Trwa ładowanie...
Unicorn
|

Z Anną Wendzikowską DOOKOŁA ŚWIATA. Oto wszystkie miejsca, które celebrytka "odważyła się" odwiedzić w 2021 roku! (ZDJĘCIA)

420
420
Podziel się

Anna Wendzikowska już nieraz udowadniała, że jest prawdziwą obieżyświatką. Postanowiliśmy więc sprawdzić, ile czasu w minionym roku prezenterka spędziła poza granicami Polski. Kierująca się zasadą "trzeba tylko chcieć i się odważyć" celebrytka odwiedziła m.in. Kostarykę, Oman czy Malediwy. Zobaczcie, gdzie jeszcze miała okazję wypoczywać.

1
 / 16
Z Anną Wendzikowską DOOKOŁA ŚWIATA. Oto wszystkie miejsca, które celebrytka "odważyła się" odwiedzić w 2021 roku! (ZDJĘCIA)
Z Anną Wendzikowską DOOKOŁA ŚWIATA. Oto wszystkie miejsca, które celebrytka "odważyła się" odwiedzić w 2021 roku! (ZDJĘCIA)
Podróże Anny Wendzikowskiej w 2021 roku (Instagram)
0
0

Anna Wendzikowska w świecie show biznesu znana jest jako wytrawna podróżniczka. Prezenterka nieustannie odwiedza kolejne zagraniczne lokacje, nie zapominając przy tym o starannym dokumentowaniu wycieczek za pośrednictwem Instagrama. Aktualnie celebrytka przebywa na słonecznych Karaibach, a dokładniej w państwie Antigua i Barbuda.

Choć mamy zaledwie połowę stycznia, profil Anny Wendzikowskiej już teraz wręcz pęka w szwach od wakacyjnych zdjęć i nagrań oraz podróżniczych "złotych rad" - niedawno celebrytka przekonywała na przykład, że aby wyruszyć na Karaiby trzeba jedynie "chcieć i się odważyć". Nietrudno zgadnąć, że wspomniana wycieczka nie będzie ostatnią podróżą celebrytki w nadchodzącym roku. W 2021 Ania niemal co miesiąc opuszczała Polskę na rzecz znacznie bardziej egzotycznych zakątków świata. Postanowiliśmy więc sprawdzić, ile właściwie czasu prezenterka spędziła za granicą. W tym celu przeprowadziliśmy badanie, w którym wzięliśmy pod lupę podróżnicze relacje Wendzikowskiej na Instagramie.

I tak według naszych obliczeń w ubiegłym roku Wendzikowska spędziła za granicą ok. 105 dni, czyli w sumie ponad trzy miesiące (!). W naszym badaniu za początek każdych wakacji Ani przyjęliśmy zdjęcie z lotniska lub pierwszy instagramowy wpis, w którym celebrytka pochwaliła się wczasami w nowym miejscu. Końcem urlopu była już natomiast fotografia wykonana podczas podróży powrotnej lub tej zrobionej już w Polsce.

Oczywiście należy tu mieć na uwadze pewien margines błędu. Podróże Wendzikowskiej mogły trwać nieco krócej niż przyjęliśmy - możliwe bowiem na przykład, że celebrytka nadal zamieszczała w sieci zdjęcia już po powrocie. Jednak nawet po odjęciu kilku dni prezenterka wciąż spędziła w podróży około trzech miesięcy - czyli jedną czwartą całego roku.

W 2021 roku Anna Wendzikowska miała okazję wypoczywać zarówno w Europie, jak i nieco bardziej odległych zakątkach. Celebrytka odwiedziła m.in. Kostarykę, Karaiby, Hiszpanię, Włochy, Grecję, Oman, Malediwy czy mroźną Laponię. Każdy z wyjazdów z godną podziwu starannością relacjonowała na Instagramie. Podczas kolejnych wypraw niemal zawsze towarzyszyły jej również córki.

Zobaczcie, jak wyglądała podróż dookoła świata w wydaniu Anny Wendzikowskiej w 2021 roku. Myślicie, że przez kolejne 12 miesięcy uda jej się zwiedzić jeszcze więcej lokacji?

