Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Adwokat rodziny narzeczonego Gabby Petito o znalezionych zwłokach: "Istnieje duże prawdopodobieństwo, że to SZCZĄTKI BRIANA"

102
Podziel się:

Adwokat rodziny Briana Laundrie w najnowszym wywiadzie przyznał, że odkryte przez policję ciało należy najprawdopodobniej do narzeczonego Gabby Petito. Okazuje się, że rodzice mężczyzny mieli swój udział w odnalezieniu zwłok.

Adwokat rodziny narzeczonego Gabby Petito o znalezionych zwłokach: "Istnieje duże prawdopodobieństwo, że to SZCZĄTKI BRIANA"
Adwokat rodziny Briana Laundrie komentuje znalezienie zwłok w rezerwacie Carlton (Instagram)
bETLeYKt

Sprawa tajemniczego zaginięcia Gabby Petito odbiła się w mediach szerokim echem. Niestety na początku października FBI poinformowało, że zwłoki znalezione na terenie Parku Narodowego Grand Teton w Wyoming faktycznie należały do 22-letniej influencerki. Śledzczy potwierdzili również, że kobieta zmarła w wyniku uduszenia.

W środę w sprawie Petito nastąpił kolejny przełom. Przedstawiciel FBI podczas konferencji prasowej poinformował bowiem, że na terenie rezerwatu Carlton na Florydzie odnaleziono ludzkie szczątki. Przy ciele znajdowały się plecak i notatnik należące do poszukiwanego od kilku tygodni narzeczonego Gabby Petito, Briana Laundrie.

bETLeYKv

FBI nie potwierdziło jeszcze, czy odnalezione ciało faktycznie należy do partnera influencerki. W środę reprezentujący rodzinę mężczyzny adwokat Steven Bertolino w rozmowie z CNN przyznał jednak, iż "istnieje duże prawdopodobieństwo, że są to szczątki Briana". Dodał też, że obecnie rodzina czeka na wyniki badań śledczych.

Bertolino nie ukrywał, że bliscy Briana Laundrie są załamani myślą, iż zwłoki mogą faktycznie należeć do ich syna.

Zobacz także: Zabójstwo blogerki Gabby Petito. Śledczy z USA ujawnili przyczynę śmierci
bETLeYKB

To dość smutne, możesz sobie tylko wyobrazić, że jako rodzic znajdujesz rzeczy swojego syna obok szczątków. To musi być bolesne. I mogę Ci powiedzieć, że oni [rodzice Briana - przyp. red.] są załamani - powiedział CNN adwokat.

Okazuje się, że rodzice narzeczonego Gabby Petito mieli swój udział w odnalezieniu szczątków prawdopodobnie należących do ich syna. Jak przyznał Bertolino, we wtorek bliscy mężczyzny poinformowali FBI, że zamierzają udać się do rezerwatu Carlton i pomóc w poszukiwaniach. Następnego dnia rodzice Briana zaczęli więc przeczesywać tamtejsze tereny w towarzystwie śledczych. W pewnym momencie ojciec Briana, maszerujący poza wyznaczonym szlakiem, zauważył białą torbę.

Jako że funkcjonariuszy nie było akurat w pobliżu, mężczyzna podniósł znalezisko i zaniósł je śledczym. Wówczas funkcjonariusze oświadczyli, że niedaleko odnaleziono plecak, który później okazał się własnością narzeczonego Petito. Rodziców mężczyzny poinformowano również, że nieopodal plecaka znajdują się ludzkie szczątki i poproszono ich o opuszczenie terenu rezerwatu.

Cała sprawa już zdążyła wzbudzić podejrzenia mediów. Niektórzy uważają bowiem za dość zastanawiający fakt, iż ludzkie szczątki oraz należące do Briana przedmioty zostały odnalezione akurat, gdy na terenie rezerwatu obecni byli rodzice mężczyzny - podczas gdy śledczy przeczesywali tamte tereny od dłuższego czasu. Pojawiły się nawet teorie, że ojciec Laundriego podłożył wspomnianą wcześniej białą torbę. Jego prawnik określił jednak pogłoski mianem "bzdur".

bETLeYKC

Myślicie, że zagadka śmierci Gabby Petito i tajemniczego zniknięcia jej narzeczonego zostanie wkrótce rozwiązana?

