Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

TYLKO NA PUDELKU: Prezes firmy kosmetycznej do Daniela Majewskiego: "Zastanów się, co dzieci przeczytają kiedyś o rodzicach w sieci"

151
Podziel się

"Poradzimy sobie z zaistniałą sytuacją i wierzę w sprawiedliwe rozstrzygnięcia związanych z Deynn spraw, także przez sądy" - wyznał nam Tomasz Masiarek.

TYLKO NA PUDELKU: Prezes firmy kosmetycznej do Daniela Majewskiego: "Zastanów się, co dzieci przeczytają kiedyś o rodzicach w sieci"
Prezes Skin79 odpowiada Deynn i Majewskiemu (TVN, Skin79)
bDJYAGdh

Deynn i Majewski wystosowali oświadczenie w odpowiedzi na nasz artykuł, w którym przytoczyliśmy wypowiedzi prezesa Skin79. Para influencerów nie odniosła się do najpoważniejszych zarzutów przedstawionych przez Tomasza Masiarka, tylko w emocjonalnym tonie opisała "przemianę wewnętrzną", wspominając przy okazji dzień ślubu.

Stanowczo (!) zaprzeczamy, jakoby ktokolwiek posiadał jakikolwiek wpływ na najpiękniejszy dzień naszego życia, jakim było zawarcie związku małżeńskiego - pisali Deynn i Majewski.

bDJYAGdj

Zdementowali też informacje o tym, że firma pomogła im stanąć na nogi po kryzysie wizerunkowym, gdy nikt inny nie chciał z nimi współpracować.

Nieprawdziwe są stwierdzenia jakoby za naszą wewnętrzną przemianą, zmianą publicznych działań, rozwoju oraz zachowań, które wcześniej pozostawiały wiele do życzenia, stała jakakolwiek agencja marketingowa czy eksperci! (...) Nigdy w życiu nie wydaliśmy ani złotówki na żadnego rodzaju działania marketingowe mające na celu poprawę wizerunku - stwierdzili.

Zapytaliśmy Tomasza Masiarka, co sądzi o oświadczeniu Deynn i Majewskiego. Zawiedziony współpracą z influencerami prezes firmy kosmetycznej ma nadzieje, że sąd sprawiedliwie rozstrzygnie ten spór.

bDJYAGdp

Jest nam przykro. Mamy jednak swoje argumenty, własną historię, prowadzimy działalność od wielu lat, i mamy także duży bagaż doświadczenia życiowego. Dlatego poradzimy sobie z zaistniałą sytuacją i wierzę w sprawiedliwe rozstrzygnięcia związanych z Deynn spraw, także przez sądy - mówi w rozmowie z Pudelkiem.

Korzystając z okazji zaapelował też do Daniela Majewskiego.

Chciałbym zwrócić się bezpośrednio do Daniela. Danielu, trzy lata słuchałeś moich rad... Zatrzymaj się i pomyśl nad tym wszystkim, zastanów się, co dzieci przeczytają kiedyś o rodzicach w sieci - wyznał Tomasz Masiarek.

Co o tym sądzicie?

