Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Uczestniczka konkursu Miss Generation ujawnia: "Jakimowicz trochę flirtował z nami, pozwolił karmić się widelcem"

316
Podziel się

Kobieta wspomina, że po kolacji Jarosław Jakimowicz wstał i poszedł za dziewczyną, która "dziwnie się zachowywała". Prezenter TVP Info zaprzecza i twierdzi, że uczestniczka kłamie.

Uczestniczka konkursu Miss Generation ujawnia: "Jakimowicz trochę flirtował z nami, pozwolił karmić się widelcem"
Uczestniczka konkursu Miss Generation ujawnia, co się działo na zgrupowaniu (Getty Images, East News)
bDTTaYZh

Kilka dni temu wybuchł skandal po tym, jak dziennikarz śledczy Piotr Krysiak opisał sprawę gwałtu, do którego miało dojść na uczestniczce konkursu Miss Generation 2020. Ofiara jako sprawcę wskazała mężczyznę, który jest rzekomo "gwiazdorem TVP Info". Kobieta zgłosiła sprawę policji, jednak do dzisiaj nie przedstawiono nikomu zarzutów.

Choć nazwisko gwałciciela nie zostało nigdzie podane, w sprawie głos zabrał Jarosław Jakimowicz, który przyznaje, że był na zgrupowaniu z uczestniczkami konkursu. Aktor i prezenter TVP Info zarzeka się, że "nikogo nie zgwałcił" i grozi Krysiakowi sądem.

bDTTaYZj
Zobacz także: Jarosław Jakimowicz ostro o Michale Wiśniewskim: "To jest bardzo nieszczera osoba"

Tymczasem jedna z uczestniczek konkursu piękności, która chce zachować anonimowość, w rozmowie z portalem WP Kobieta opowiedziała, co się działo na zgrupowaniu.

bDTTaYZp

Wieczorami lał się alkohol i na początku niektóre z nas dosyć mocno sobie popiły. (...) była wśród nas jedna dziewczyna, która zaczęła dziwnie się zachowywać (...). W trakcie ostatniej kolacji, gdy wszystkie siedziałyśmy przy stole, podeszła do jednej z organizatorek i powiedziała: "Ty mnie otrułaś. Ty mnie trujesz!". Od tego momentu kolacji organizatorka zaczęła ignorować tamtą dziewczynę, a ta z kolei robiła się coraz bardziej roztrzęsiona.

Należy wspomnieć o Jakimowiczu, który również był na tej kolacji i siedział z nami przy stole. (...) Nikt nam nie wyjaśnił, dlaczego siedzi z nami (...). Był bardzo otwarty, wygadany i sympatyczny. Trochę flirtował z nami, jednej nawet pozwolił karmić się widelcem.

Gdy między nią a organizatorką wywiązała się nieprzyjemna rozmowa, on wstał i powiedział: "Dajcie mi z nią porozmawiać. Ja do niej pójdę i z nią porozmawiam", a następnie poszedł za nią. Tamtego wieczoru już nie widziałam ani jego, ani jej. (...)

Jakimowicza widziałyśmy na śniadaniu przed wyjazdem i powiedziałyśmy mu "do widzenia". Tamtą dziewczynę też rano widziałyśmy. Stała przed hotelem. Była jakby w amoku. Roztrzęsiona, zapłakana (...) - wspomina kobieta.

bDTTaYZq

Uczestniczka zaznacza, że nie wie, czy dziewczyna, której zachowanie opisuje, to ta sama kobieta, o której pisze Piotr Krysiak. Dodaje też, że" organizator straszy uczestniczki, że będą ciągane po sądach".

Dziennikarka Klaudia Stabach skontaktowała się z Jakimowiczem z prośbą o komentarz. Celebryta stanowczo zaprzecza, że "wstał od stołu i poszedł za dziewczyną".

Sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Jest dwóch świadków, z którymi szedłem. W holu hotelowym podeszła do mnie ta dziewczyna i poprosiła o rozmowę, mówiła, że coś złego się dzieje - powiedział.

