Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Wiemy, co z pozwem Borysa Szyca przeciwko Sylwestrowi Latkowskiemu: "Chcemy, żeby PRZEPROSIŁ I ZAPŁACIŁ"

86
Podziel się

Borys Szyc pozwał Sylwestra Latkowskiego po tym, jak ten w filmie "Nic się nie stało" zarzucił znanym osobistościom bronienie sopockiej Zatoki Sztuki. "Zaraz po emisji filmu wysłaliśmy do Latkowskiego wezwanie przedsądowe" - mówi dziś adwokat aktora.

Wiemy, co z pozwem Borysa Szyca przeciwko Sylwestrowi Latkowskiemu: "Chcemy, żeby PRZEPROSIŁ I ZAPŁACIŁ"
Znamy szczegóły pozwu Borysa Szyca przeciwko Sylwestrowi Latkowskiemu (AKPA)
bDyKjySt

Pamiętny dokument Sylwestra Latkowskiego Nic się nie stało jest obiektem publicznej debaty do dziś. Najwięcej emocji wzbudził jednak nie sam film, lecz zorganizowana po nim debata, w trakcie której reżyser zaczął sypać jak z rękawa nazwiskami osób, które jego zdaniem mogą być winne w sprawie afer związanych z Zatoką Sztuki.

Jak nietrudno się domyślić, swój pozew przeciwko Sylwestrowi Latkowskiemu wkrótce zapowiedziała większość gwiazd, które przewinęły się przez dokument i debatę. Jedną z nich był Borys Szyc, którego prawnik wdał się jeszcze z kontrowersyjnym reżyserem w medialną utarczkę słowną. W końcu emocje wokół filmu opadły, ale wcale nie był to koniec problemów Latkowskiego.

bDyKjySv
Zobacz także: Wielu wydało już wyrok. Borys Szyc dostaje pogróżki przez Latkowskiego

Choć niedługo ma mieć swoją premierę kolejne "dzieło" Latkowskiego o kulisach afery Amber Gold, to dopiero teraz powoli dosięgają go przykre konsekwencje związane z poprzednim filmem. O tym, na jakim etapie jest pozew Borysa Szyca przeciwko Latkowskiemu, opowiedział Wirtualnej Polsce reprezentujący go adwokat, Szymon Firek.

bDyKjySB

Zaraz po emisji filmu wysłaliśmy do Latkowskiego wezwanie przedsądowe. Zażądaliśmy opublikowania przeprosin w najważniejszych telewizjach, publicznych i prywatnych oraz w kilku ogólnopolskich dziennikach. Wspominamy tam nienawistne komentarze, a nawet groźby, które otrzymywał mój klient na skutek niepopartych niczym oskarżeń Latkowskiego. Nie odpowiedział na to wezwanie, nie zareagował w żaden sposób. A więc przygotowaliśmy pozew - skomentował sprawę prawnik aktora.

Jak twierdzi, pozew trafił do jednego z warszawskich sądów pod koniec sierpnia zeszłego roku. Aktor domaga się w nim przeprosin oraz zadośćuczynienia finansowego, które ma zostać przekazane na cele społeczne. Niestety sytuacja epidemiologiczna nie sprzyja szybkiemu rozwiązywaniu takich spraw, jednak adwokat Szyca zapewnia, że sprawa jest w toku.

Pozwaliśmy go o naruszenie dóbr osobistych, chcemy, żeby przeprosił i zapłacił na cele społeczne. Sprawie została już nadana sygnatura, co jest pierwszym etapem sądowego procedowania. Niestety, terminy mocno się przeciągają za sprawą pandemii, więc wciąż czekamy na ustalenie daty rozprawy - dowiedziało się WP.

Myślicie, że to dopiero początek?

bDyKjySC
bDyKjySD
bDyKjySW
KOMENTARZE
(86)
No to jak
3 dni temu
Co tak nagle wszystko ucichło?
Ania
3 dni temu
Borysie Szyc, a co robiłeś na yachcie z Krystkiem, Turkiem i dwiema 18-latkami?
Zatoka
3 dni temu
A bieniuk?
bDyKjySX
Aplikant
3 dni temu
prawnik nabił Borysa w butelkę, wiedząc, że sprawę przegra...nadana sygnatura...większej bredni nie czytałem...biedak zabuli koszty sadowe, prawnik wziął kasę z góry i będzie go zwodził 3 lata przez różne instancje...
OKKKK
3 dni temu
pozywa go za ''groźby i nienawistne komentarze'', nie za sugestie ze wiedział o tym całym burdelu. Czyli jednak Szyc ma coś na sumieniu chyba .... :)
Najnowsze komentarze (86)
Yhy
2 dni temu
Latkowski nie jest niczemu winny. Nie musi nikogo przepraszać. Borys co u Twoich kumpli z Zatoki Sztuki? Jak tam impreza na jachcie?
gruszka
2 dni temu
Szicu się nie boi kasta go obroni Łałtorytety napiszą list w obronie Bedzie dobrze bo jak by inaczej...
GośćQ
2 dni temu
Przyjeżdżali,chlali,ćpali z małolatami w tle.Wystarczy powęszyć,popytać.Chyba każdy kto był blisko nie piere.....li bzdur.Tak było.Tylko trzeba mieć dowody.My wiemy ale nie ma dowodów.Co słychać u Turka?
Hehhhhe
2 dni temu
Jajoglowego nie lubie ....ale latkowski to szczyt hipokryzji tvp zeby facetowi z taka przeszloscia zlecac taki film zrobic Facet ma wyrok uciekal z kraju ...dno totalne Dzis wystepuje jako sumienie narodu To jest cyrk
ewa
2 dni temu
dno dna i nie policzalne tony mułu. Całe to towarzystwo to mniej niż 0
Maria
2 dni temu
Jaki jest Borys to każdy od dawna wie !!!!! 🙈🙉🙊👎
Ada
2 dni temu
Zaraz po emisji filmu wezwanie przedsądowe?? Szybko się przygotowali. Hmm 🤔
?????
2 dni temu
Andzelika czeka na sądy Borysku.
bDyKjySP
Angie
2 dni temu
A pan Latkowski taki święty, a z kochanką się bezą karmił z jednego talerzyka u mnie w restauracji. Pracowałam wcześniej dla jego żony i to była złota kobieta, a ten glonojad z którym przyszedł to nie była ona!!!
Paco
2 dni temu
Wychodzi na wierzch co reprezentują sobą celebryci i pseudo gwiazdy show biznesu. Ludzie pozbawieni wstydu i zasad moralnych, którzy uważają się lepszych od innych ludzi i patologii. Zamiast dawać przykład swoją postawą , to sami przyczyniają się do demoralizacji społeczeństwa. Wstyd.
Stanislaw
2 dni temu
Oglądałem I jakas prawda w tym musi być smutne jak ludzie mogą wykorzystywać dzieci
Gość
2 dni temu
Mafia Trójmiejska Wiecznie Żywa.
Hahaha
3 dni temu
Może coś wrzucicie o AmberGold i młodym Tusku
Aaale
3 dni temu
Obrzydliwi ci celebryci, do bogaczy się łaszą i szczerzą , nawet do szemranych byle się ustawić..
...
Następna strona
bDyKjyTr