Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Uczestniczka "The Voice of Poland" "komentuje" wyrzucenie z programu przez Sylwię Grzeszczak

255
Podziel się:

Małgorzata Chruściel uchodziła za faworytkę 12. edycji "The Voice of Poland", dopóki w sobotę Sylwia Grzeszczak nie postanowiła wyeliminować 29-latki ze swojej drużyny. Od tamtej pory trenerka mierzy się z falą krytyki. Sama uczestniczka udostępnia na Instagramie wymowne wpisy...

Uczestniczka "The Voice of Poland" "komentuje" wyrzucenie z programu przez Sylwię Grzeszczak
Uczestniczka "The Voice of Poland" udostępnia na Instagramie wymowne wpisy (East News, Instagram)
bETUzzdx

Już dawno żadna edycja "The Voice of Poland" nie budziła takich emocji, jak trwająca obecnie 12. odsłona zmagań wokalistów. "Odświeżenie" panelu jurorskiego szybko okazało się jednak dość niefortunną decyzją, bo już po pierwszych odcinkach widzowie zatęsknili za Michałem SzpakiemEdytą Górniak, o czym dali znać w lawinie komentarzy. Z tygodnia na tydzień frustracja fanów tylko narasta, a cała ich złość kierowana jest głównie w kierunku Sylwii Grzeszczak.

Wiele wskazuje na to, że swoim sobotnim "występem" Grzeszczak ostatecznie pogrzebała swoje szanse na udział w 13. edycji muzycznego programu. Przypomnijmy: podczas Nokautu Małgorzata Chruściel zaśpiewała "Turning Tables" z repertuaru Adele, rzucając widzów oraz jurorów na kolanach, i (na moment) zapewniając sobie miejsce w piątce.

bETUzzdz

Małgocha, Zawładnęłaś tą sceną. Jesteś moją petardą. Zarażam się tobą i nie wyobrażam sobie programu bez ciebie - kadziła po jej występie Grzeszczak, żeby chwilę później pożegnać się z Chruściel i na jej miejsce wziąć Julię Stolpe. Zdaniem wielu skandaliczną decyzją Sylwia rozpętała w sieci burzę.

Zobacz także: "The Voice of Poland": Trenerzy i prowadzący zszokowani decyzją Górniak

Radykalny krok trenerki wywołał ogromny zawód przede wszystkim u samej zainteresowanej, Małgorzaty Chruściel. Po emisji odcinka pod zdjęciami 29-latki na Instagramie zaroiło się od słów wsparcia rozgoryczonych widzów, którzy wcześniej przewidywali rzeszowiance miejsce w finale, a może nawet wygraną. Zamieszczone przez Małgosię Instastory nie pozostawiają złudzeń, co była już uczestnika "The Voice of Poland" sądzi o swojej trenerce i jej zaskakującym wyborze.

bETUzzdF

Najpierw pokazała nagłówek artykułu na swój temat brzmiący: "Sylwia Grzeszczak podjęła najgorszą decyzję w historii the Voice? Widzowie i trenerzy OBURZENI". Następnie zaś udostępniła story znajomej, w którym aspirująca wokalistka wskazuje na rażącą niesprawiedliwość jurorki i liczy na to, że na dalszym etapie "chociaż Justyna Steczkowska wykaże się profesjonalizmem".

I właśnie dlatego mam ogromne opory, żeby iść do takiego programu i się z nim zmierzyć - zaczęła znajoma Chruściel. Zdawałoby się, że w "The Voice of Poland" panują jakieś zasady, po których wyłaniany jest zwycięzca. Ale jeśli już na etapie nokautów odpada najlepszy głos w edycji, to ten program nie ma żadnego sensu... Telewizja rządzi się prawami, których nie rozumiem i nie chcę rozumieć. Nie oglądam tego programu już od dawna... Trzymam teraz kciuki za Martę Burdynowicz. Może Justyna okaże się bardziej kompetentnym jurorem.

Też sądzicie, że Sylwia Grzeszczak nie radzi sobie w roli jurorki?

