Trwa ładowanie...
Przejdź na
Venus
Venus
|

Widziała Iwonę Wieczorek w noc zaginięcia. Zaskakujące zeznania kwiaciarki: "Pożądał jej, dziwnie się zachowywał"

75
Podziel się:

Wśród grupy świadków w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek mało mówi się o kwiaciarce, która pracowała w felerną noc w pobliżu Dream Clubu. Stefania W. widziała wtedy nie tylko Gdańszczankę, ale również podejrzanie zachowującego się mężczyznę.

Widziała Iwonę Wieczorek w noc zaginięcia. Zaskakujące zeznania kwiaciarki: "Pożądał jej, dziwnie się zachowywał"
Sprawa Iwony Wieczorek. Zaskakujące zeznania w kwiaciarki (Materiały prasowe)

Choć od zaginięcia Iwony Wieczorek minęło już niemal trzynaście lat, tajemnicza sprawa wciąż wzbudza sporo emocji. Prowadzone nieprzerwanie śledztwo niestety nie przynosi odpowiedzi na mnożące się pytania, trudno mówić też o jakimkolwiek przełomie. Mimo to, zainteresowanie przerażającą historią nie maleje. W ostatnich tygodniach sprawie zaginionej Gdańszczanki poświęcono kilkunastominutowy materiał w "Uwadze".

Media obiegła także niespodziewanie rozmowa z babcią Pawła P., który od początku śledztwa znajduje się w gronie podejrzanych. 89-letnia kobieta postanowiła na łamach portalu natemat.pl bronić dobrego imienia wnuczka. Zebrała się także na osobliwe wyznanie, mówiąc, że nie modli się za Iwonę Wieczorek, gdyż to ona "narobiła całego tego piekła". Jej słowa wzbudziły sporo kontrowersji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Historia Iwony Wieczorek. Tajemnicze zaginięcie

Sprawa Iwony Wieczorek. Zaskakujące zeznania kwiaciarki

Wśród licznych publikacji na temat mrożącej krew w żyłach historii, znajdują się też mniej lub bardziej znaczące zeznania świadków w sprawie Iwony Wieczorek. Przypomniano m.in. słowa niejakiej Barbary W., która miała w felerną noc słyszeć z balkonu krzyki młodej dziewczyny. Tymczasem portal crime.pl przywołał słowa Stefanii W., która w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku sprzedawała kwiaty w pobliżu sopockiego Dream Clubu, w którym ze znajomymi bawiła się Iwona.

Zaobserwowałam, jak wyszła z niego grupa osób. Wśród nich była znana mi ze zdjęć prezentowanych w mediach Iwona Wieczorek. Oni rozmawiali ze sobą. W pobliżu tej grupy zauważyłam stojących trzech mężczyzn - odpowiadała śledczym kobieta.

Szczególną uwagę kwiaciarki przykuł jeden z nich. Stefania W. wspominała zachowanie tajemniczego mężczyzny, opisała również jego wygląd.

Widać było, że on pożąda Iwony. Intensywnie wpatrywał się w nią, ale nie słyszałam, aby się do niej odezwał. Ten mężczyzna według mnie zachowywał się dziwnie, i może mieć związek z zaginięciem Iwony Wieczorek. Był w wieku około 30 - 40 lat, wzrostu około 180 centymetrów, szczupłej budowy ciała, cerę miał bardzo bladą, włosy krótkie, jasne. Miał wystające kości policzkowe, i charakterystyczną mimikę twarzy: przez skórę widziałam, jak poruszają się jego ścięgna i mięśnie. Ubrany był na jasno - zaznaczyła kwiaciarka.

Zgodnie z zeznaniami Stefanii W., podejrzany mężczyzna oraz jego znajomi weszli do klubu za Iwoną i jej paczką. Wtedy kwiaciarka widziała go ostatni raz, nie udało jej się niestety rozpoznać mężczyzny na zaprezentowanych jej później nagraniach z Dream Clubu.

Kwiaciarka widziała Iwonę Wieczorek w noc zaginięcia. Uwagę kobiety przykuł tajemniczy mężczyzna

Widziałam także moment, jak Iwona Wieczorek po jakimś czasie ponownie wyszła z Krzywego Domku z grupą swoich znajomych. Nie widziałam wtedy po raz drugi mężczyzny, którego rysopis wcześniej podałam. Wówczas Iwona Wieczorek sprzeczała się z kimś. Następnie odeszła od tej grupy i poszła sama ulicą, ale nie wiem, gdzie - tłumaczyła.

Co ciekawe, gdy w trakcie przesłuchiwań, zaprezentowano kwiaciarce zdjęcie słynnego "mężczyzny z ręcznikiem", kobieta z dozą niepewności utożsamiła go z opisywaną wcześniej postacią.

