Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Tymczasem w "Pytaniu na śniadanie" chwile grozy: Idę Nowakowską przeraził WYBUCH JAJKA

44
Podziel się:

W poniedziałkowym odcinku "Pytania na śniadanie" dyskutowano o tym, jakich produktów nie powinno się podgrzewać w mikrofalówce. Ida Nowakowska i Tomasz Wolny wraz z zaproszonymi gośćmi przeprowadzili mały eksperyment, który zakończył się eksplozją.

Tymczasem w "Pytaniu na śniadanie" chwile grozy: Idę Nowakowską przeraził WYBUCH JAJKA
Chwile grozy w "Pytaniu na śniadanie". Na wizji eksplodowało jajko (Screen z "Pytania na śniadanie", TVP)

Telewizja śniadaniowa bez wątpienia rządzi się własnymi prawami, a prezentowane w porannych programach treści nierzadko bywają dla widzów sporym zaskoczeniem. W "Dzień Dobry TVN" czy "Pytaniu na śniadanie" już niejednokrotnie dochodziło do niespodziewanych sytuacji lub wpadek z udziałem prezenterów. Niedawno osoby rozpoczynające dzień z show TVP mogły na przykład "podziwiać" osobliwy rap w wykonaniu Agustina Egurroli oraz Idy Nowakowskiej.

Wielki wybuch w "Pytaniu na śniadanie". Eksplodowało... jajko

Ostatnio uwagę mediów zwrócił kolejny incydent, do którego doszło podczas emisji "Pytania na śniadanie". W poniedziałkowym odcinku widzowie TVP mieli okazję dowiedzieć się, jakich produktów nie powinno się podgrzewać w kuchenkach mikrofalowych. Prowadzący tego dnia program Ida Nowakowska i Tomasz Wolny nieco bliżej przyjrzeli się popularnym urządzeniom, zapraszając do dyskusji wykładowczynię Wydziału Żywienia Człowieka SGGW oraz zawodowego szefa kuchni. Prezenterzy i ich goście nie ograniczyli się jednak do teorii i na wizji zaprezentowali widzom, jakie skutki może mieć niewłaściwe korzystanie z mikrofalówki. W tym celu włożyli do środka urządzenia surowe jajko i rozpoczęli jego podgrzewanie. Wolny od początku nie ukrywał, że ma duże oczekiwania w związku z eksperymentem i chciałby zobaczyć wybuch z prawdziwego zdarzenia.

Możemy zdradzić nasz niecny plan, ustalony jeszcze przed wejściem na antenę, że chcemy (...), żeby coś wybuchło w tej mikrofalówce. Pani doktor zaproponowała jajo, że wkładamy jajo do środka - relacjonował wyraźnie podekscytowano Wolny.

Naprawdę? - zapytała nieco sceptycznie Nowakowska.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Festiwal playbacku na Sylwestrze Marzeń

Chwile grozy w "Pnś". Idę Nowakowską zaskoczyła eksplozja jajka

Jeden z obecnych w studiu ekspertów jeszcze przed rozpoczęciem eksperymentu zapowiedział, że może on zakończyć się wybuchem. Gdy Nowakowska i Wolny kontynuowali dyskusję z zaproszonymi gośćmi, telewizyjna kamera cały czas pozostawała więc skierowana na mikrofalówkę z jajkiem w środku. Goszcząca w "PnŚ" wykładowczyni próbowała wytłumaczyć widzom podstawowe zasady korzystania z kuchenek mikrofalowych, jej wywód niespodziewanie przerwał jednak głośny huk. Zgodnie z oczekiwaniami Wolnego podgrzewane jajo eksplodowało. Incydent najwidoczniej wystraszył nieco Idę Nowakowską, która w obliczu wybuchu krzyknęła z zaskoczenia.

Szczęśliwego Nowego Roku, proszę państwa! - zażartował Wolny.

Po chwili zaproszony do studia szef kuchni zaprezentował zgromadzonym skalę eksplozji, otwierając drzwiczki mikrofalówki i pokazując wnętrze urządzenia w całości oblepione kawałkami jajka. Przy okazji przestrzegł widzów, by nie próbowali podobnych eksperymentów w domu. Podziwiając skutki wielkiego wybuchu Nowakowska i Wolny nie kryli rozbawienia całą sytuacją. Jednocześnie jednak byli wyraźnie zaskoczeni, jak bardzo jajko ucierpiało w wyniku krótkiego podgrzewania.

