Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

"Uwięziona" Britney Spears stawia ultimatum: "ZAKOŃCZY KARIERĘ, jeśli jej ojciec nie ustąpi!"

78
Podziel się

Na ostatnim posiedzeniu sądu w sprawie kurateli nad piosenkarką prawnik gwiazdy ujawnił, że jego klientka "boi się ojca". Mimo to sędzia zdecydowała, że "nie uwolni" Britney.

"Uwięziona" Britney Spears stawia ultimatum: "ZAKOŃCZY KARIERĘ, jeśli jej ojciec nie ustąpi!"
Britney Spears chce się wyrwać spod kurateli ojca (Getty Images)
bDUMfIsB

Britney Spears właściwie od dziecka była dla swojej rodziny "maszynką do zarabiania pieniędzy", co mocno odbiło się na jej psychice. Gwiazda przeszła liczne załamania nerwowe, depresje i odwyki. Niestety ludzie, którzy ją otaczają, nie chcą pozwolić na to, by strumień gotówki przestał płynąć i na siłę podtrzymują jej aktywność zawodową.

12 lat temu ojciec Britney, Jamie Spears, sądownie ubezwłasnowolnił córkę, stając się jej oficjalnym "kuratorem". Od tamtej pory decyduje o niemal wszystkich aspektach jej życia oraz ma władzę nad jej majątkiem.

Fani coraz bardziej martwią się o swoją idolkę. Na zdjęciach i filmikach z Instagrama, które także cenzuruje Jamie, dopatrują się ukrytych sygnałów mogących świadczyć o tym, że gwiazda potrzebuje pomocy.

bDUMfIsD
Zobacz także: Britney Spears ma poważne problemy

Brit od dłuższego czasu bezskutecznie próbuje wyrwać się spod kurateli ojca. Jak informuje Associated Press, we wtorek w Los Angeles odbyło się kolejne posiedzenie sądowe w tej sprawie. W imieniu piosenkarki głos zabrał jej prawnik.

bDUMfIsJ

Moja klientka poinformowała mnie, że boi się swojego ojca. Nie będzie występować, jeśli ojciec nadal będzie odpowiadał za jej karierę - powiedział Samuel D. Ingham III.

Niestety sędzia Brenda Penny odrzuciła wniosek. Dodała jednak, że jeśli w przyszłości pojawią się argumenty świadczące o tym, że kuratela Spearsa szkodzi Britney, to je rozważy.

Nie sądzę, by istniały choćby strzępy dowodów na poparcie tych pogłosek - stwierdziła prawniczka Jamiego Spearsa.

Matka Britney, Lynne, złożyła oświadczenie za pośrednictwem swojego prawnika, określając relację między jej córką a byłym mężem jako "toksyczną".

bDUMfIsK

Lynne ma złamane serce przez to, że sprawy zaszły tak daleko - powiedział w oświadczeniu adwokat Gladstone N. Jones. Spory nie są rzadkością w rodzinach, ale to nie jest zwykła rodzina.

Tymczasem Jamie Spears trzyma się wersji, że "nigdy nie kierował się niczym innym niż najlepszy interes córki".

Wierzycie mu?