Mam wrażenie, że ten "pan ręcznik" na okazanych mi fotografiach, to ten sam, którego widziałam pod Krzywym Domkiem w Sopocie - zeznawała Stefania W.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(75)
gość
7 miesięcy temu
Jeszcze kwiaciarki i jej dywagacji brakowało....
XXX
7 miesięcy temu
hahahaha. No wydało się, że ta cała Derpieńska to wał nad wały, a Pudel wstyd, że to promuje jak oszalały. Wojciech Kadryś przeanalizował profil instagramerki dzięki narzędziu Modash. Zauważył, że 86 proc. jej followersów jest nieprawdziwych. Podobno jest najpopularniejszą Polską według (jakiegoś) American Tribune, wchodzę w link. Nie ma" - wskazał, publikując zrzut ekranu ze strony rankingu. Specjalista zarekomendował firmom, żeby nie współpracowali z modelką. Podobnie ocenił inne marketingowy ekspert, czyli Jacek Gadzinowski. Zauważył, że Derpienski próbowała w przeszłości zrobić karierę w Polsce, występując w teledyskach Marka Kruszela, znanego jako Lord Kruszwil. Z czasem modelka zaczęła pojawiać się na okładkach magazynów amerykańskich. Na jej profilu pojawiło się zdjęcie magazynu Playboy, dla którego rzekomo zapozowała. Fotograf Dawid Klepadło sprawdził, że to okładka afrykańskiego Playboya, której nigdzie nie można znaleźć. Osoby odpowiedzialne za magazyn czy sam autor sesji również nigdy nie słyszeli o Caroline.
Okoq
7 miesięcy temu
Szkoda tylko matki
Tadeusz
7 miesięcy temu
Tyle lat analiz a facet trzymający biały letni sweter nazywany jest wciąż panem ręcznikiem... Czy widzieliście kiedyś kogoś w nocy w klubie ubranego w ręcznik?
CapsLK
7 miesięcy temu
Jest tak: gdańszczanka, poznanianka, torunianka, warszawianka. Dziś matury z j. polskiego, więc przynajmniej szanujmy interpunkcję.
Najnowsze komentarze (75)
Medium
6 miesięcy temu
Wiem, co się stało.
???
7 miesięcy temu
jesli ax rozwiazał sprawe, to gdzie jest rozwiazanie?
niestety
7 miesięcy temu
Od początku to była sprawa do rozwiązania, tylko ta celowa opieszałość w działaniu i mylenie tropów, liczne powiązania z półświatkiem...Aż żal serce ściska!
ciekawe
7 miesięcy temu
Może ten ręcznik był wysłany przez słynnego gwałciciela, aby ją śledzić. Dał znać w jakim kierunku zmierzała i gdy wyszła z parku ją dorwali w okolicach domu.Tym bardziej, że typ miał podobno powiązania z kongo barem we władysławowie. Były zeznania dziewczyny, miesiąc po zaginięciu, że widziała podobną do zaginionej wstawioną lub naćpaną dobrze pilnowaną. I później ta cała akcja/farsa z monitoringiem i policją...
?????
7 miesięcy temu
Film z kongo bar z 12.03 2018 r., czas trw. filmu 1min 23 sek. W ok. 50/51 sek. filmu trzeba zrobić stop klatkę. W czarnym biustonoszu tańczy blondynka...jest to film reklamowy lokalu z Władysławowa, który aktualnie jest zamknięty, chyba pod koniec zeszłego roku przeniesiony do Sopotu. Wg mnie pojawia się również na filmie twarz dziewczyny podobnej do Karoliny Pisarczyk w ok 30 sek. filmu. Może ktoś się wypowie...
sedzia sporto...
7 miesięcy temu
a to FELER rzeknal seler.......i zniknal w FELERNEJ nocy
Anna
7 miesięcy temu
Chyba feralną noc, a nie felerną 🤫😒
Josie
7 miesięcy temu
Kwiaciarka powiedziała, że poznała Iwonę ze zdjęć w mediach, ale czy w noc zaginienia jej zdjęcia już pojawiały się w mediach? Nie sądzę..
Viola
7 miesięcy temu
Ekspert od pożądania się odezwał...
errrrr
7 miesięcy temu
Gdańszczanki? felerną noc? Poprawnie: gdańszczanki, feralną. Po polsku Pudel pisać nie umiesz? Wstyd.
Obserwator
7 miesięcy temu
Ahhhhh...to kwiaciarki pracują nocą przy klubach :)
Ezi
7 miesięcy temu
Widzieli słyszeli szukali a Iwony jak nie było tak nie ma
do szkoły!
7 miesięcy temu
"Wśród grupy świadków w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek mało mówi się o kwiaciarce, która pracowała w FELERNĄ noc w pobliżu Dream Clubu. Stefania W. widziała wtedy nie tylko Gdańszczankę, ale..." - FELERNĄ noc!??? Czy ta noc miała jakieś WADY lub USTERKI!??? FELERNA znaczy WADLIWA, z USTERKĄ!!! FERALNA to znaczy złowróżbna, przynosząca nieszczęście bądź niepomyślna!!! I NIE "Gdańszczankę", tylko gdańszczankę!!!!
Jan
7 miesięcy temu
Czy ziobro postawił zarzuty rutkowskiemu za podrzucanie garderoby dziewczyny na plaży dla odwrócenia podejrzenia na mordercę?
...
Następna strona