Nie wierzyłem, że aż tak. To miało delikatnie gdzieś tam naruszyć strukturę skorupki - relacjonował swoje odczucia Wolny.

Ale się ugotowało - zauważyła Nowakowska.

Co ciekawe, Tomasz Wolny przyznał widzom, że eksperyment na wizji będzie go kosztował trochę pracy. Prezenter wcześniej zobowiązał się bowiem do wyczyszczenia mikrofalówki.

Umówiliśmy się z chłopakami, że jeżeli to zrobimy, to ja pomagam czyścić tę mikrofalówkę. Myślałem, że to delikatnie pójdzie - stwierdził.

Nie, to nie jest delikatnie - dodała Ida.

Spodziewaliście się takich emocji w "PnŚ"?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(44)
Dominikaa
2 miesiące temu
Ja przypomnę....tylko 2 miliardy
xxx
2 miesiące temu
2 miliardy za ten cyrk…. Ludzie obudźcie się do wyborów bo to już nie jest zabawne.
Carmen
2 miesiące temu
Idy, Sary, Sonje, Maje.... W tym kraju już nigdy nie będzie dobrze....
arnold
2 miesiące temu
krzyk to będzie , po wyborach, jak zaliczą OUT z tv, na razie dostali 2 mld 700 mln na te swoje brednie i kłamstwa.
vielenstein
2 miesiące temu
Czy będzie także program omawiający skutki włożenia klucza do zamka?
Najnowsze komentarze (44)
Manio 56
2 miesiące temu
Nie jedne jajka na niej wybuchły 🤩🤘a tatuś zajmuje się jajkami 🤣
wiera
2 miesiące temu
Scenariusz programu przygotowuje redakcja a nie prowadzący a jak zwykle jak coś nie tak to jest wina prowadzących
Gosc
2 miesiące temu
Ale jaja
viola
2 miesiące temu
Oprócz krytykantów, hejterów i malkontenów Ida ma wielu a nawet bardzo wielu fanów i sympatyków. Do nich należę właśnie ja. Komuś z jakiegoś powodu bardzo zależy na krytyce Idy. Nie damy się na to nabrać
Ami
2 miesiące temu
O czym ja czytam o 5 rano...pora chyba zainwestować w dobrego specjalistę...
Berłowski
2 miesiące temu
Szkoda że w ustach jej nie wybuchło
Mimi
2 miesiące temu
Hej. Wybuch jajka. Ekscytujące. Ponieść wypłatę, bo czynniki szkodliwe! Pani Ido serio?
Porażka
2 miesiące temu
Te wszystkie Idy jak PiS przegra będą na wygnaniu bo nikt nie będzie chciał z nimi współpracować
mon
2 miesiące temu
Idą wybory, szczucia ciąg dalszy. Oglądał ktoś? To była fajna rozmowa o charakterze popularnonaukowym. Ale łatwiej przeczytać tytuł i jechać w komentarzach. Ludzie, co z Wami? Czemu tak łatwo dajecie się podpuszczać? Kundel widzi, że Ida wzbudza negatywne emocje i teraz co 2. dzień coś będzie o niej z PNŚ. Jakoś na mierną amatorkę majdan nie ma nic, chociaż jej styl prowadzenia jest żenujący.
Joanna
2 miesiące temu
Nowakowska notorycznie jest nie przygotowana do programu.Cały czas tasuje kartkami i podgląda tematy rozmów i poprawią bluzki.
Modelka
2 miesiące temu
Bardzo nieprofesjonalnie dziś zachowywali się w wydaniu programu.Naśmiewali się z książki biograficznej ksiecia Harego.Było to bardzo niesmaczne.Pokazali niestety niedouczenie i brak taktu w takich sytuacjach.Nowakowska śmiała się jak małolata na wybiegu.Żenada@
O_o
2 miesiące temu
Ab#orcja kurczaczka na żywo w TVP?? Kto by się tego spodziewał
Bona
2 miesiące temu
Czy wszystko co emituje TVP musi być skrytykowane ,a każdego potknięcia robi się aferę narodową?! Nie zapominajmy, że program śniadaniowy chętnie oglądają renciści,emeryci czy osoby, które po prostu lubią ten program.Inne telewizje mają tylko kulturalne programy i oskarowe filmy? Mamy wolny kraj i wolny wybór
Roma
2 miesiące temu
Nie da się słuchać tej Idy. Strasznie wyluzowana jest w tym programie. Cały czas komentuje, dopowiada, śmieje się. Ciężko się ją ogląda.
Oferty dla Ciebie