkeVjh

Byłam przekonana, że nie mam ochoty komentować opinii Violi Kołakowskiej na temat rozmowy, w której uczestniczyłam, gdyż mam wrażenie, że Viola szuka taniej sensacji i rozgłosu. Nie pierwszy już raz wypowiadając się na różnego rodzaju tematy, nie będąc ekspertem - zaczęła modelka, dając do zrozumienia, co myśli o wybrance Karolaka.

Viola, nie mam do Ciebie złych emocji, ale postanowiłam Ci odpowiedzieć. Być może zmienisz zdanie o mnie, być może nie - nie mam na to wpływu. Wywołałaś jednak publiczną "dyskusję", więc i ja "publicznie" odpowiem.

31-latka postanowiła odnieść się do zarzutu starszej koleżanki, jakoby miałaby być "owieczką na smyczy":

Zadaniem prowadzących poranny program śniadaniowy jest zadawanie pytań, a nie wygłaszanie opinii, bo to nie my jesteśmy ekspertami - tłumaczy Marcelina. Dyskusja, jaka wywiązała się pomiędzy doktorem Michałem Sutkowskim i Wojtkiem Brzozowskim, do pewnego momentu była bezpośrednią wymianą argumentów, do których każdy ma pełne prawo. Emocje wybuchające w temacie pandemii są dla mnie jak najbardziej zrozumiałe, jednak kiedy jeden z rozmówców zaczął insynuować i zarzucił drugiemu bycie opłacanym za mówienie o epidemii, zareagowałam. Tak po ludzku, bo w rozmowie najważniejszy jest dla mnie wzajemny szacunek - podkreśla, a następnie podaje w wątpliwość prawdziwość głoszonych przez celebrytkę teorii:

bESkeVji

Być może Viola uwierzyła, że jako znana osoba jest ekspertką także w dziedzinie nauk medycznych. Ja uważam jednak, że w sprawach dotyczących ludzkiego zdrowia i życia lepiej być słuchającą ekspertów "owieczką" niż głoszącym pseudonauki baranem - zaznacza, nie szczędząc w słowach prezenterka i dodaje:

Generalnie, niezależnie od tematu, polecam branie pod uwagę głosów rzetelnych ekspertów. Na słuchanie tych, którym brakuje nie tylko elementarnej wiedzy, ale jak widać i klasy, szkoda życia. Oby nigdy nie było im dane weryfikować swoich poglądów na własnym zdrowiu, a tego zdrowia to dużo i szczerze życzę! - kończy Zawadzka.

Myślicie, że kolejny komentarz Violi jest tylko kwestią czasu?

bESkeVjj
bESkeVjk
bESkeVjC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(653)
Sylwia
2 lata temu
Brawo Marcelina
Parias
2 lata temu
Kiedyś się mówiło ze takie jak Viola maja w głowie robaki
ela
2 lata temu
brawo Marcelina , utarłaś nosa tej zadziorze
bESkeVjD
Maciej
2 lata temu
A ja tak się zapytam Czy ci wszyscy antyszczepionkowcy to jak jadą na wczasy do krajów tropikalnych to tez się nie szczepią od chorób tropikalnych czy tez pierwsi lecą po szczepionkę
Edi
2 lata temu
Brawo Zawadzka! Tzw. Viola niech się zajmie tym, co umie najlepiej...chodzeniem
Najnowsze komentarze (653)
😆😆😆😆
rok temu
W tv muszą sporo zarabiać prezenterka stać na wakacje tak drogie a niemoga pomoc p. Andrzejowi????
Zenek
rok temu
Oj, trafnie!
DSo
2 lata temu
Brawo Marcelina. Fakt, ze jesteś śliczną kobietą powoduje, ze niektórzy "odmawiają " CI intelektu. Mylą się
ona
2 lata temu
mam takie samo zdanie jak Marcelina
Goscfaq
2 lata temu
Pusta strasznie ta Marcelina z twarzy taka prostaczka Pisiora nic nie mówi ta twarz zero inteligencji bujała się zgejem mądra i przebiegła to odrazu rozpozna zkim ma do czynienia geje to pod przykrywkę zadają się z dziewczynami ona jest prostacka nie potrafi się ładnie wypowiadać jak prowadzi pytanie na śniadanie, dobrze że ma inteligentnego kolegę układy ma u Kurs kiego potrafi się przepychac twarz ma prostacka r
Bil
2 lata temu
Walka to sfrustrowany flejtuch.
Pate master
2 lata temu
Dwa pasztety.
Szmer
2 lata temu
Szkoda lepiej niech się pręży w los Angeles bo nawet w pracy nie trzyma nóg razem sto telewizja narodowa i z rana dzieci już nie spia
bESkeVjv
tiga
2 lata temu
pusta ta Zawadzka...że
Xxx
2 lata temu
Jak dla mnie extra odpowiedź Marceli na beznadziejny przytyk.
lelek
2 lata temu
Porażająca jest ta lista ekspertów od spraw zdrowia. Iwan Komarenko, Edyta Górniak i Viola Kołakowska to wybitne umysły znane na całym świecie .
Sasiadka
2 lata temu
Kołakowska podobna do Doroty L. z wyglądu i z zachowania. Frustratka
100%
2 lata temu
Viola ma rację!!! Popieram w 100%
Gość
2 lata temu
Brawo Marcelina, tak trzeba odpowiedzieć Kołkowi.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESkeVko
bESkeVkp
bESkeVkq
bESkeVkr
bESkeVks
bESkeVjX