Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Wielkanoc u Kasi Tusk: bez fryzjera, z "Wyborczą" w ekosiatce i mężem myjącym okna

267
Podziel się

Kasia Tusk nie mogła się powstrzymać, aby nie pokazać w sieci gustownych stroików, którymi udekorowała swoje domostwo na święta. Gustownie?

Wielkanoc u Kasi Tusk: bez fryzjera, z "Wyborczą" w ekosiatce i mężem myjącym okna
Kasia Tusk pokazała wielkanocny wystrój domu (fot. AKPA)
bDTTpfUB

Zgodnie z doroczną tradycją celebryci już stanęli w szranki, aby zadecydować, kto pochwali się w sieci najdorodniejszym wielkanocnym jajem, stroikiem, tudzież zajączkiem. Na ten moment na czele peletonu znajduje się Joanna Przetakiewicz, która, chcąc najpewniej zabić czas, każdego dnia prezentuje w sieci inną propozycję przystrojenia świątecznego stołu. Jej zwycięstwo nie jest jednak póki co przesądzone, bowiem do wyścigu właśnie przystąpiła Kasia Tusk.

W najnowszym poście pełnoetatowej córki byłego premiera i influencerki dowiadujemy się, że jej sopocką willę zdobić będą wieńce z przepiórczych jajeczek, piórek i polnych chwastów, a także wzbudzająca pewien niepokój lampa w kształcie gryzonia o mrożącym krew w żyłach spojrzeniu.

bDTTpfUD
Zobacz także: Zamieszanie wokół Tymoteusza Szydło. Bolesław Piecha i Wojciech Konieczny komentują

Najpiękniejszy świąteczny akcent w moim mieszkaniu. Takie wieńce zawsze robiłam razem z dziewczynami z trakcie wielkanocnych warsztatów - rozpływa się Kasia Tusk nad fikuśną zawieszką. Ten pokój już gotowy na Wielkanoc. Ten słodki zajączek to ręcznie malowana nocna lampka - czytamy pod zdjęciem, na którym widnieje córka Kasi, Liliana. Podejrzany zając najwyraźniej nie zrobił na dziewczynce zbyt dużego wrażenia.

W ramach lektury notatek z luksusowego życiorysu Katarzyny dowiadujemy się również, że bidulka od 6 miesięcy nie może umówić się do fryzjera. Co gorsza, jej najbliższa wizyta została właśnie odwołana przez nowe restrykcje wprowadzone niedawno przez rząd.

bDTTpfUJ

Ponad pół roku od ostatniej wizyty u fryzjera. Byłam umówiona na pierwszy kwietnia, ale... jakby to powiedzieć... chyba się nie uda - żali się blogerka.

Na szczęście Kasia może liczyć w trudnych chwilach na wsparcie małżonka, który chętnie odciąża ją z codziennych obowiązków.

Lista zakupów zrobiona, okna jutro myje mąż, czyli Netflix - informuje Kasia Tusk w opisie pod zdjęciem eko-siatki z cytrynami i Gazetą Wyborczą.

bDTTpfUK

Do kogo wolelibyście wpaść w gości na Wielkanoc: Kasi Tusk w jej rezydencji przystrojonej na styl rustykalny, czy Joanny Przetakiewicz z jej nowobogacką wizją w paski i złoto?

bDTTpfUL
bDTTpfUM
bDTTpfVe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(267)
przepis
2 tyg. temu
co mozna ugotowac na swieta z dwoch bagietek,4 cytryn,jednego pora i gazety wyborczej?
Anna
2 tyg. temu
On jej nie odciąża z jej obowiązków, dziadersy, tylko zwyczajnie bierze udział w utrzymaniu domu, w ktorym mieszka.
Olo
2 tyg. temu
Jak ja nie lubię tego cele brackiego pozerstwa🤦 tak naprawdę wszystkie one, Tusk,Cichopek,Rozenek,Przetakiewicz i tym podobne, są biedne, puste i walczą o atencję Ja naprawdę nie jestem w stanie sobie wyobrazić, że szczęśliwy człowiek odpoczywający w świąteczny czas, otoczony rodziną myśli o tym, by wrzucic do neta zdjęcia stroiczkow i innego habazia...
bDTTpfVf
Perła Wschodu
2 tyg. temu
"a także wzbudzająca pewien niepokój lampa w kształcie gryzonia o mrożącym krew w żyłach spojrzeniu" - wy to tak na serio? lampa jak lampa. Gryzoń jak gryzoń. Spojrzenie jak spojrzenie. Ten sztuczny gryzoń jest milion razy bardziej niewinny od eskortek, które promujecie tutaj na co dzień :(
Gość
2 tyg. temu
Najlepsze to zdjęcie z wyborczą w siatce,no i tak po parysku bagietki muszą być i wieje beżową nudą.
Najnowsze komentarze (267)
no tak
2 tyg. temu
Tak, wszystko z pinteresta, od wystroju mieszkania poprzez stylówki. Obudźcie się naiwne baby :D
Gosia
2 tyg. temu
Wystrój u Kasi spoko. Ale nie chciałabym tam spędzić świąt, pewnie będą dyskusje o polityce i rządach pisu.
Sally
2 tyg. temu
czemu taki hejt na Kasię Tusk w tym artykule?
jan
2 tyg. temu
ten wystrój jest straszny
ferdek
2 tyg. temu
to całe lokowanie produktów pod entuzjazmem Świąt, czyli wartości dla wielu ludzi kojarzy mi się z jednym: "Weźcie to stąd, a z domu mego Ojca nie róbcie targowiska!", Wypędzenie przekupniów ze Świątyni wg. J 2, 13 - 15 Polacy już podziękowali donaldowi i rodzinie, zapiszą się na kartach historii, szkoda że prawo nie jest egzekwowane.
Polm
2 tyg. temu
Na pierwszy kwietnia 🙈
Mmm
2 tyg. temu
A poza wystrojem co? "Marność nad marnościami i wszystko marność.
mimi
2 tyg. temu
PANI KATARZYNO ZDROWIA SZCZĘŚCIA I SAMEJ DOBROCI
bDTTpfUX
runaway
2 tyg. temu
patocelebryci, patoautorytety kreowane przez zaprzyjaźnione media, a pod spodem lokowanie produktów i zarabianie na nieświadomych
ana
2 tyg. temu
mam ladniejsze eko siatki nie widac co kupilam
lol
2 tyg. temu
Od kiedy prawda jest hejtem ?, patocelebryci, patoautorytety kreowane przez zaprzyjaźnione media, a pod spodem lokowanie produktów i zarabianie na półmózgach
lol
2 tyg. temu
Od prawda jest hejtem ?, patocelebryci, patoautorytety kreowane przez zaprzyjaźnione media, a pod spodem lokowanie produktów i zarabianie na półmózgach
Lilu
2 tyg. temu
Ta Wyborcza to zamiast papieru toaletowego, bo tylko do tego się nadaje
Ola
2 tyg. temu
Ma ładny dom, dobry gust i niech jej się wiedzie jak najlepiej. Szczerze jej tego życzę :)
...
Następna strona
bDTTpfVz