Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|

TYLKO NA PUDELKU: Marian Lichtman zapewnia: "Gdyby nie było Trubadurów, to nie byłoby Krzysztofa Krawczyka"

182
Podziel się

"Pan Andrzej Kosmala całe życie bał się zespołu Trubadurzy. Niepotrzebna ta panika" - przekonuje Marian Lichtman. Konflikt jeszcze bardziej się zaogni?

TYLKO NA PUDELKU: Marian Lichtman zapewnia: "Gdyby nie było Trubadurów, to nie byłoby Krzysztofa Krawczyka"
Marian Lichtman zapewnia: "Gdyby nie było Trubadurów, to nie byłoby Krzysztofa Krawczyka" (AKPA)
bDZrejcR

Zaledwie kilka dni po pogrzebie Krzysztofa Krawczyka wśród jego bliskich wybuchła niesmaczna wojna. Wdowa po muzyku podczas ceremonii pożegnalnej muzyka zwróciła się do Mariana Lichtmana, by ten przestał się wtrącać i promować na jej tragedii. Ewa Krawczyk opublikowała również ostry apel do Lichtmana, by uszanował żałobę po zmarłym artyście i nie rozpowiadał plotek na temat jej rodzinnego życia.

Zobacz także: Marian Lichtman: "Pan Kosmala całe życie bał się zespołu Trubadurzy"
bDZrejcT

Marian Lichtman przekonuje, że między nim a Ewą nie ma żadnego nieporozumienia i darzą się wielką sympatią. Źródła konfliktu doszukuje się w Andrzeju Kosmali, który jego zdaniem, chciał odciąć Krzysztofa Krawczyka od Trubadurów.

Kompozytor woli zachować dyplomatyczne relacje z Andrzejem Kosmalą. Zdaniem muzyka, menadżer Krawczyka nigdy nie przepadał za zespołem Trubadurzy i obawiał się sentymentalnych powrotów 74-latka do początków kariery.

bDZrejcZ

Pan Andrzej Kosmala nigdy nie darzył sympatią zespołu. Całe życie bał się zespołu Trubadurzy, że Krzysztof coś może z nami zrobić. Krzysztof zawsze nas wspierał. Ciągnęło go do wspomnień. Trubadurzy to nie był czas pana Kosmali.

Marian Lichtman w rozmowie z Michałem Dziedzicem dodał, że dziwne obawy Kosmali mogą wynikać z jego nieobecności w życiu Krawczyka, kiedy ten stawiał swoje pierwsze muzyczne kroki. Dodał, że na sukces "polskiego Elvisa Presleya" pracował cały sztab specjalistów. Na koniec skromnie stwierdził, że "gdyby nie było Trubadurów, to nie byłoby Krzysztofa Krawczyka".

Niepotrzebna ta panika, nie był nigdy fanem. Nie bolało nas to, ale dziwiliśmy się jemu. Po rozmowach ze mną nie był potem również moim fanem. Krzysztof sam prowadził swoją działalność, dużą pracę robiła Ewa. Kosmala też miał duży wkład pracy. Krzysztof otaczał się dobrymi muzykami, panował nad tym. Powiem szczerze. Gdyby nie było Trubadurów, to nie byłoby Krzysztofa Krawczyka. Wtedy nie było pana Andrzeja Kosmali.

bDZrejda
bDZrejdu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(182)
Ehm
3 tyg. temu
Dość żerowania na śmierci Krawczyka...to już jest naprawdę niesmaczne. Umarł i dajcie mu spokój.
Pink
3 tyg. temu
I tu ma rację . Krawczyk startował z Trubadurami i tam zaistniał .
Aleksis
3 tyg. temu
Zostawcie już tego biednego Krawczyka :(
bDZrejdv
Gabi
3 tyg. temu
Mówcie co chcecie, ale pan Lichtman to dobry człowiek i prawdziwy przyjaciel zmarłego p.Krzysztofa. Szacun p.Marianie za pańską postawę na pogrzebie, za opiekę nad Krzysztofem juniorem 👏
Sksnd
3 tyg. temu
Za życia tylu artykułów się nie doczekał co po śmierci ehhh
Najnowsze komentarze (182)
lufa
3 tyg. temu
Lichtman nie wcinaj się!!!!Chcesz zaistnieć wykorzystując śmierć Krawczyka?!
dorota
3 tyg. temu
Gdyby nie Krawczyk,nie byloby Trubadurow. To raczej za jego osoba wciaz wspominano tych dinozaurow. Nie mam zielonego pojecia dlaczego ow pan Trubadur wchodzi z butami w zycie rodziny Krawczyka.dlaczego martwi sie o syna Krawczyka,to tak jakby obca osoba zaczela wypytywac mnie o moje sprawy rodzinne. Powiedzialabym jej spadaj
nad
3 tyg. temu
I tak trzymac P Lichman nie kazdy jest tak odwazny i ma serce dla tych ktorzy nie umia sie sami obronic Synowi pKrawczyka nalezy sie pomoc Jest Pan wspanialym czlowiekiem co w sercu to na jezyku
Jola
3 tyg. temu
I to tak na byc na zmianę,,,wdowa,kosmala,lichtman,,,wystarczy nic nie mówić dziennikarzom,,,,jest teraz czas ciszy ,,,należy się to zmarłemu,,,,
Kuba
3 tyg. temu
Panie lichtman,,okaz pan klasę i szacunek do kk,,,,jest czas żałoby,,,cisza nad grobem,,,,,
sowa
3 tyg. temu
Czyli znaczy że Trubadurzy powinni mieć prawo odrębnego pochówku Pana Krzysztofa, pogrzebu, i rozporządzeniu majątkiem. Chyba podobnie było z pogrzebem Pana Wodeckiego, jego Rodziną, a Panią Bończak.
darek
3 tyg. temu
Lichtman ma rację, i ma prawo głosu również w tej sprawie, tylko że z drugiego rzędu, bo ostatecznie mowa o Krzysztofie jako soliście, ale podstawą są Trubadurzy, w ich strukturze.
iqs
3 tyg. temu
Kosmala w latach 60-tych był wręcz zachwycony Trubadurami. Zawsze miał tandetny gust
bDZrejdn
Siwa
3 tyg. temu
Krawczyk zdobył popularność czego nie można powiedzieć o Lichtmanie!
Hanula
3 tyg. temu
Bardzo ladna wypowiedz pana Lichtmana. Nie widze powodu do krytyki.
02:46 29
3 tyg. temu
Ma Rację
Melka
3 tyg. temu
Żałosne to wszystko... Panowie Lichtman i Kosmala zachowują się jak zazdrosne, rywalizujące ze sobą kochanki: która była bliższa zmarłemu.... Smarkateria. I jeszcze ta wdowa...
lola
3 tyg. temu
ile trzeba się naharować ,żeby tyle bab utrzymać..a teraz płacze..trzeba było myśleć przedtem ,dbać o niego..a nie wyciskać na maxa jak cytrynę
Mmm
3 tyg. temu
Ciszej nad tą trumna.
...
Następna strona
bDZrejdP