Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Zdesperowana Elżbieta Zapendowska apeluje do Edyty Górniak: "CZCIJ OJCA SWEGO I MATKĘ! Są zdruzgotani!"

220
Podziel się:

Elżbieta Zapendowska postanowiła zainterweniować po tym, jak Edyta Górniak oskarżyła swoją matkę o to, że biła ją w dzieciństwie. "To słowa mocno niesprawiedliwe i krzywdzące" - grzmi specjalistka od emisji głosu.

Zdesperowana Elżbieta Zapendowska apeluje do Edyty Górniak: "CZCIJ OJCA SWEGO I MATKĘ! Są zdruzgotani!"
Elżbieta Zapendowska interweniuje w sprawie rodziców Edyty Górniak (fot. AKPA)
bEEoaBPF

Przy okazji ostatniej wizyty w Opolu Edyta Górniak między słowami zdradziła fanom, że mama wymierzała jej kary cielesne za nieposłuszeństwo. To intymne, jakby nie patrzeć, wyznanie wokalistka poczyniła absolutnie mimochodem, oprowadzając swoich fanów z Instagrama po starówce rodzinnego miasta. Niemniej jednak wyznania córki dotarły ponoć do jej mamy oraz ojczyma, którzy najwyraźniej nie zgadzają się z jej wersją wydarzeń. Tak przynajmniej zdaje się twierdzić Elżbieta Zapendowska - wieloletnia mentorka Edyty oraz przyjaciółka rodziny.

Nie jest mi obojętne to, co mówi Edyta, bo znam ją od niemal 37 lat, tak samo jak jej rodziców. To słowa mocno niesprawiedliwe i krzywdzące. Nie tylko ja jestem nimi zszokowana. (...) Rozmawialiśmy [z jej rodzicami] przez telefon. Byli zdruzgotani - mówi w rozmowie z Pomponikiem Zapendowska.

bEEoaBPH
Zobacz także: Edyta Górniak wspomina modlitwy w kościele

Trenerka emisji głosu potwierdziła, że była gościem na ślubie pani Grażyny, mamy Edyty. Według jej relacji, wokalistka miała podchodzić do niej i do swojego ojczyma, tuląc się czule i nazywając ich "mumulką i tatulkiem". Zdaniem pani Elżbiety jest to wystarczający dowód na to, że Górniak wcale nie była krzywdzona w rodzinnym domu.

Według Zapendowskiej olbrzymim problemem Edyty jest to, że zazwyczaj plecie, co jej ślina na język przyniesie, czym często krzywdzi swoich najbliższych. To właśnie ponoć tego typu wyskoki miały zniechęcić do gwiazdy ogromną część rodzimej branży rozrywkowej.

bEEoaBPN

Edyta ma naprawdę ogromny talent, który wznosi ją do góry i jednocześnie rujnuje jej otoczenie, a w szczególności bliskie osoby, które potrafią jej bez końca wybaczać. Ma w sobie wielką wrażliwość, która sprawia, że nie kontroluje emocji i słów. Rodzice trwają przy niej mimo wszystko, bo ją bardzo kochają, ale w branży jest już niewiele osób, które chcą z nią pracować. Odsunęli się wszyscy, od kompozytorów, po autorów tekstów, asystentów, makijażystki... Zwyczajnie się boją, że wcześniej czy później Edyta uderzy w nich słowem.

Tak też podobno stało się tym razem z rodzicami Edyty. Zapendowska bez skrupułów zdradza portalowi plotkarskiemu, że mama Górniak płakała jej do słuchawki. Mało subtelnie zasugerowała też, że piosenkarka nie utrzymuje z rodziną stałego kontaktu.

Słyszałam po drugiej stronie słuchawki płacz pani Grażyny Jasik, mamy Edyty. Jest teraz ciężko chora, a jej mąż przeszedł niedawno poważną operację. Żyją bardzo skromnie. Oboje potrzebują spokoju i wsparcia od dzieci. Jedna z ich córek mieszka niestety w Londynie - była u nich niedawno, druga nie widziała ich od dłuższego czasu. Mimo to nie tracą nadziei.

bEEoaBPO

Jurorka IdolaMust Be The Music na koniec spróbowała uderzyć w czułe tony, odnosząc się do bogobojnej strony charakteru Edyty. Nie omieszkała nawet zagrozić jej świętymi przykazaniami.

Przekażcie jej, proszę, takie słowa: Edyto, jesteś osobą wierzącą, więc proszę, czcij ojca swego i matkę swoją. To jedno z dziesięciu przykazań bożych. Czekam teraz, aż po tych słowach uderzysz we mnie, choć kto wie, może stanie się inaczej? - zaapelowała do Górniak Zapendowska.

Myślicie, że Edycie spodoba się taka próba nawiązania kontaktu?

bEEoaBPP
bEEoaBQi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(220)
piesfafik
2 tyg. temu
A niby skąd Zapendowska wie, czy Edyta była bita, czy nie? Mieszkała z nimi? Naprawdę myśli, że rodzice się teraz uderzą w pierś i przyznają do błędów? To, jak się ukształtowała osobowość Górniak, świadczy raczej o tym, że miała bardzo trudne dzieciństwo. Teraz sobie odbija infantylnym, nieodpowiedzialnym zachowaniem
Kjkk
2 tyg. temu
Bite dzieci też pragną miłości i okazują swoim oprawcom miłość...
Fest
2 tyg. temu
Rodzice często nie wiedzą, że krzywdzili swoje dzieci. Jak było u p. Edyty nie wiem ani ja ani p. Ela
bEEoaBQj
August
2 tyg. temu
Nawet bliscy ludzie nie mają pojęcia co się dzieje za zamkniętymi drzwiami.Takiego traktowania dzieci nic nie usprawiedliwia!
Zgrozz
2 tyg. temu
No Ela jak tupnęła nogą to u Edyty w chacie były ruchy sejsmiczne
Najnowsze komentarze (220)
Maria
2 tyg. temu
Wspaniała ARTYSTKO!!!! Nie zważaj na przeszłość. Nagraj dla nas 5 nowych utworów
Maria
2 tyg. temu
Kochana, cudowna olewaj przeszłość, nagraj 5 nowych utworów. Wspaniała ARTYSTKO!!!!!!!
Wtf
2 tyg. temu
Co Ela może wiedzieć?! U mnie nawet matka nie widziała, gdy ojciec mnie bił, gdy byłam w pokoju sama a mieszkaliśmy w jednym domu! Według innych to on jest osoba godna szacunku. Według mnie nie. W domu nagle się zmienia o 180 stopni. Ludzie nie maja pojęcia co dzieje się w czterech ścianach.
Cenzor
2 tyg. temu
Edzia już całkiem odjeżdża , powie i zrobi wszystko by jeszcze przez chwilę pozostać zauważona . Ze swojego dzieciństwa pamięta to co chce pamiętać i nie wszystko musi być prawda . Dzisiaj chce siebie przedstawić jako ofiarę by wzbudzić współczucie . Ja współczuję ale jej rodzicom oni zapewne mieli by wiele do powiedzenia na temat edzi jednak nigdy tego nie zrobią .
Mimi
2 tyg. temu
Nie wierze edzi. Nie wierze w nic o czym ona mowi. To nigdy nie byla osoba, ktorej mozna zaufac. Moj brat rowniez skarzy sie, ze byl bity przez rodzicow. A dostal tylko raz, gdy rodzice dowiedzieli sie, ze od dwoch tygodnii niby odrabia lekcje, ale nauczyciel zadzwonil, ze go nie widzi w szkole. Jest 2 lata starszy odemnie, doskonale wiem, co sie dzialo w domu.
...
2 tyg. temu
Edyta jest złą osobą
oto ona
2 tyg. temu
nie dba o rodziców. jej były mąż przez nią skończył jak skończył. miała zbyt wielu facetów. zmienia poglądy w zalezności czy jej sięto materialnie opłaci. jest wewnęrznie brzydka i źle wychowuje syna
teodor
2 tyg. temu
Edzi bije na dekliel nie wie jak o sobie przypomniec to wymysla...żenada
bEEoaBQb
ddd
2 tyg. temu
rodzice pewnie mogą powiedzieć coś kompletnie odwrotnego ... tylko oni wiedzą jak było ... po co takie rzeczy rzeczywiste lub urojone wywlekać na światło dzienne ... niech się kotłują we własnym sosie ...
Lock
2 tyg. temu
To niech płacze.dobrze jej tak. Mogła pomyśleć zanim zraniła swoje dziecko. Przemoc fizyczną i psychiczna rodziców wobec dzieci jest OHYDNA. Tak samo jak faworyzowanie jednego i tłamszenie innego dziecka. Takich rodziców czcić?! Chyba śnisz Zapendowska.
Pedro
2 tyg. temu
Elka to ściema tak jak odejście Woyewodzkiego
Dawno temu
2 tyg. temu
Mnie w domu też bito. Biła matka, biła siostra i bił starszy brat. Za co? Za bzdury. Gdy dostałam okres, to matka zwyzywała mnie od dziwek (bo miałam 13lat)że to niby za wcześnie. Gdy po szkole zagadałam się z koleżanką, za wylanie herbaty.. itd. Nikomu nic nie mówiłam, bo się wstydziłam. Może i mnie Zapendowska da reprymendę?
Ana
2 tyg. temu
I BARDZO DOBRZE ,ŻE EDYTA SIĘ OD MATKI KTÓRA JĄ BIŁA ODWRÓCIŁA!!!! CO TO ZA MATKA CO BIJE SWOJE DZIECKO. NORMALNY CZŁOWIEK NAWET KOTA NIE UDERZY, A CO DOPIERO SWOJE DZIECKO!!!I CO TO ZA LOGIKA WEDŁUG TYCH PISARCzykow bicie dzieci to kara, a bicie psa to znęcanie!!!Coś co jest nieodpowiednie dla psów jest odpowiednie dla dzieci!!!Chory świat 🤮 chorych ludzi!!!!
ProszęL
2 tyg. temu
Kiedyś mało kto nie był bity, takie czasy. Dziś się odwraca- to dzieci biją Rodziców, bo za dużo bajek z przemocą
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEoaBQU
bEEoaBQV
bEEoaBQW
bEEoaBQX
bEEoaBQY
bEEoaBQD