2
 / 16
Styczeń - Dominikana

Rok 2021 Anna Wendzikowska rozpoczęła wyprawą na Dominikanę. Pierwszym zdjęciem z wakacji celebrytka pochwaliła się już 2 stycznia, a powrót do Polski ogłosiła zaś 18 stycznia. Podróż do ojczyzny okazała się dla Ani i jej pociech pełna wrażeń. Prezenterka zmuszona była przebukować lot, długi czas "koczowała" na lotnisku, a tuż przed wylotem zgubiła paszporty. Na szczęście ostatecznie wszystko skończyło się szczęśliwie. Po powrocie do kraju pojawił się jednak wątpliwości, czy Ania przestrzega obowiązkowej kwarantanny...

3
 / 16
Marzec - Kostaryka

W marcu celebrytka wyruszyła na podbój Kostaryki - tym razem wybrała się jednak na wakacje bez dzieci. Z zamieszczanych przez Anię postów wynika, że spędziła w Ameryce Środkowej około 11 dni. Sama celebrytka natomiast, chwaląc się podróżą w sieci, wspominała o "tygodniu tylko dla siebie". Możliwe więc, że ta podróż trwała krócej.

Na instagramowym profilu Wendzikowskiej nie brakowało zdjęć na tle malowniczych plaż, lokalnej roślinności czy hotelowych basenów. Niestety podziwiając luksusowe ośrodki, w których zatrzymywała się celebrytka, wielu jej obserwatorów odniosło wrażenie, że zwiedza ona jedynie hotele...

4
 / 16
Kwiecień - Aruba i Curacao (Małe Antyle)

W kwietniu Wendzikowska ruszyła na kolejne wczasy. Tym razem celebrytka relaksowała się na wyspach należących do archipelagu Małych Antyli - Arubie i Curacao. Prezenterka przez ok. 12 dni wylegiwała się na rajskich plażach, podziwiała lazurową wodę i robiła sobie pamiątkowe zdjęcia z flamingami - z co została zresztą skrytykowana przez internautów.

5
 / 16
Czerwiec - Ibiza (Hiszpania)

Maj Ania spędziła w Polsce - wspominając poprzednią podróż. Wkrótce stęskniona za zagranicznymi wojażami celebrytka wsiadła w samolot i pomknęła na słoneczną Ibizę. Podczas trwającego "zaledwie" 5 dni pobytu Wendzikowska dokonała fascynującego odkrycia.

Ja myślałam, że Ibiza to totalnie imprezowa wyspa, a okazuje się, że to również bardzo duchowe miejsce - zdradziła na Instagramie.

6
 / 16
Czerwiec - Formentera (Hiszpania)

Podczas kilkudniowej wycieczki Ania z pewnością nie marnowała czasu. Będąc na Ibizie, celebrytka odwiedziła również pobliską Formenterę i nie zapomniała rzecz jasna o kilku pamiątkowych zdjęciach.

7
 / 16
Lipiec - Gwadelupa (Karaiby)

Koniec czerwca Wendzikowska spędziła w Polsce, gdzie m.in. pozowała do sesji na Starym Mieście, trenowała taniec na rurze i reklamowała urządzenie oczyszczające powietrze na Instagramie. Na początku lipca słynna obieżyświatka ruszyła zaś w kolejną podróż, tym razem na Gwadelupę. Przy okazji podzieliła się z fanami podróżniczymi planami.

Miałam taki plan, żeby odwiedzić sto krajów do końca tego roku, do pewnych moich okrągłych urodzin. Wiadomo, co przyszło, więc plan się posypał, ale wiecie co? Uważam, że marzenia nie są po to, żeby je mieć, ale po to, żeby je realizować, więc ja się nie poddaję, muszę przeliczyć, jestem jakoś na kraju 90+ i jeszcze nie zrezygnowałam - wyznała.

8
 / 16
Lipiec - Martynika (Karaiby)

Po kilku dniach spędzonych na Gwadelupie Wendzikowska ruszyła na inną karaibską wyspę, Martynikę. Celebrytce dość szybko zamarzyło się odwiedzenie kolejnego, również egzotycznego miejsca. Zaledwie drugiego dnia pobytu zapytała bowiem fanów, gdzie ma udać się w następnej kolejności.

Zastanawiam się, czy z Martyniki ruszyć na St.Barts czy Mt.Martin... Jakieś podpowiedzi, Kochani? - rozmyślała, publikując zdjęcie w towarzystwie palmy.

9
 / 16
Lipiec - St. Martin (Karaiby)

Ostatecznie wybór Wendzikowskiej padł na wyspę St. Martin. Choć miejsce to ponoć nie było na liście podróżniczych marzeń celebrytki, przynajmniej mogła zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na słynnej plaży.

Nie było to na liście moich marzeń, chociaż znam tę plażę z lądującymi nad głową samolotami ze zdjęć… W sumie fajnie było to zobaczyć na żywo - oceniła.

10
 / 16
Lipiec - St. Barth (Karaiby)

W końcu Ania dotarła na St. Barth, co podobno marzyło się jej od czasów studiów. Wówczas celebrytka myślała jednak, że podróż na Karaiby jest poza zasięgiem jej możliwości.

To było moje marzenie… żeby odwiedzić tę dziwną maleńką wyspę na Karaibach (...) Jak studiowałam w Londynie, to tam na wakacje latały wszystkie bogate dzieciaki, a mnie się wydawało, że to miejsce to jakaś Narnia albo Nibylandia.. Mogę o tym poczytać, posłuchać, gdzieś może nawet pooglądać, ale nigdy się tam nie znajdę… A tu proszę! #stbarthelemy to już ostatnia z wysp na trasie mojej podróży… Tu będę odpoczywać - zapowiedziała.

W sumie Ania spędziła na Karaibach około 14 dni. Celebrytka wyruszyła w podróż 2 lipca, 16 lipca ogłosiła zaś na Instagramie, że wróciła do Polski.

11
 / 16
Lipiec/Sierpień - Santorini (Grecja)

W lipcu Wendzikowska odwiedziła greckie Santorini. Jak sama przyznała, "rok bez podróży do Grecji to rok stracony", nic więc dziwnego, że podczas pobytu celebrytka wręcz zasypała instagramowy profil zdjęciami słynnej tamtejszej architektury czy ujęciami z relaksu na jachcie. Ania i jej pociechy zatrzymały się w luksusowym hotelu, gdzie za noc trzeba zapłacić nawet 9 tysięcy złotych. Wypoczynek w Grecji skłonił też celebrytkę do pewnych refleksji.

12
 / 16
Sierpień - Toskania, Mediolan, Dolomity (Włochy)

Niedługo po dziesięciodniowym pobycie w Grecji, Wendzikowska ruszyła na podbój Włoch. Celebrytka spędziła w słonecznej Italii tydzień, odwiedzając przy tym Toskanię, Mediolan oraz Dolomity. Na instagramowym profilu celebrytki pojawiały się wówczas zarówno zdjęcia malowniczej włoskiej panoramy, jak i słynnych lokalnych atrakcji. By uwiecznić wszystko na pamiątkowych zdjęciach, prezenterka musiała się sporo namęczyć. Jak zdradziła, by uwiecznić wizytę w Galerii Vittoro Emanuele, wstała bladym świtem.

13
 / 16
Wrzesień - Monte Carlo (Monako)

We wrześniu Wendzikowska zawitała do Monte Carlo. Prezenterka do Monako wyprawiła się w towarzystwie przyjaciółki i właśnie tam celebrowała 40. urodziny. Podczas podróży Ania ochoczo fotografowała się w basenie i na tle tamtejszych widoków. Odwiedziła również pobliskie, francuskie miasto Cap Martin.

14
 / 16
Październik - Oman

Październik upłynął Ani pod znakiem wyprawy do Omanu. Przez całe dziewięć dni celebrytka relaksowała się w basenie, ćwiczyła jogę i podziwiała malownicze widoki, zawitała także na słynne targowisko w Muskacie. Kolejna wyprawa ponownie skłoniła Wendzikowską do przemyśleń.

Świat zsyła mi ostatnio cudne rzeczy i cudni ludzie stają na mojej drodze... Niczego nie oczekuję, o nic nie walczę, płynę z nurtem życia i z wdzięcznością przyjmuję wszystko, co mi przynosi - napisała pod jednym z postów.

15
 / 16
Listopad - Malediwy

W listopadzie Wendzikowska spędziła ponad tydzień na uwielbianych przez celebrytów Malediwach. Celebrytka przez większość czasu przechadzała się po plaży, pracowała nad opalenizną i wylegiwała się na hamaku. Ochoczo dokumentowała również kolejne dni wczasów za pomocą "spontanicznych sesji".

16
 / 16
Grudzień - Laponia (Finlandia)

Rok 2021 Ania zakończyła w nieco innym stylu. Znana z zamiłowania do wypoczynku na egzotycznych plażach celebrytka zabrała bowiem pociechy do Laponii. Wendzikowska spędziła noc w igloo, zafundowała sobie przejażdżkę saniami i skuterem, a jej córki miały nawet okazję poznać św. Mikołaja.

KOMENTARZE
(420)
Kargul
11 miesięcy temu
A w Krurzewnikach była?
Mój nick
11 miesięcy temu
Fajnie, mnie nie stać.
Józin
11 miesięcy temu
Ale Podlasia nie odważyła się odwiedzić
Mumu
11 miesięcy temu
Jakieś takie średnie historie po mieście krążą odnośnie tego jaki jest prawdziwy cel podróży…ja tam nie wiem, ale rzeczywiście trzeba mieć niezły budzet żeby tak nic nie robić i latać po świecie
Photos
11 miesięcy temu
Fotograf zatrudniony na pelnym etacie tez jest ...
Najnowsze komentarze (420)
Tez podrozuja...
4 miesiące temu
W sumie wiekszosc to egzotyczne ale malo atrakcyjne kierunki Skomercjalizowane miejsca slynace glownie z plazy
xdxd
10 miesięcy temu
A , kot robi te wszystkie zdjęcia na tych samotnych wakacjach ?
turysta
10 miesięcy temu
Bardzo ładnie, też trochę po świecie polatałem i niech celebryty latają 4 czy 5 razy w roku na urlop. Pamiętajcie tylko co by zabezpieczyć sobie emeryturę a nie płakać jak Rodowicz, Szubert, Cugowski, Damięcki i setki innych. Bawili się za młodu a teraz panie z Biedronki mają się złożyć na ich emerytury. Nigdzie nie widziałem by pani z biedry... opisywała swoje wakacje na Dominikanie
kama
11 miesięcy temu
Mega. Pracuje, samotnie wychowuje dziewczynki !!! nie siedzi w czterech scianach czekajac na faceta co jej to kupi , albo na socjal !!! BRAVO. Zaden facet nie stanowi o Twojej wartości !!!! nie jedno małżeństwo leniwe zabiera dzieci pod blok na hustawke a reszte co zarobi przechlewa
Tomm
11 miesięcy temu
Musi już uważać bo 3 dziecko z trzecim facetem coraz bliżej...ale z drugiej strony wtedy to już będzie 11 miesięcy odpoczywać...hehe. Panna nikt od paru wywiadów!
Kobieta
11 miesięcy temu
Fajna laska, dopóki nie otworzy buźki żeby coś powiedzieć. Wówczas czar pryska.
lex
11 miesięcy temu
Po to właśnie są "pomoce rządowe" dla takich paniusi z waszych podatków. Cieszycie się poliniaki, prawda? :)
olala ....
11 miesięcy temu
zazdroszczę i urody i figury i podróży , ale pozytywnie . Jeśli to naprawdę 40- stka , to tym bardziej zazdroszczę .
Wella
11 miesięcy temu
Niech ma niech sobie jeździ tylko troche dzieci szkoda bo jednak większość podròży dbyła bez nich...moze to rodzaj uzależnienia to ciągłe jeżdżenie tu i tam?plus ona chyba wozi w walizce ze sobą fotografa bo przecież ktoś jej te foty robi...dziwna jest ja nie kupuje tej niby słodkiej buźki.niby turystyka a powiginana ja fotach jak do playboya albo w jakiejś wieczorowe długiej kiecy...
Ewa.
11 miesięcy temu
Na czym zaoszczędzić na wakacje?
Ewa.
11 miesięcy temu
Na czym zaoszczędzić na wakacje .
Goral
11 miesięcy temu
Tylko nie celebrytka! Sprzedaje sie
Gość
11 miesięcy temu
Kto robi te zdjęcia?
Hana
11 miesięcy temu
Nir widać żadnej różnicy w pamiątkowych fotkach. No może na jednej, zima. Reszta taka sama, golina, słońce i plaża ewentualnie golina i basen. Jak reklama walorów ciała
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Kulisy urodzinowej gali Polsatu: Edward Miszczak z Anną Cieślak, Izabela Janachowska z mężem i bentleyem, zmarznięta Joanna Przetakiewicz (ZDJĘCIA)

Wydarzenia zza kulis wtorkowej imprezy Polsatu okazały się równie ciekawe, co wydarzenia rozgrywające się na scenie Teatru Wielkiego. Która para wyglądała najlepiej?
9.

Nowe twarze Khloe Kardashian i Shanii Twain oraz Heidi Klum w białych kozaczkach brylują na People's Choice Awards (ZDJĘCIA)

We wtorek w Santa Monica odbyła się uroczysta gala People's Choice Awards. Która z gwiazd wypadła najlepiej na ściance, a która z nich zaliczyła modową wpadkę? Co poniektóre zafundowały sobie nie tylko nowe kreacje, ale również twarze.
8.

AMORY Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego na gali Polsatu: śmiechy, całusy, przytulenia... Zapomnieli już, że się rozstali? (ZDJĘCIA)

Mimo ogłoszenia rozstania przed paroma tygodniami Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki znakomicie bawili się w swoim towarzystwie na wtorkowej gali. Niegdysiejsi zakochani darzyli się czułością jak gdyby nigdy nic. Nadążacie jeszcze?
7.

Gwiazdy tłumnie ściągają na Wielką Galę Jubileuszową Polsatu: Krzysztof Ibisz, Karolina Gilon, Marcelina Zawadzka, Aleksandra Szwed... (DUŻO ZDJĘĆ)

Największe nazwiska związane z rodziną Polsatu zjechały się we wtorkowy wieczór do Teatru Wielkiego w Warszawie, by świętować 30-lecie stacji. Kto zaprezentował się najlepiej? Karolina Gilon, Paulina Sykut-Jeżyna czy może Joanna Horodyńska?
6.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski posyłają sobie rozmarzone spojrzenia przed studiem "Pytania na Śniadanie" (ZDJĘCIA)

Nawet po kilku godzinach wspólnej pracy od samego rana Katarzyna Cichopek wciąż nie mogła oderwać wzroku od swojego narzeczonego, Macieja Kurzajewskiego. Taka miłość się nie zdarza?
5.

Tak urządziła swój dom Anna Czartoryska: ogromny ogród, sporych rozmiarów garderoba i drewniane schody w stylu amerykańskim (ZDJĘCIA)

Anna Czartoryska razem z mężem od kilku miesięcy cieszą się domowym ciepłem w nowej willi. Nie znajdziemy w niej jednak przepychu i wyszukanych dodatków. Aktorka postanowiła na prostotę i klasykę.
4.

Tłum gwiazd na British Fashion Awards 2022: Błyszcząca Naomi Campbell, roznegliżowana Rita Ora i Lila Moss w przezroczystej kreacji (ZDJĘCIA)

W poniedziałkowy wieczór tłum gwiazd przybył do Royal Albert Hall w Londynie, by zaprezentować swoje wymyślne kreacje na czerwonym dywanie. Nie zabrakło między innymi Naomi Campbell, Rity Ory czy córki Kate Moss, która najwyraźniej podąża śladami sławnej matki. Kto prezentował się najlepiej?
3.

Gwiazdy wdzięczą się do zdjęć na evencie marki suplementów: Maja Sablewska, Katarzyna Warnke, Marietta Żukowska (ZDJĘCIA)

Celebrytki skorzystały z zaproszenia jednej z marek i ochoczo pognały na salony. Kreacje zaprezentowały m.in. Maja Sablewska, Katarzyna Warnke i Marietta Żukowska.
2.

Paszporty, gorące krzesła i lista przebojów disco polo. Stacja Polsat kończy 30 lat! (DUŻO ZDJĘĆ)

Zebraliśmy dla was najważniejsze momenty w trzydziestoletniej historii stacji. "Bar" czy "Idź na całość" rozpalały emocje Polaków do czerwoności. Były też programy, o których widzowie woleliby zapomnieć.
1.

Tak polskie WAGs kibicowały biało-czerwonym w starciu z Francją: Anna Lewandowska, Marina, Marta Glik... (ZDJĘCIA)

Polska reprezentacja zakończyła zmagania na Mundialu 2022, przegrywając z Francją 1:3. W ostatnim meczu biało-czerwonych ochoczo dopingowały polskie WAGs.