Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

Zachowawcza Edyta Górniak komentuje wydarzenia z Dnia Ojca: "MIAŁAM W SOBIE KILKA EMOCJI"

42
Podziel się

Piosenkarka unikała odpowiedzi na prywatne pytania, ale zdradziła, co pomyślała o życzeniach złożonych jej przez Allana z okazji Dnia Ojca.

Zachowawcza Edyta Górniak komentuje wydarzenia z Dnia Ojca: "MIAŁAM W SOBIE KILKA EMOCJI"
Edyta Górniak unika odpowiedzi na niewygodne pytania (East News)
bDJppPfp

Niedawno pisaliśmy o tym, że po kilku próbach Dariuszowi Krupie udało się przedterminowo wyjść z więzienia. Więzienna kariera DJ-a nie wystarczyła byłemu mężowi Edyty Górniak, który najwyraźniej zatęsknił za smakiem wolności.

W "pace" zapomniał jednak ponoć o tym, że posiada syna Allana i po wyjściu nie próbował się z nim skontaktować. Na szczęście syn Górniak chyba też przyzwyczaił się do braku Darka w swoim życiu i ulokował synowskie uczucia w innym miejscu.

bDJppPfr

Życzenia z okazji Dnia Ojca Allan złożył właśnie... Edycie. Piosenkarka skomentowała sprawę w wywiadzie dla Jastrząb Post.

To było coś. Najpierw się śmiałam z tego i nie mogłam w to uwierzyć. Pokazałam to Marcinowi, pokazałam Sylwii czy dobrze to czytam. Muszę powiedzieć, że miałam w sobie kilka emocji - wyznała Edi. Po pierwsze to było zabawne. Po drugie to pokazało mi, że jest dojrzały, ma dystans, poczucie humoru. I to wszystko w jednym. Ujęła mnie jego wdzięczność, świadomość, dojrzałość, poczucie humoru i dystans. To było niezwykłe i byłam totalnie zaskoczona.

bDJppPfx

Dodała też, że Dariusz wciąż nie skontaktował się z synem.

Oprócz tego Edyta dzielnie promuje najnowszy album, nad którym pracowała w Stanach Zjednoczonych, ale przez wybuch pandemii musiała dokończyć go w Polsce.

Ten czas wykorzystałam na generalne porządki w sobie. Tak bardzo pędzimy przez życie, że właśnie nie zauważamy pięknych, ważnych rzeczy. Nie zauważamy, że życie nasze gubi czasem wartości i jesteśmy zbyt mocno rozproszeni niepotrzebnymi bodźcami. Wtedy kiedy one zgasły, to miałam czas zajrzeć w siebie - zdradziła podczas wywiadu w DD TVN.

bDJppPfy

Pochwaliła się też zainteresowaniami Allana, który odziedziczył talent muzyczny po mamie.

Robi bardzo piękne rzeczy, nie ma jeszcze odwagi ich upublicznić. Moim zdaniem ta muzyka jest bardzo dobra, mimo że oczywiście rodzic nigdy nie jest tak mocno krytyczny. On pisze bardzo dobre teksty. Tworzy muzykę hip-hopową, rozumie różne gatunki muzyczne i bardzo mnie zaskakuje - powiedziała Górniak.

Gdy miało paść następne pytanie dotyczące prywatnych spraw piosenkarki, ta ubiegła prowadzących. Odbiła pałeczkę, pytając:

Jak się państwo czujecie?

bDJppPfz

Tym samym uniknęła potencjalnie niewygodnego pytania, nie dając prowadzącym możliwości, by je zadać.

Podziwiacie jej spryt?

bDJppPfA
bDJppPfS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(42)
Zytka
7 miesięcy temu
Ktoś czyta co napisał?! NAJŁATWIEJ SKASOWAĆ KOMENTARZ. A redaktorzy nadal na poziomie 4 klasy szkoły podstawowej... "Gdy miało paść następne pytanie dotyczące prywatnych spraw piosenkarki, ta ubiegła prowadzących. Odbiła pałeczkę, pytając:" Dokładny cytat z powyższego artykułu... Ubiegła pytanie odbijając pałeczkę...
aga
7 miesięcy temu
A moeze kilkadziesiąt emocji
Ola
7 miesięcy temu
To jest więź toksyczna, bez granic, taka matka niedojrzała tworzy szkodliwą więż, chce być dla niego tą wyjątkową matko-partnerką, nie da mu żyć jak zjawi się kobieta, współczuję mu. W programie w którym robiła prawko widać jak on się nią opiekował bo ona taka słodka i "mala" masakra, chłopak będzie do terapii...
bDJppPfT
🦆🦆🦆
7 miesięcy temu
Smiechu warte matkę ale ojcem ciagle kupuje miłość syna i odcina od ojca
vdsg
7 miesięcy temu
Ten alan ma straszna cere ... za duzo mleka krowiego i miesa !!!
Monia
7 miesięcy temu
Mojemu synowi-11 lat-ojca zabrała przyrodnia siostra 34 lata... Zabrała mojemu mężowi dowód w szpitalu....sporządziła testament gdy był w hospicjum.. ...pochowała go - umarł po 30 dniach od pobytu w szpitalu.. A ja dalej nie miałam dowodu, więc nie mogłam odebrać ciała.....A na pogrzebie żegnał w jego imieniu ksiądz tylko córkę...Nic nie wspomniano o żonie i synu....czyli o nas... Zostałam sama z synem i niedługo czeka mnie podział majątku... Dochodzę powoli do siebie...
Coop 1234
7 miesięcy temu
Wlasnie dowiedzialem sie ze Rob Green umarl z Fleetwood Mac.Pamietacie Albatrosa? Smutne.
Tylko to.
7 miesięcy temu
Edi...Edyta to ładne imię i brzmi dostojnie. Edi można mówić do dziecka, a nie prawie 50letniej kobiety.
Wyborowa
7 miesięcy temu
Piekna kobieta. Chcialabym wygladac tak w jej wieku... tak zaraz sie sypna komentarze, ze ma operacje itd Kobieta z niesamowitym wdziekiem i urokiem osobistym. Atak pasztetow za 1...2...
Życzliwy
7 miesięcy temu
Niestety skończyła sie młodośc i jest stara, a chce byc nadal młoda smutne i zzzżałosne
Żenulka
7 miesięcy temu
Jakaż ona jest infantylna. ... miałam w sobie kilka emocji... 2,3??? ...musiałam pokazać Marcinowi, Sylwii... SERIO?
Gość
7 miesięcy temu
Fajna jest Edyta i bardzo ładnie wygląda
666
7 miesięcy temu
Myślę że to dobra matka jest
bDJppPfL
Bea
7 miesięcy temu
Mimo wszystko ma tego ojca jaki by nie był .
bDJppPgn