Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|

Wyrzucona z TVP Marcelina Zawadzka precyzuje: "Nie zostałam ZWOLNIONA"

118
Podziel się:

Marcelina Zawadzka w 2020 roku została odsunięta od pracy w telewizji publicznej, gdy wyszło na jaw, że może być zamieszana w wyłudzenia podatkowe. Zapytaliśmy celebrytkę, jak wspomina rozstanie z "Pytaniem na śniadanie".

Wyrzucona z TVP Marcelina Zawadzka precyzuje: "Nie zostałam ZWOLNIONA"
Wyrzucona z TVP Marcelina Zawadzka mędrkuje: "Nie zostałam zwolniona, to było ZAWIESZENIE WSPÓŁPRACY" (AKPA)

Marcelina Zawadzka w połowie 2020 roku w atmosferze skandalu zakończyła pracę w telewizji publicznej. Prezenterka wraz z członkami zorganizowanej grupy przestępczej nieoczekiwanie znalazła się w samym centrum medialnego skandalu z oszustwami podatkowymi i praniem brudnych pieniędzy w tle. Celebrytka została odsunięta od programu "Pytanie na śniadanie", jednak wówczas zapewniała, że to chwilowa sytuacja. Nieoficjalnie na korytarzach TVP również krążyły doniesienia, że Marcelina Zawadzka po wyjaśnieniu sprawy może liczyć na powrót przed kamery telewizji publicznej.

Zobacz także: Marcelina Zawadzka tłumaczy rozstanie z TVP: "To było ZAWIESZENIE WSPÓŁPRACY"

Sprawa karuzeli vatowskiej i ewentualnego związku z aferą Marceliny Zawadzkiej nie doczekała się jeszcze finału, a prezenterka na dobre rozstała się z TVP. Celebrytka rozstania z telewizją Jacka Kurskiego nie nazywa zwolnieniem, a jedynie zawieszeniem współpracy. Zawadzka w rozmowie z Pudelkiem zapewnia, że nie ma żalu do byłego pracodawcy i od czasu "zawieszenia współpracy" cały czas utrzymuje kontakt z Tomaszem Wolnym i Idą Nowakowską oraz z innymi pracownikami redakcji "Pytania na śniadanie".

Mam kontakt z Tomkiem Wolnym i Idą Nowakowską. Mam kontakt z ludźmi z redakcji. Z dużą wdzięcznością wypowiadam się o mojej poprzedniej stacji. Byłam z nią wiele lat. Poznałam tam fantastycznych ludzi. Nie zostałam zwolniona, to było zawieszenie współpracy - mówi.

Jakie DM-y dostajemy od celebrytów?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(118)
Gość
9 miesięcy temu
Wcale nie wiele lat tylko ze 2-3 lata max, wiec niech już nie przesadza. Jest ładna ale myliła i jąkała się częściej niż Krzan. Z drugiej strony jednak, każdy jest lepszy niż Cichopek!!!
Ona 890
9 miesięcy temu
Ale ona nie jest dziennikarka zawodowo, dostała pracę bo jest ładna a ładna twarz przyciąga a scenariusz dostaje gotowy do przeczytania, szkoda że prawdziwych dziennikarzy się nie zatrudnia tylko ładne buźki...
Polak
9 miesięcy temu
No cóż, sami pis. Dziel. ce. Samuel Pereira po obrzuceniu błotem Polskiej Lekarki pracującej za darmo na rzecz biednej Afryki, został zwolniony, a za miesiąc ponownie przyjęty. Podobnie Michał Rach. Ui. Jeśli, my Polacy nie oczyścimy tego bagna, nasze podatki wciąż będą szły na to g... no zamiast na szpitale, szkoły, drogi, naukę, laboratoria, ....
Polak
9 miesięcy temu
No cóż,sami pis dziel. ce. Samuel Pereira po obrzuceniu błotem Polskiej Lekarki pracującej za darmo na rzecz biednej Afryki, został zwolniony, a za miesiąc ponownie przyjęty. Podobnie Michał Rach.ui. Jeśli, my Polacy nie oczyścimy tego bagna, nasze podatki wciąż będą szły na to g... no zamiast na szpitale, szkoły, drogi, naukę, laboratoria, ....
Inna
9 miesięcy temu
Współpraca zawieszona. Potem wywiady o wierze w Boga. Ale niestety. Współpraca nadal zawieszona. Jednak... Życzę wszystkiego dobrego, powrotu przed kamery. Każdy coś tam w życiu zbroił. Było, minęło... Powodzenia.
Najnowsze komentarze (118)
Andrut
9 miesięcy temu
Kto to jest Marcelina Zawadzka?
Aldona
9 miesięcy temu
To ona nie siedzi ?
Znawca tematu
9 miesięcy temu
Niezbyt mądra ale ładniutka. Lepsza niż Chrzan ze spłaszczoną twarzą, mówiąca przez nos
Szacun.
9 miesięcy temu
Piękna dziewczyna.
Koneser
9 miesięcy temu
TVP - Zawadzka i Pajączkowska to skarb na wizji. Konkurencyjne stacje daleko, daleko w tyle.
Polak
9 miesięcy temu
Gdzie prokurator w tym chorym państwie czemu to jeszcze nie siedzi
Polka
9 miesięcy temu
Zawieszenie współpracy?? A który paragraf k.p. O tym mówi???
mark
9 miesięcy temu
ustawiła się na lata z tym watem
Dziadek.
9 miesięcy temu
Prawdziwych dziennikarzy brak. To co obecniee podaj si za dziennikarzy, to tylko trąby Jerychońskie RząduPIS.To nie dziennikarze. Ładna buzia na Miss, anie TVP.
Jol
9 miesięcy temu
Przeciez byla absolutnie fatalna! Glupkowata, nie umiala przeprowadzac wywiadow, z opresji ratowal ja kolega. Krzan to objawienie. Zupelnie inna, niz ta.
BORYNA.
9 miesięcy temu
taaaaaa. ZAMIAST ZWOLNIONA -- T.J ZAWIESZONA, ZAMIAST SPRZĄTACZKA T.J OPERATOR SPRZĘTU ZAMIATAJĄCEGO,ZAMIAST PIJAK T.J SMAKOSZ JEST ŁADNIEJ JEST.
nick
9 miesięcy temu
przynajmniej nie zmarnowała pieniedzy - chirurdzy dobrze zrobili robotę
Red is bed
9 miesięcy temu
Madrze sie wypowiedziala - szacun dla tej Pani
gość
9 miesięcy temu
jutro piątek, piąteczek, piątunio, początek weekendu
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie