Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Wzruszony Jacek Kurski i brzemienna Joanna zdradzają IMIONA pociechy! "Nie możemy się doczekać"

493
Podziel się

W styczniu media obiegły wieści o tym, że Jacek Kurski już niebawem ponownie zostanie ojcem. Pociecha prezesa TVP i Joanny Kurskiej ma zasilić szeregi ich rodziny już tej wiosny.

Wzruszony Jacek Kurski i brzemienna Joanna zdradzają IMIONA pociechy! "Nie możemy się doczekać"
Jacek Kurski i Joanna Kurska zdradzają imiona dziecka (AKPA)
bDSmbBxh

W drugiej połowie stycznia ogólnopolskie media obiegły doniesienia o ciąży Joanny Kurskiej. Żona prezesa TVP została "przyłapana" przez paparazzi w czasie podróży do jednej z warszawskich przychodni, a sam Jacek Kurski nie ukrywał potem, że jest bardzo podekscytowany jej błogosławionym stanem.

Wyczekiwane maleństwo będzie pierwszą wspólną pociechą pary. Wcześniej Jacek Kurski doczekał się już trójki dzieci, a jego ukochana ma syna z poprzedniego małżeństwa. Dziecko pary ma przyjść na świat już wiosną, a Super Express dotarł nawet do informacji, że Kurscy wyczekują narodzin córeczki.

bDSmbBxj
Zobacz także: Jacek Kurski: "TVP jest tolerancyjna". Posłanka Lewicy oburzona

Teraz ten sam dziennik potwierdził z kolei imiona, jakimi zamierzają obdarzyć córkę szczęśliwi rodzice. Jak dowiadujemy się z lektury tabloidu, ich pociecha otrzyma imię Anna, czyli takie, jak matka Jacka Kurskiego, która zmarła w sierpniu 2016 roku. Prezes TVP bardzo wtedy przeżył jej śmierć. Teraz chcą, aby córka odziedziczyła imię właśnie po niej.

bDSmbBxp

Nie możemy się doczekać tej pięknej chwili - powiedziała krótko Joanna Kurska w rozmowie z tabloidem.

Nieco bardziej wylewny był jej małżonek, który wyznał, że to Joanna wystąpiła z propozycją nadania ich córce imienia po jego zmarłej mamie. Jednocześnie nie krył oczywiście wzruszenia i na koniec zdradził nawet plan na wszystkie trzy imiona swojej pociechy.

Gdy moja mama trafiła do szpitala, Joanna była przy mnie. Miałem poczucie, że Bóg jedną ukochaną kobietę mi zabiera, a drugą daje. Tak zresztą widziała to moja mama w naszej ostatniej rozmowie. Dlatego jestem szczęśliwy, że sama Joanna zaproponowała, by nasza córka miała na imię Anna po mamie. A nawet pełniej – w linii kobiet w naszej rodzinie z polskiego Podola – Anna Klara Teodora - zdradza z dumą.

Ładnie?

bDSmbBxq
bDSmbBxr
bDSmbBxK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(493)
Rat
2 miesiące temu
Ile ta kobieta ma lat? Bez urazy, ale wygląda na zrobioną 60tkę.
Feo
2 miesiące temu
Te podwójne standardy u członków partii biją po oczach. Rozwód zły ale co tam kto może ten może i rozwód kościelny wziąść, rodzinę zostawić i zaczynać życie od początku jakby przeszłości nigdy nie było. Minister czarnek mówi, że kobiety mają siedzieć w domu i rodzić dzieci. Im wcześniej tym więcej tych dzieci będziesz. A on sam ma dwójkę a żona jest wykładowcą akademickim. Ale najważniejsze by z ludzi zrobić idiotow i zapędzić ich w róg głupoty a samemu bawić się w najlepsze.
szok
2 miesiące temu
myslalam ze to danka martyniuk
bDSmbBxL
Aga
2 miesiące temu
Może teraz jego dziecko będzie z prawego łoża...
Hihi
2 miesiące temu
A bożek się śmieje za piecem
Najnowsze komentarze (493)
Oj !!!
2 tyg. temu
życzę szczęśliwego dzieciństwa !!! , rodzicom długich lat życia !!!
gosc
2 miesiące temu
w tym wieku to dziadkami sie zostaje, masakra
Lidka
2 miesiące temu
gratulacje
Zofia sowa.
2 miesiące temu
Raczej na dziadków pasują.
Roksana
2 miesiące temu
To straszne, że niektórzy ludzie nie potrafią ugryźć się w język pisząc złośliwe komentarze. Gdzie szacunek do drugiego człowieka?
Majka
2 miesiące temu
No ale czy kogoś dziwi, że rodzic nie może doczekać się narodzin swojego dzidziusia? Mnie nie.
Bora
2 miesiące temu
Gratuluję wnuka lub wnuczki
Jaa
2 miesiące temu
A ja życzę im wszystkiego dobrego.
bDSmbBxD
Rozżalona
2 miesiące temu
Ale wyrachy, dlaczego pokazujecie takich brzydkich ludzi których większość nienawidzi za to się cie dzieje w tv pis
Rick Sanchez
2 miesiące temu
Jezu! Druga Danka Martyniuk!
Teo
2 miesiące temu
Zawsze mnie zadziwia, jak (najczęściej) mężczyźni będący w kolejnym związku po rozwodzie zapominają o swojej przeszłości. Kobieta, z którą spędził wiele lat przestaje istnieć, dzieci niby są, alimenty płaci, ale nie angażuje się zupełnie, ponieważ przeżywa drugą młodość, właśnie odnalazł swoją drugą połowę i prawdziwie się zakochał😉 To nic, że to samo czuł i przeżywał te wiele lat temu, gdy brał ślub z tą pierwszą.
gość
2 miesiące temu
A jak się ma poprzednia kobieta
88+
2 miesiące temu
młoda ci ona... moja babcia zaszła w pierwsza ciażę w wieku 71 lat, matki nie miałam, ale babka mojej babki to rodziła do 102 roku. Siedemnaścioro ich było! w jeziorze się wychowali, nikt nie narzekał! teraz, majac 88, patrze na moje 3 letnie dzieci (trojaczki się trafiły, dorodne, każde 7 kg wagi urodzeniowej, bo dobrze jadłam i plemniki widać tłuste były też) no nie da się ich od ajpada odkleić! co za pokolenie, tfu, zaraza lewacka, pewnie będa z dziećmi zwlekać do 90tki... a to człowiek już nie ma tyle energii co kiedyś
amen
2 miesiące temu
tacy pewni, że nie umrze zaraz po urodzeniu?? badania prenatalne w komplecie rozszerzonym pewnie były... ale bozia może mieć inny pomysł na ich los jeszcze...
...
Następna strona
bDSmbByf