Trwa ładowanie...
Przejdź na
Emzy
|
aktualizacja

Wiktory 2022. Edyta Górniak śpiewała z PLAYBACKU! Wiemy, ile zarobiła...

391
Podziel się:

Edyta Górniak po gali rozdania Wiktorów zdradziła fanom, że na scenie była obecna "sercem, ale nie głosem". Diwa ujawniła, że poruszała ustami do nagrania zarejestrowanego podczas... koncertu wielkanocnego w ubiegłym roku. Jak udało nam się ustalić, dostała za to sowite wynagrodzenie.

Wiktory 2022. Edyta Górniak śpiewała z PLAYBACKU! Wiemy, ile zarobiła...
Wiktory 2022. Edyta Górniak śpiewała z playbacku (AKPA, Instagram)

Powracająca po siedmiu latach przerwy gala rozdania Wiktorów miała być jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych na antenie TVP. Mimo szumnych zapowiedzi, wielu nagrodzonych nie pojawiło się na uroczystości.

W ostatniej chwili swój występ w charakterze gwiazdy wieczoru odwołał Sting. Niezrażeni organizatorzy uznali, że jego godnym zastępstwem będzie Edyta Górniak. Niestety, poza całą gamą min i emocjonalną gestykulacją, diwa miała na scenie niewiele do zaoferowania. Nawet niewprawieni słuchacze szybko zorientowali się, że piosenkarka śpiewa z playbacku.

Zobacz także: Edyta Górniak o przyjmowaniu substancji psychoaktywnych: "To, co dała nam matka ziemia, jest dla ludzi"

Jeszcze tego samego wieczoru Edyta Górniak za pośrednictwem mediów społecznościowych odniosła się do swojego występu. Diwa wytłumaczyła, że playback był konieczny z przyczyn zdrowotnych.

Niestety wczoraj na próbach nocnych zdarłam gardło, bo przeciąg ogromny w budynku, raz gorąco, raz zimno... - zaczęła Edyta chrapliwym głosem. Ciężki utwór, po prostu nie dałam rady zaśpiewać dzisiaj. No i oczywiście ja, jak to ja, nie chcąc nikomu robić problemu - reżyserowi, produkcji, scenarzystom - zdecydowałam, a właściwie zdecydowaliśmy wspólnie, że wyciągniemy ścieżkę "Listu" z koncertu "Dekalog", który nagraliśmy w górach na święta wielkanocne zeszłego roku. Także sercem byłam, ale głosem nie mogłam być z wami. Cieszę się bardzo, że reżyser chciał ten utwór, bo dostał on drugie życie i stał się szalenie aktualny w obecnych czasach - podkreśliła.

Piosenkarka uspokoiła fanów, że to jedynie chwilowa niedyspozycja.

Ogólnie czuję się dobrze, ale niestety mam obrzęk strun głosowych i słyszycie jak mówię. Nie mogę mówić za dużo, muszę zregenerować struny. Szkoda, co za szkoda... - ubolewała.

Na koniec Górniak pogratulowała zwycięzcom, z rozbrajającą szczerością wyznając, że... nie ma pojęcia, gdzie podziała własną statuetkę Wiktora.

Postanowiliśmy dowiedzieć się, jakie wynagrodzenie za swój występ na gali wynegocjowała diwa.

Edyta ma określone stawki za takie koncerty, które wahają się w granicach 30-40 tysięcy złotych. Nie ma mowy o żadnych negocjacjach poniżej tej dolnej kwoty - zdradza nasze źródło.

Myślicie, że jej wczorajszy występ był wart takich pieniędzy?

Pulpety ocieplają wizerunek Królikowskiego oraz StingGate na Wiktorach

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(391)
EDI
2 miesiące temu
Utwór z playbacku, i tyle kasy. Nie nam słów. Czy w Polsce nie ma już innych artystów poza p. Edyta i p. Marylą🙄
maryna
2 miesiące temu
przytyło się Edzi
szok
2 miesiące temu
I po co ten cyrk? Powinna uprzedzić i przeprosić, że ze względu na stan zdrowia nie zaśpiewa na żywo! I jeszcze brać za występ taka kasę....Ludzie co to jest? Świat zwariował!!!
Lol
2 miesiące temu
Okradają nas, wszystko drożeje, placimy podatki juz od wszystkiego , wojsko rozwalili, a jeszcze placimy za jakąs starą gwiazde, ktora porusza ustami w tv
Bi2
2 miesiące temu
Ona zawsze jest sercem, nigdy rozumem
Najnowsze komentarze (391)
Dok
4 tyg. temu
Na ostatnim zdjęciu wyglada jak ta jurorka z „Twoja twarz brzmi znajomo” bodajże, taka blondynka, w okularach, śpiewaczka, nazwisko mi wyleciało z głowy
Johan
miesiąc temu
Top żadna gwiazda, dawno już spadła z piedestału gwiazd.... został jej tylko Pan K i tvpis....
Karina
2 miesiące temu
Żenada, tak to kazdy moze zaśpiewać. Po co płacić!!!!
Iza
2 miesiące temu
co ona ma takie bulwiaste usta????
wirusx
2 miesiące temu
To na pewno śpiewała jakaś statystka...
kduj
2 miesiące temu
ja rozumiem, że niedyspozycja głosowa zmusiła Panią Górniak do playbacku, ale w takim razie stawka za występ powinna być kilkukrotnie mniejsza....
ppp
2 miesiące temu
Pani Edyta Górniak to GWIAZDA i ma prawo śpiewać z playbacku,jak każda gwiazda.
cloud.
2 miesiące temu
jak by odwołała występ ze względu na zły stan zdrowia!!!! też by były pretensje
Anka
2 miesiące temu
Kto Edyte zaprasza???I co za to dostaje?
Meta
2 miesiące temu
Ale przerobiona, usta, broda. fe
Barbora1
2 miesiące temu
Edyta lubi się pokazywać tam i tu, opowiadać różne historie że swego życia i Alanka/ze chłopak się nie wstydzi/dostawać duuużo pieniędzy za byle co, udawać mądrą we wszystkich dziedzinach. Żałosne. "Dlaczego dzwon głośny? Bo w środku jest próżny"
Szczery
2 miesiące temu
Tak są marnowane nasze pieniądze!!!!!! Nie ma głosu nie ma kasy!!! Ja za nic nie dostaje pieniędzy w pracy!! Cala Polska. Święte Krowy nic nie robią a kaska wpływa na konto!!!!
Wałęsa
2 miesiące temu
Edyta oddawaj kasę !
Adam Kraśko
2 miesiące temu
jest jeszcze artysta zwany Zenkiem
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie