Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Zdegustowany zaangażowaniem kolegów z branży w sprawę uchodźców Sebastian Fabijański apeluje: "Przestańmy, bo to nas UPOKARZA i robi z nas ujadające jorki"

265
Podziel się:

Sebastian Fabijański wyznał, że jest "zmęczony" tym, jak polityka wpływa na nastroje w kraju. "Obrzucamy się g*wnem z przygranicznych pól" - grzmi na Instagramie. Przy okazji ukochany Maffashion zwrócił się do męskiej części fanów z jeszcze jednym apelem...

Zdegustowany zaangażowaniem kolegów z branży w sprawę uchodźców Sebastian Fabijański apeluje: "Przestańmy, bo to nas UPOKARZA i robi z nas ujadające jorki"
Sebastian Fabijański jest zdegustowany polityką i reakcjami kolegów z branży (East News)
bETTPtSd

Sebastian Fabijański w ostatnim czasie usilnie próbuje przekonać Polaków, że jest osobą wielu talentów. Wszechstronny 34-latek oprócz grania w filmach rapuje oraz maluje obrazy. Niekiedy i próbuje o sobie przypomnieć za pomocą pobocznych "projektów", które najczęściej jednak nie spotykają się z ciepłym przyjęciem...

Seba stara się także prowadzić media społecznościowe, za pomocą których informuje o swoich zawodowych poczynaniach i chwali się efektami pracy z pędzlem.

bETTPtSf
Zobacz także: Głęboki Sebastian Fabijański szczerze o Maffashion: "Miałem Cię za reprezentantkę świata, który uważam za powierzchowny"

W sobotę dla odmiany nie zaprezentował fanom swoich "dzieł", a zabrał głos w sprawie tego, co dzieje się na granicy polsko-białoruskiej, a właściwie zaangażowania w sprawę jego koleżanek i kolegów z branży.

bETTPtSl

W trakcie mistrzostw świata mamy 40 milionów selekcjonerów. Dziś mamy 40 milionów polityków i tak jak oni na co dzień obrzucamy się g*wnem z przygranicznych pól - zaczął pod opublikowanym na Instastories selfie, tłumacząc:

Sory, musiałem. Dlaczego to piszę? Bo już dawno nie chodzi o tych ludzi na granicy - wyjaśnia, a następnie ubolewa nad tym, co dzieje się w polityce i zwraca się do "artystów":

Znaleźliśmy sobie kolejny pretekst do walki z obozem rządzącym. Przestańmy, bo to nas (ponoć artystów) upokarza i robi z naj ujadające jorki, które szczekają, "broniąc" swoich drogich willi. Wyłączając kontekst polityczny, mogłoby się okazać, że 3/4 tych postów/komentarzy/wypowiedzi by nigdy nie powstało - pisze oświecony tata Bastka, zaznaczając:

PS Nie jestem wyborcą PiS-u. Jestem zmęczonym obywatelem RP, który ledwo co otworzył oczy, a już słyszy zewsząd dochodzący pisk i wrzask.

bETTPtSm

W kolejnej relacji, na której możemy "podziwiać" zbliżenie na jego palec wskazujący i wąsy, kwituje:

Po prostu nie drapmy się po nie swoich jajkach. Przy okazji przypominam o tym, żeby badać jajka.

Myślicie, że koleżanki i koledzy z branży zastosują się do rad Seby, a mężczyźni za jego namową wybiorą się do lekarza?

bETTPtSn

W Pudelek Podcast ujawnimy, ile Małgorzata Rozenek płaci nam za pochlebne komentarze!

bETTPtSo
bETTPtSG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(265)
Miszel
3 tyg. temu
No właśnie, celebryci niech się zajmą nowymi torebusiami a nie polityką, bo guzik sie znają.
Marta
3 tyg. temu
Trafił z komentarzem. Nareszcie ktoś ze świata celebrytów nadal inny, słuszny, kontekst.
Kbc
3 tyg. temu
Seba dobrze gada. Polać mu 😉 Milego wieczoru wszystkim życzę 🥰
bETTPtSH
Bella
3 tyg. temu
Wiadomo ze nie chodzi o tych emigrantow tylko o lans I walenie w PiS
Alka
3 tyg. temu
Pomocy szuka się na przejściu granicznym, a nie w lesie w zimie. A poza tym niech celebryci sprzedadzą swoje drogie ciuchy, buty, torebki i pomagają całej Afryce, która za chwilę będzie w Europie. I nie miejcie zludzeń celebryci, wasze pałace też zajmą!!! I żadna policja wam nie pomoże, bo ich tyłu nie ma poprostu.
Najnowsze komentarze (265)
Brawa dla aut...
3 tyg. temu
Autor(ka) tego artykułu nawet nie próbuje udawać, że nie jest osobą stronniczą. Bardzo stara się umniejszyć wartość osoby, o której pisze. Źle się czyta takie artykuły nacechowane złośliwością i stronniczością autora. Autor artykułu może mieć oczywiście poglądy zupełnie inne od poglądów osoby, którą przedstawia w tym artykule, ale kogo to obchodzi? Nikt tu przecież nie wszedł, żeby poznawać poglądy autora artykułu.
krzysiek
3 tyg. temu
jeden z niewielu myślących w tej branży większość wydaje się wychodzić z założenia że każdy kto nie lubi pisiorów kocha nielegalnych imigrantów
Mel
3 tyg. temu
Putin obserwuje i się śmieje bo jego plan działa, a UE nic nie zrobi, sankcje? Cóż nie odczują bo Niemcy robią z nimi interes życia, a oni już czekają żeby wejść na Ukrainę bo Białoruś już ma w kieszeni, czyli szykuje się wcielenie do terytorium Federacjii. Tak Putin chce się zapisać na kartach historii, ten co przywrócił potęgę Federacjii. A UE jest słaba i nie ma jaj żeby prowadzić twardą politykę, zerwać wszystkie stosunki itd.
asa
3 tyg. temu
Nie lubię chłopa, ale dobrze gada tym razem.
ABCD
3 tyg. temu
pomoc nie powinna byc modą i formą poklasku ideologiczno-politycznego, ale odkąd pomoc jest upowszechniana na wszystkie sposoby świata to niestety jest i wszyscy ci, których to bezpośerdnio dotyczy nie mają nic do gadania, póki sami się nie zbuntują, bo nikt o zdanie Ich nie zapyta, bo nikt o Nich nie myśli.
JAGA
3 tyg. temu
Nareszcie jeden sensowny głos!!! Tylko, że to będzie wołanie na puszczy..., niestety.
ana
3 tyg. temu
BRAWO !!!
jestem za a n...
3 tyg. temu
Czy ja wiem? Jestem oczywiście zniesmaczony głosami w stylu "trzeba być człowiekiem, wpuśćmy tych ludzi", ale głosem "może i nie możemy ich wpuścić, ale pomóc trzeba" już nie. Bądźmy ludźmi. Nie wiem co prawda jak zebranie jakiejkolwiek kwoty mogłoby wpłynąć na polepszenie stanu migrantów, ale sam pomysł, że trzeba im pomóc jednak probsuję. Oni są narzędziem w rękach Łukaszenki. Nawet jeśli nas obrzucili kamieniami, to trzeba się zastanowić na ile wpłynęła na to manipulacja czy wręcz przymus ze strony białoruskiej, na ile desperacja w próbie wyrwania się z tej sytuacji. Niezależnie od tego, czy próbują przekroczyć naszą granicę legalnie czy nie, Białorusini nie pozwolą im się cofnąć. Albo zamarzną albo przejdą - taka jest ich świadomość.
bETTPtSz
Mario
3 tyg. temu
Brawo!
J...
3 tyg. temu
Najazd nachodźców będzie trwał dopóki dopóty jakieś sraki celebryckie będą wydawać na torebkę więcej niż biedacy z Afryki na jedzenie przez rok a potem krzyczeć żeby ktoś im pomógł. Kto? Może k... Wy, mniej żrejąc i kupując torebeczek o wszelakich projektantów.
przykro mi
3 tyg. temu
Jak to jest, że tacy chcą aborcji na życzenie. Z furią popierają usuwanie swojego potomstwa, ale pragną ratować agresywnych nielegalnych nachodźców, płaczą nad karpiem, kornikiem, dzikiem i wszystkim, byle nie Polakiem.
Wojtek Nieszc...
3 tyg. temu
Kiedy Usłyszę CISZĘ ?????
Ilonka
3 tyg. temu
TAK!!! Z GRANICY ZROBILI ŚCIANKĘ SOBIE ! BO TERAZ SŁABO Z IMPREZAMI. WSTYD i SEBA TO ZAUWAŻYŁ.
zigi king
3 tyg. temu
BIEDNYM DZIECIOM W DOMACH DZIECKA CELEBRYTA NIE POMOŻE ALE OBCEMU MEDIALNIEJ. Z GRANICY ZROBILI SOBIE ŚCIANKĘ
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETTPtTs
bETTPtTt
bETTPtTu
bETTPtTv
bETTPtTw
bETTPtTb