Która celebrytka dla rozgłosu i pieniędzy chciała sfingować własny ślub? Posłuchajcie w najnowszym Pudelek Podcast!

bETUzzdG
bETUzzdH
bETUzzea
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(255)
Ala
4 tyg. temu
Sylwia boi się konkurencji
Ina
4 tyg. temu
Grzeszczak kosi konkurencje
Xxx
4 tyg. temu
Bo Sylwunia to taki Korniszon złośliwy
bETUzzeb
Norka
4 tyg. temu
Wyrzuciła najlepszy głos ze swojej drużyny. Pewnie to wina tej kurtki gorączka uderzyła jej do głowy.😂
Ann
4 tyg. temu
Po tej decyzji już nigdy nie będę ogladac the voice. Taki talent i została wyrzucona brak słów.
Najnowsze komentarze (255)
Madzia
3 tyg. temu
Bo ładniejsza od niej 😁
Kotek123
3 tyg. temu
Boi się lepszych od siebie... Słabe to
Pola
3 tyg. temu
Ewidentnie zazdrości talentu.
Heh
3 tyg. temu
Jej wykon był najbardziej mdły ze wszystkich uczestników Sylwii. Poprawny, ale w żaden sposób nieporywajacy. Patrząc na późniejsze zachowanie w social mediach, to tym bardziej uważam, że była to dobra decyzja i fajnie, że Sylwia nie uległa presji reszty jurorów.
abees
3 tyg. temu
Dobrze zrobiła - to wykonanie było jak słuchanie starej płyty z PRL, dobre ale identyczne z oryginałem. Nie potrzebujemy odgrzewanych kotletów i kolejnych wykonawców bez inwencji twórczej.
Magdalena
3 tyg. temu
Pani Gosia potrzebny rozgłos już zdobyła i na pewno zabłyśnie w świecie muzyki. Także po co te żale? Grupa Sylwo jest bardzo mocna, kogo by nie wyrzuciła i tak będzie przykro. Inna sprawa, w moich oczach program taki powinien łowić nieoszlifowane diamenty, dać zwykłym ludziom szansę na pokazanie się i odkrycie talentu. Pani Gosia z wykształcenia jest wokalistką! Łatwo wygrać program z taką osobą, bo nie trzeba pracować nad jej warsztatem. A co z resztą, np. panami, którzy z odcinka na odcinek pokazują, że robią postęp. To się nie liczy?
Atka
3 tyg. temu
A ja powiem tak... To S.G jest trenerką i to ona podejmuje decyzję... Może uznała, że inną osoba lepiej się "sprzeda"? A z drugiej strony... Wokalistka udostępniając takie screeny też nie wykazuje się wielką dojrzałością... Nie jestem fanką SG, natomiast patrzę na to zgoła inaczej. Podobnie z Panią Justyna -w poprzednich odcinkach bardzo drogo oceniała występy uczestników innych trenerów, a w tym odcinku to jej drużyna wypadła najsłabiej. Pamiętajmy, że to ma być program rozrywkowy, oni szukają poza pięknym głosem również osobowości, czego dowodem są poprzedni zwycięzcy.
Kala
3 tyg. temu
Bardzo dobra decyzja - Sylwia jest świetnym jurorem .
bETUzzdT
Kat
4 tyg. temu
Posłuchajcie na YouTube co o śpiewie Małgorzaty ( i innych uczestników) sądzi trenerka śpiewu Gosia Sacała. Warto posłuchać kogoś, kto się zna...
1234567xxc
4 tyg. temu
Love Sylwia ❤
Żużu
4 tyg. temu
A kto to jest Grzeszczak?
Mev
4 tyg. temu
Najgorszy jurror w historii.... Chyba się boi że któryś z uczestników będzie od niej lepszy 😂
Gość
4 tyg. temu
Uważam że Sylwia dobrze zrobiła bo mnie występ pani Chruściel wcale nie porwał, takich głosów jest pełno.
Halina
4 tyg. temu
Sylwia to świetna dziewczyna i oczywiście wokalistka, ludzie skąd u was tyle jadu!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETUzzeM
bETUzzeN
bETUzzeO
bETUzzeP
bETUzzeQ
bETUzzev