Dlaczego Pudelek nie pisze o niektórych celebrytach i czy "ktoś" nam tego zabrania? Posłuchaj w najnowszym Pudelek Podcast!

Zobacz także: Dlaczego o kimś nie piszemy, odpalony Gortat i literackie wypociny celebrytów
bETLeYKD
bETLeYKE
bETLeYKW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(102)
Parias
miesiąc temu
Coś za dużo tych zbiegów okoliczności
Nadia
miesiąc temu
Cala sytuacja jest wiecej niz dziwna
hmm
miesiąc temu
jego rodzice znaleźli? jaki przypadek...
bETLeYKX
Zzzz
miesiąc temu
Mistyfikacja?
Buu
miesiąc temu
Zabił ją potem siebie
Najnowsze komentarze (102)
Anka
miesiąc temu
Załamani bo znaleziono szczątki? Ja byłabym raczej załamana, że moje dziecko jest mordercą. Powinni chyba czuć ulgę, że sam sobie wymierzył sprawiedliwość, oszczędził im stresów związanych ze śledztwem, procesem i wyrokiem a podatnikom - kosztów procesu. Piszę teoretycznie, bo nie mam takich doświadczeń i nie wiem jak to może być w praktyce, co się wtedy czuje. Dziwne jednak to, że na taki wielki kraj ogłosili poszukiwania akurat tam i jeszcze go sami znaleźli...
gość
miesiąc temu
Może jakieś zwierzę spotkało go na swojej drodze i stąd szczątki...
jula
miesiąc temu
i bardzo dobrze że zginął, żal tylko rodziny tej dziewczyny
Toooooo
miesiąc temu
To wszystko rzeczywiście jest jakieś dziwne!?
tuzsok
miesiąc temu
Rzeczy jego szczatki kogos innego...
.........
miesiąc temu
Jego uszy wskazują na odpowiednie pochodzenie.Prawdy tu się nie dowiemy .
hmm
miesiąc temu
chcą upozorować jego śmierć ,ciekawe czyje to ciało ,ktoś inny szuka tego zaginionego
Adi
miesiąc temu
Widać cała rodzinka lubi mroczne zabawy … Psychopatyczne klimaty niestety
bETLeYKP
Qqq
miesiąc temu
Czyli te szczątki to same zęby, skoro identyfikował stomatolog ?? Przecież kości piszczelowej stomatologiczne nie potwierdzą
aaaaa
miesiąc temu
W tej sprawie wszystko jest dziwne. Pisał w imieniu dziewczyny smsy do jej rodziców podczas gdy ona już nie żyła. Po co wracał do domu? Po co uciekał? Skoro go widzieli niedawno na rowerze to dlaczego znaleźli szczątki? Przecież ciało nie rozkłada się tak szybko że po paru dniach trzeba robić testy dna i rozpoznawać po uzębieniu. No i jego rodzice na miejscu od razu znaleźli zwłoki. ta... przechodzili i znaleźli. Jak w MIsiu "przechodziłaś? Z tragarzami?! przypadkowo.
Wqq
miesiąc temu
Czyli rodzice wiedzieli gdzie szukać … może oni mu wymierzyli sprawiedliwość i rzucili aligatorom na pożarcie … co za dziwna rodzina …
Trubs
miesiąc temu
Fbi zidrnyifikowalo szczątki. Co za problem wyrwać sobie zeba błędnego czy dwa lub nawet dac obciac palec czy fragment ucha i zyc dalej gdzieś z nową tożsamością niż do końca życia w więzieniu kiedy masz niespełna 20 lat? Ma kontakty i znajomości. Może wszystko.
Marta
miesiąc temu
Jego rodzice załamani? Co muszą czuć rodzice tej biednej dziewczyny
Juz potwierdz...
miesiąc temu
Human remains found in a Florida park on Wednesday have been confirmed to belong to the missing fiancé of a murdered blogger, the FBI says. The body of Brian Laundrie, who had been missing for over a month, was identified using dental records.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETLeYLI
bETLeYLJ
bETLeYLK
bETLeYLL
bETLeYLM
bETLeYLr