Jarosław uważa, że uczestniczki kłamią.

bDTTaYZr

Teraz jakaś dziewczynka mówi, że coś tam pamięta, ale niech to powie w sądzie. Tam już nie będzie miejsca na domysły, bo trzeba złożyć przysięgę. Ja chętnie poddam się przesłuchaniu - deklaruje.

Przedstawiciele Miss Generation zamieścili na Instagramie oświadczenie, w którym informują, że ze względu na "niewłaściwe zachowanie wobec współkandydatek oraz personelu hotelowego" dziewczyna została usunięta z konkursu.

bDTTaYZs
bDTTaYZK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(316)
kkkk
3 miesiące temu
Pomijając już fakt, że takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. Kto w dzisiejszych czasach bierze udział w takich konkursach? Przecież wiadomo jak wyglądają kulisy takich wyborów :) dawać się oceniać jak kupa mięsa u rzeźnika, słabe
Jajajaj
3 miesiące temu
Jakimowicz weź się za uczciwa robotę, ile można jechać na sławie z Młodych Wilków.....
Do paki
3 miesiące temu
No to porozmawiałeś, Panie Jarek. Z resztą zawsze byłeś śliskim typkiem. Co ta Twoja utalentowana żona Sarapata w Tobie widziała, to jeden Pan Bóg raczy wiedzieć. Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka....
bDTTaYZL
Xxxx
3 miesiące temu
Co tam robił żonaty facet? Masakra
Friq
3 miesiące temu
Państwo prawa i sprawiedliwości! Wstyd!!!
Najnowsze komentarze (316)
Jak
3 miesiące temu
Jedno jest pewne. Sprawa wymaga wyjaśnienia. A może ona go najpierw zachęciła, włączyła nagrywanie i mówiła tylko nie rób mi krzywdy.... dziwne jest to że zdążyła nagrać jakieś filmiki czy dzwiek
ghjgh
3 miesiące temu
To po jakim czasie jej się przypomniało? xD
dobrzeWychowa...
3 miesiące temu
Zle się zachowywała to dostała za swoje, następnym razem będzie grzeczniejsza w gościach.
Dokument
3 miesiące temu
Dziennikarz śledczy może wyjaśni, jaką rolę pełnił p. Jakimowicz w tym pokazie. Czy miał oficjalną umowę na bycie razem z ekipą? Jaką rolę tam pełnił? Czy był zatrudniony przez organizatorów? Czy też przyszedł prywatnie popatrzeć na młode dziewczyny?
Jarek
3 miesiące temu
Śledztwo umorzą, ale kto na niego spojrzy będzie widział tylko ............
stan
3 miesiące temu
Brawo panie Jakimowicz nie mozna DAĆ SIE OPLUWAĆ I OSKARZAC .........
Aga
3 miesiące temu
Ma gębę niewyparzoną i wielu wrogów. Pewnie chcą go wrobić. Na koniec będzie wszystko wycofane, ale rysa na życiorysie zostanie. Te dziewczyny to pewnie za 1000 zł powiedzą co im każą.
Gościówa
3 miesiące temu
Może gwiazdorzy (ten oraz np. Bieniuk, którym miał akcję i jeszcze nie beknął za tamto) wraz z całą elytą, mają odgórne pozwolenie na niezgodne z zasadami moralnymi korzystanie z tzw. dobrodziejstw , tylko od kogo i jakim prawem!
bDTTaYZD
gość
3 miesiące temu
Wszyscy teraz kłamią tylko nie On to dziwne żenada
Eda
3 miesiące temu
Obleś od razu reagował, nie padło żadne nazwisko, a obleś już się identyfikował, buhahahaha
ZZZZ
3 miesiące temu
Wszystkiego najgorszego pupilku TVP
gina
3 miesiące temu
Gwiazdor disco polo wstyd
Gość
3 miesiące temu
Był jeden niezbity dowód na to jak Jakimowicz idzie do pokoju z tą dziewczyną na niecałą godzinę tylko w dwójkę. Monitoring zniknął z tej godziny. Przypadek? Nie sądzę
asdf
3 miesiące temu
grubo :)
...
Następna strona
bDTTaZaf