bDJYAGdq
bDJYAGdK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(151)
Thisisnotfun
9 miesięcy temu
Sugerowalbym jednak aby sie nie rozmnażali
....
9 miesięcy temu
Cała ta sprawa po raz kolejny podkreca im oglądalność profili A mają tylko profile
Maya
9 miesięcy temu
Jak się nie potrafi nic robić i jest się leniem to zostaje się małpką z internetu hahaha
bDJYAGdL
Lasso
9 miesięcy temu
Dlatego tego dziwaka przestałam obserwowac. No wiem ha ha, obserwuje majewskiego... już nie 😂 tylko on tak naprawdę miał najgorszy wpływ na deynn, wiadomo ze każdy jest najmądrzejszy ale „pan” Majewski to niestety nikt ciekawy... nikt prawdziwy, z grubasa w pakera. Już nie pamięta jaką bekę z niego cisnęli. Teraz sam stał się swoim oprawcą
blaysa
9 miesięcy temu
Deynn sama kiedyś mówiła,że Skin79 był jedyną marką, która się od nich nie odwróciła podczas ostatniej afer! A teraz nagle wszystkiego się wypiera... To smutne jak ludzie są niewdzięczni...
Supernati93
9 miesięcy temu
Ja się zastanawiam czemu moi znajomi których obserwuje na instagramie(25 na 218 obserwowanych przeze mnie profili!!!), sami ludzie w przedziale wiekowym 20-40, aktywni zawodowo, z pozoru ogarnięci obserwują poczynania Deynn, Linkiewicz (21 na 218), Rozenek (29!!), Jessica Mercedes aż 36. Możnaby tak w nieskończoność. Nie wiem jak dorosła osoba może interesować się czymś takim biorąc pod uwagę że na Instagramie jest o wiele więcej wartościowych tresci. Nie wiem jak kobieta która jest matką może fascynowac się Linkiewicz.
rik
9 miesięcy temu
Z takimi tatuażami na twarzy nie łatwo znaleźć pracę zarówno u państwowego jak i prywatnego pracodawcy.
sal
9 miesięcy temu
Mam nadzieję, że z tego nie będzie dzieci....
Jajcaż
9 miesięcy temu
Boże spraw aby tych dwoje się nie rozmnażało
szara myszka
9 miesięcy temu
I pozwole sobie zamiescic celny dla mnie komentarz z faca skin 79 dot.ambasadorow ich marki Ania Adamus Wiem, że dowalę skromnie, ale na ambasadorkę ja😁 Żaden wysiłek i nic wiarygodnego dać do reklam jakąś celebrytkę, zwłaszcza kontrowersyjną. One zarobią majątek, ale nic sobą nie wnoszą. Wystarczy zapłacić, a będą zachwalać i wielokrotnego użytku tampony, czy żarcie dla psów. Inaczej ma się z kimś, kto na codzien jest specjalistką urodową od iluś lat mającą swoją kosmetykę medyczną i medycynę estetyczną, sama też robi kosmetyki(kosmetyczka II stopnia, II Vice Miss Polski Kosmetyczek 2012, masażystka, wykładowca, szkoliła praktykantki i ze sprzętu), prowadzi bloga, a z całego kraju i zagranicy przyjeżdżają setki babuszek na cudne zabiegi i ma terminarz zapisany na 9 m-cy do przodu! A kiedy coś poleca swoim dziewczynom, to w 1 dzień schodzi z półek! No i jeszcze brzydka nie jest, bo fotomodelka z twarzą na prawie 40 okładkach książek, sesji dla magazynów i Gliss Kurra. Tu trzeba kogoś wiarygodnego, kto siedzi w tym od paznokci stóp, po końce włosów! Zna się na wszystkim i doskonale wie, jakie kosmetyki zaradzą na jaką sytuację, czy problem skóry jest mieszany..Bardzo dobrze zna Wasze kosmetyki i choc kilku nie polecam, to resztę każę kupować wielu babeczkom. Nie sama sprzedaż znaną twarzą się liczy. Liczy się serce, wiedza, zaplecze i plecy w postaci wielkiego zaufania setek dziewczyn! Dodatkowo taka twarz, która od laaat używa tylko BB Skina, Spf 50 i zna się świetnie na Koreańskich kosmetykach, bo od 9 lat sprowadzałam je sobie z Seulu, zanim weszliście na rynek i teraz biorę od Was. Także pytanie - chcecie kolejnej tylko ladnej buzi, czy coś głębszego z przekazem? Zdrójkowski i Deynn to marketingowe były koszmarki, które narobiły Wam szumu, ale negatywnego dla firmy. Amen.
Olla
9 miesięcy temu
Nie lubię tej pary patusów, ale to, co wygaduje ten koles brzmi jak zart. Który powazny przedsiebiorca inwestuje takie wielkie pieniądze w kogos, kto jest na dnie w zwiazku z czym nie jest dobra reklama, tylko dlatego ze jest mu tego kogos szkoda? W biznesie chodzi o to, żeby zarobić wiec niech nie kreci wałkow, ze z czystej litosci im pomogl a oni tacy niewdzieczni. Druga sprawa to to, ze wydaje oswiadczenia na poziomie obrazonego dziecka z podstawówki.
Jdjd
9 miesięcy temu
Niech sobie firma znajdzie nową parę. Zrobi im tatu wyśle na siłownię i będzie cacy. Kim oni w ogóle sa. ??
Janusz
9 miesięcy temu
Lo matko i corko! To oni wsyscy sie teraz obudzili z 'reka w nocniku' ze nazwa handlowa znaku nie lopatentowana. To wszyscy takie miliony kasowali a podstawowej rzeczy nie zrobili na poczatku zeby to zastrzec, zeby nie bylo ze jak kura zniesie jajko to jej sie kurnik nalezy
bDJYAGdD
wiki
9 miesięcy temu
Prezes SKIN79 ma 24 lata , Majewski wyczuł gościa i chciał przejąć biznes !
...
Następna strona
bDJYAGef