Sobota 16.03.2013

Rozenek kupuje szampana za 200 zł

Jacek Rozenek

Rozenek kupuje  szampana za 200 zł

Jak już pisaliśmy, Jacek Rozenek nabrał zwyczaju topienia smutków w alkoholu, do czego sam przyznał się na Facebooku. Poinformował swoich znajomych, że jego obecnie najlepszym kumplem jest Jack Daniels. Zobacz: Rozenek: "Idę popełnić samobójstwo!"

Jak ustalił kilka dni temu fotoreporter Faktu, Rozenek od czasu do czasu zmienia jednak trunki. Widocznie przywiązuje wagę do ich jakości, bo nie zadowala się byle czym.

Aktor wybrał się do jednego z warszawskich marketów. Nie zrobił tam jednak typowych zakupów spożywczych - relacjonuje tabloid. W jego koszyku wylądowały same napoje i to nie byle jakie. Aktor zaopatrzył się w butelkę markowego szampana i butelkę czerwonego wina. Musujący trunek Moet&Chandon sporo go kosztował. Za jedną butelkę zapłacił 200 zł."

Najwyraźniej spodziewał się jakiegoś hucznego oblewania. Jak niedawno pisaliśmy, po wygaśnięciu plotek o romansie Małgorzaty Rozenek i Piotra Kraśki, celebrytka i jej prawie były mąż bardzo się do siebie zbliżyli. Zobacz: "Całowali się na stacji benzynowej!" ODWOŁAJĄ ROZWÓD? 

Czy planuje wypić te dwie butelki z Małgosią?

Rozenek kupuje  szampana za 200 złRozenek kupuje  szampana za 200 złRozenek kupuje  szampana za 200 złRozenek kupuje  szampana za 200 zł

Komentarze (173)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 173
Odpowiedz
18 14
zgłoś
gość 16.03.2013 10:03
nuuuuuuuuuuudaaaaaaaaaaaaaaa
Odpowiedz
68 18
zgłoś
witek fikus 16.03.2013 10:03
co mnie to obchodzi >>?
Odpowiedz zgłoś
witek fikus 16.03.2013 10:04
a niech sobie bełta piją - czy to ważne ?
Odpowiedz zgłoś
ramonka 16.03.2013 10:04
Przepłaciła, w Biedronce jest za 5 zeta - to niegospodarność
Odpowiedz
11 8
zgłoś
gość 16.03.2013 10:04
Fascynujące!
Odpowiedz
3 11
zgłoś
witek fikus 16.03.2013 10:04
NUUUUUUUUUUUUUUUUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Odpowiedz
12 13
zgłoś
gość 16.03.2013 10:04
ładnie wyglada na swoje lata. MIlego dnia wszystkim
Odpowiedz
88 27
zgłoś
gość 16.03.2013 10:04
Nie było i nie będzie sprawiedliwości na tym świecie,a drugi nie ma na chleb - przykre!
Odpowiedz
95 9
zgłoś
gość 16.03.2013 10:05
Kto nie ryzykuje, nie pije szampana.
Odpowiedz
10 6
zgłoś
Aguś 16.03.2013 10:05
A ja za piętnastaka i też dobry
Odpowiedz
19 5
zgłoś
gość 16.03.2013 10:05
Z chlopakami pod mostem wypil
Odpowiedz
10 6
zgłoś
gość 16.03.2013 10:05
Pudel wredna menda - teraz jedzie po Papieżu!!!
Odpowiedz
1 6
zgłoś
schuuuudnij 16.03.2013 10:05
Odchudź sie jak ja. Ponad dwadzieścia kilo w niecałe 4 miesiące!!! Pomogli mi ludzie do których daję konttakt dla zainteresowanych (kontakt gadu gadu): CZYTERY PIENĆ SJEDEM DWA SZEJŚĆ IEDEN IEDEN ZEERO
Odpowiedz
7 4
zgłoś
gość 16.03.2013 10:05
Pij kobieto bo niedługo torba i kij...
Odpowiedz
18 3
zgłoś
A.B. 16.03.2013 10:06
Proporcjonalnie do zarobków. Logiczne chyba, że nie kupi ruskiego za piątkę
Odpowiedz
12 7
zgłoś
gość 16.03.2013 10:06
jak go stać to niech se chleje, tylko co nas to obchodzi ? ja nawet jestem szczęśliwa pijąc tanie wino ;p a tu burżuazja !
Odpowiedz
7 11
zgłoś
gość 16.03.2013 10:07
oby im się ułożyło ;) Rozenkowa jest PIĘKNA !
Odpowiedz
7 3
zgłoś
gość 16.03.2013 10:08
Muzykant wypinkalaj na sosnę !!!
Odpowiedz
8 3
zgłoś
gość 16.03.2013 10:09
to sobie pudel target obral, poziom artykulu dobitnie pokazuje poziom czytajacych, madre lby w tym pudlu siedza, od razu widac jakom inteligencja w polsce dysponujemy. Pozdrowienia dla Redakotrow trzymac tak dalej to bedziemy najbardziej glupim narodem na swiecie, jeszcze troche i przescigniemy rosje.
Odpowiedz
10 4
zgłoś
gość 16.03.2013 10:09
Moze z kochanka ? choc jak zacznie zarabiac dobra kase ten Rozenek, to jego zona ta. po kursach wieczorowego prawa wroci szybko do niego :)...... zaden warszawski gosc nie bedzie sie palil na zuzyty damski towar na dodatek z przekroczona data waznosci.
Odpowiedz
18 3
zgłoś
Kaszub 16.03.2013 10:10
Za 200 zł niejedna rodzina robi zakupy żywności na cały tydzień. No ale polscy celebryci - HI LIFE
Odpowiedz
8 5
zgłoś
gość 16.03.2013 10:11
Ona nie jest jego BYŁĄ tylko jeszcze obecną!! Szczęścia im życzę bo są piękną parą.
Odpowiedz
11 7
zgłoś
henia 16.03.2013 10:12
Za 200 zł niektórzy ludzie muszą przeżyć ze 2 tygodnie a oni na raz tyle wydają!!! W dupie sie poprzewracało! SKANDAL!!!!
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 16.03.2013 10:12
gość: JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT JANKO MUZYKANT
spierdalaj kurwa!
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 16.03.2013 10:13
A za ile kupuje fajki bo pali jak lokomotywa?
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 16.03.2013 10:14
pasują do siebie :)
Odpowiedz
2 3
zgłoś
gość 16.03.2013 10:15
lubi to się bawi ;)
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 16.03.2013 10:16
jaką byłą! to już dostali rozwód?
Odpowiedz