bDUMfIsL
bDUMfIsM
bDUMfIte
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(78)
Hehe
5 miesięcy temu
Biedna... szkoda mi jej.. być więźniem we własnej rodzinie
szkodamijej
5 miesięcy temu
jest tyle dziwnych gwiazd z różnymi zaburzeniami i jakoś są wolne. Ona też zasługuje na wolność. W x-factor amerykanskim była,występowała w Las Vegas,ma stabilną relację z partnerem. To już dużo i raczej w pełni wystarczające by mogła być wolna.
Ajo
5 miesięcy temu
Z tymi sadami tez tam cos nie tak skoro tyle lat jest ubezwlasnowolniona bo miala jeden incydent zalamania nerwowego!
bDUMfItf
Ana
5 miesięcy temu
Albo sędzia przekupiony albo Britney rzeczywiście jest szalona
Mmm
5 miesięcy temu
Myślę, że ktoś się posługuje jej ojcem. Pamiętam początki jej kariery (już miała kasę i sławę) był taki ala dokument o niej i ona opowiadała o swoim życiu i oprowadzała po rodzinnym Kentwood w Luizjanie. Kupiła w tych okolicach metce ogromną wille, w której matka mieszkała wtedy z jej nastoletnia siostrą. Bratu kupiła apartament w LA. Jej ojciec rozwiódł się z matką i zaczął pić (ponoć nie pasowało mu, że Britney robi karierę bo to źle na nią wpływa i otaczają ją ludzie, którzy ją wykorzystują). Ojciec mieszkał sam w ich starym domu (mieszkali w nim zanim Britney zrobiła karierę) i nie chciał nic od Britney. Po rozstaniu Britney z Kevinem i tym syfie on starał się pomóc i nie udzielał się w mediach. Matka wydała książkę w tym czasie o jej życiu (napisała że britney piła alkohol jako nastolatka i szybko straciła cnotę chyba jak miała 14 lat). Chodziła i udzielała wywiadów w celu promocji książki. Trochę słabo jak córka przechodziła załamanie nerwowe. Do tego stanęła po stronie pasożyta Kevina w sprawie o opiekę nad dziećmi. Brit przez to wszystko się wiele lat do niej nieodzywała. Nie chcę bronić jej ojca, ale biorąc pod uwagę całą to historię to jest to dziwne. Może on jest tylko twarzą całej tej akcji i sam jest zastraszony. Mimo tego, że dysponuje jej majatkiem dalej wygląda "skromnie"... to bardzo dziwna historia a my nirstety nigdy się prawdy nie dowiemy. Do kogoś tam niżej to Britney pisała piosenki. Wytwórnia nie pozwoliła jej ich wydać. Niektóre jej wydane piosrnki też są jej autorstwa lub wspolautorstwa. Myślę, że specjalnie pozbawili jej wiarygodności i zepsuli jej dobre imię. Wystarczy pooglądać jej materiały z lat 99-04 to mimo ogromnego sukcesu bardzo skromna i dobra dziewczyna była. Miała super osobowość i miłe usposobienie. Nie liczne osoby mają taki blask jak ona. Zniszczyli ją bo była zbyt dużym autorytetem dla masy ludzi na całym świecie. Każdy by uwierzył we wszystko co powie. Po tej akcji uchodzi za osobę chorą i niepoczytalną... szkoda że takiego dobrego człowieka spotkało coś tak okropnego.
Najnowsze komentarze (78)
Ania
4 miesiące temu
sędzina dostała łapówkę i tyle .
Wera
5 miesięcy temu
Masz rację Britney i tak całe życie śpiewasz z playbacku,dobry głos miałaś będąc nastolatką teraz tylko wspomnienia,daj szansę zdolniejszym.
gość
5 miesięcy temu
Starego powinni ubezwłasnowolnić przykleił się do jej ciężko zarobionych pieniędzy .Nie ma co się dziwić że nie udźwignęła wariactwa rodziny
emka
5 miesięcy temu
szkoda mi jej, tak po ludzku
toja
5 miesięcy temu
taka Górniak chodzi bez kuratora i jeszcze "wychowuje" syna????
przykre
5 miesięcy temu
bosz głośno mowi zre jest swiadoma swojej choroby i że nadal chce by ktoś brał odpowiedzialność za nią itd ale nie jej ojciec! bardzo o to prosi! ijest tego swiadoma... czy ta sedzia zwariowała?
nadstymulacja
5 miesięcy temu
jak można zachować równowagę będąc ciągle poddawanym silnym bodźcom rozregulowującym psychikę? Popodpisywał kontrakty za córkę i teraz rzeczywiście ona musi występować bo inaczej i ją i jego będą ścigać sądownie. A że te gwiazdy biorą wspomagacze bo muszą zasuwać jak maszyny to i się uzależniają. Święty spokój jest jej na pewno potrzebny i dużo miłości i tego jej życzę
000
5 miesięcy temu
Ojciec na pewno dzieli się kasa z sędzia
bDUMfIsX
Karolin
5 miesięcy temu
Może powinni ustanowić jej innego opiekuna niż jej ojciec. Niestety po filmikach na instagramie widać ze z Britney nie dzieje się dobrze
Lili
5 miesięcy temu
Poczytajcie sobie o kurateli w USA to jest jakiś obłęd
aha
5 miesięcy temu
Oho....pudelkowicze wiedzą lepiej niż sąd
Polak
5 miesięcy temu
Juz dawno się skonczyla
aaaa
5 miesięcy temu
szkoda mi jej....widać, że ewidentnie robi jej pod górkę....
Kayah
5 miesięcy temu
Dlaczego dopiero teraz dowiaduję się że pan Zenek Martyniuk jest ojcem tak znanej osoby jak pani Britney Spears? Polskie media oczywiście milczą....
...
Następna strona
bDUMfItz