Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|
aktualizacja

Wzburzony Jarosław Kaczyński GROZI opozycji w Sejmie: "Macie krew na rękach, WIELU Z WAS BĘDZIE SIEDZIAŁO"

466
Podziel się:

"Ściągnijcie łaskawie te błyskawice SS-mańskie" - rzucił do posłów opozycji, podczas gdy ludzie tłumnie protestowali na ulicach. Przerażające?

Wzburzony Jarosław Kaczyński GROZI opozycji w Sejmie: "Macie krew na rękach, WIELU Z WAS BĘDZIE SIEDZIAŁO"
Jarosław Kaczyński kolejny raz grzmi z sejmowej mównicy (YouTube.com, East News)

Wydane w drugiej połowie października orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego na zawsze przejdzie do historii polskiego sądownictwa. Dokładnie cztery tygodnie temu uznano dokonywanie aborcji ze względu na ciężkie i trwałe wady płodu za niezgodne z konstytucją, skazując wiele kobiet na fizyczne i psychiczne cierpienie. Przeciwko tej decyzji protestowali nie tylko "zwykli ludzie", lecz także rozliczne gwiazdy show biznesu.

Choć od orzeczenia Trybunału mija już miesiąc, to emocje wokół niesławnego werdyktu wciąż są niezwykle żywe. W środę protestujący kolejny raz wyszli na ulice, aby wziąć udział w zapowiadanej "blokadzie Sejmu", jednak służby odgrodziły budynek i jego okolice. Co więcej, wobec protestujących użyto gazu pieprzowego, a wśród poszkodowanych mają być m.in. Marta Lempart. Z kolei Włodzimierz Czarzasty był jednym z tych, wobec których, według słów Krzysztofa Gawkowskiego, policja użyła siły.

Podczas gdy Polacy protestowali na ulicach Warszawy, w Sejmie po raz kolejny padły szokujące słowa ze strony prezesa PiS. Na doniesienia o tym, że policja naruszyła nietykalność cielesną posłów opozycji, Jarosław Kaczyński wparował na sejmową mównicę i znów padło wiele zaskakujących stwierdzeń. To jednak nie wszystko, bo kolejny raz przywołał też absurdalne porównanie, którego wcześniej dopuścił się Ryszard Terlecki.

Najpierw to łaskawie ściągnijcie te błyskawice SS-mańskie - zwrócił się na starcie do posłów opozycji Kaczyński.

Dalej wcale nie było lepiej, a słowa, które padły, wielu komentatorów określa jako "szokujące".

Wszystkie demonstracje, które popieraliście, kosztowały życie wielu osób. Macie krew na rękach. Łamiecie artykuł 165. Nie powinno was być w tej izbie. Dopuściliście się zbrodni - grzmiał.

W tym momencie posłowie opozycji zaczęli skandować hasło "będziesz siedział", czego Kaczyński również nie puścił mimo uszu.

Jeżeli w Polsce będzie praworządność, to wielu z was będzie siedziało - jawnie zagroził i zszedł z mównicy.

W czwartek Barbara Nowacka zapowiedziała już, że złoży wniosek do prokuratury w sprawie słów, które dzień wcześniej padły w Sejmie. Jak stwierdziła, "nie da się obrażać".

Też jesteście coraz bardziej przerażeni tym, co się dzieje?

Zobacz także: Burza w Sejmie. Jarosław Kaczyński do opozycji: macie krew na rękach
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(466)
Cela
2 lata temu
Tak, przerazajace, ze ten zgozknialy impotent bez rodziny ma w sobie tyle nienawisci i jeszcze realnie rzadzi tym krajem, dzielac go na pol. Wracamy do czasow komuny..
Jeju
2 lata temu
Psychopata. Przeraza mnie to co sie dzieje :(
Kotprezesa
2 lata temu
Białoruś.
Aurora
2 lata temu
Jarek zjedz snikersa i i idź już w końcu na emeryturę
Itriso
2 lata temu
Jeszcze 3 lata i koniec tego szaleństwa.
Najnowsze komentarze (466)
Gość
rok temu
Cysorz - jak ja Ciebie nienawidze 😧 Pycha kroczy przed upadkiem 😉
Jola
rok temu
Szanowny Panie, czy Pan się dobrze czuje??? niepokoję się ?bo coś od dawna u Pana jest nie halo!!!!
Gość
rok temu
Eminencjo czas abdykowac szkoda nog 😬🙄 bo juz ledwo ledwo
Gość
2 lata temu
Twoja twarz brzmi znajomo
Jaro
2 lata temu
Jarek wes za lep szpital miejski w Olsztynie ul miejska niech a robić operacji mówią że winny Ziobro a ty im płacisz razy sto oddział ortopedia chirurgiczna
Gość
2 lata temu
Dlaczego wróciłeś z cmentarza Jaroslawie 🙄😬
Niestety
2 lata temu
Ma rację, ludzie bezmyślnie używają znaków ss
Gość
2 lata temu
Terlecki juz szerszy niż wyższy ich wszystkich bieda omija 😁 A my mamy 500+ no tak szczerze to 250 +
Camilla
2 lata temu
PiS to i tak najmniejsze zło. Wolę sobie nie wyobrażać, co by było gdyby PO rządziło.
Gość
2 lata temu
"Podziękowania" należą się tym, którzy na nich głosowali i tym, którzy zapomnieli o tym, co działo się w latach 2005-2007. Niektórzy pewnie dali się omamić, oszukać, ale pewnie są i tacy, którzy głosowali z premedytacją, na przekór. To, co się teraz dzieje w Polsce, przechodzi ludzkie pojęcie. Były różne rządy, różni politycy. Afer też nie brakowało, ale takiego chlewu, hejtu, pogardy i segregacji ludzi ze względu właściwie na wszystko jeszcze nie było.
Matka
2 lata temu
Przerażajace ! Jaka on ma w sobie nienawiść!
ODKRYCIE
2 lata temu
Bojówkarze Lempart znają Martę Linkiewicz, chwalącą się uprawianiem seksu zbiorowego oraz tym, że ma „największe zasięgi w Polsce poza Robertem Lewandowskim”. Linkiewicz była na proteście, a Maja Staśko z „Krytyki Politycznej” umieściła ją na pierwszej linii protestów, zaliczając do… „czwartej fali feminizmu”. Dla tych, którzy nie interesowali się w ostatnich latach tym, co oglądają i czytają obecnie protestujący, to będzie odkrycie…
Gość
2 lata temu
BOSS AL KACZINO 👏👏👏
fd
2 lata temu
Brawo Jarek! Trafnie nazwał rzeczy po imieniu
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie