Trwa ładowanie...
Przejdź na
Mika
|
aktualizacja

Agata Załęcka opowiada o kulisach związku z rzecznikiem PZPN: "SEKS JEST FUNDAMENTEM"

109
Podziel się:

Agata Załęcka czas dzieli między aktorstwo i freediving. Jakub Kwiatkowski, jako rzecznik PZPN, musi być obecny na wszystkich zgrupowania. Para jednak znakomicie radzi sobie z długimi rozłąkami: "Ogień namiętności pali się wielkim płomieniem".

Agata Załęcka opowiada o kulisach związku z rzecznikiem PZPN: "SEKS JEST FUNDAMENTEM"
Agata Załęcka zdradza tajemnice sypialni (AKPA)

Agata Załęcka od trzech lat jest żoną rzecznika PZPN, Jakuba Kwiatkowskiego. W jednym z ostatnich wywiadów zapytano aktorkę o dosyć intymne kwestie. Okazuje się jednak, że nie ma z tym żadnego problemu i chętnie opowiedziała o tym, jak ważny jest dla niej seks.

Agata Załęcka opowiedziała o intymnej relacji z mężem

Agata Załęcka pokusiła się nawet o stwierdzenie, że to właśnie od seksu zależy trwałość związku.

Seks jest ważną rzeczą w moim życiu. Cielesność stanowi część mojej pracy, a także sportu, który uprawiam. Zarówno aktorstwo jak i freediving opiera się trochę na zmysłowości, ale oczywiście nic nie zastąpi mi wyjątkowej bliskości, która jest między mną a moim mężem. Nie ukrywam, że seks jest też trwałym fundamentem związku, którego nie można lekceważyć – opowiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

Agata Załęcka z pasją poświęca się swojej pracy. Często wyjeżdża na spektakle z teatrem i bywa, że każdy dzień spędza w innym mieście. Jej mąż, Jakub Kwiatkowski, jako rzecznik PZPN, także często jest w podróży. Musi być obecny na zgrupowaniach i nieraz nie ma go w domu kilka tygodni.

Małżonkowie starają się godzić pracę i życie prywatne i liczą się z długimi rozłąkami. Agata Załęcka opowiedziała, jak dbają o płomień swojej miłości.

Bywają momenty, że czasem brakuje nam siebie. Jeżdżę z teatrem po całej Polsce, zdjęcia do jednej z produkcji kręcone są we Wrocławiu, a Kuba nieustannie wyjeżdża na zgrupowania. Staramy się jednak dbać o nasz związek. Czasem mąż spontanicznie wpadnie do mnie – wyznała.

Aktorka podkreśliła, że jej związek z Jakubem Kwiatkowskim opiera się na miłości i zaufaniu, więc o płomień namiętności nie muszą się martwić. A mimo to nieustannie dbają o fizyczny aspekt ich związku.

Z drugiej strony staramy się nie zapominać o sobie i dbać o ten fizyczny aspekt w naszym związku. Szczególnie ja pilnuję, żebyśmy nie zaniedbywali tej sfery. (...) Niewiele osób byłoby w stanie przetrwać te częste rozstania. Na szczęście nasz związek opiera się na miłości i zaufaniu, a ogień naszej namiętności wciąż pali się wielkim płomieniem - podkreśliła gwiazda.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(109)
Żal
4 miesiące temu
Po co to mówić. Widać, że „prosta” kobieta. Czy wyobrażacie sobie np. Torbicką i takie wywody
tak tak
4 miesiące temu
Nie koniecznie trzeba o tym tak trąbić, ale faktem jest, że seks jest mega ważny w związku.
Lolo
4 miesiące temu
HahahahahHAHAHA
Emiliana
4 miesiące temu
Nie jest fundamentem. Znam pary które miały bardzo udany sex a związek nie przetrwał. Moim zdaniem przyjaźń, szacunek i wzajemne wsparcie, są podstawą udanego związku.
Sally
4 miesiące temu
Dla mnie sex może nie istnieć
Najnowsze komentarze (109)
mimi
4 miesiące temu
byla prosta jak drut w głowie w szkole :WSF, drewniana na każdych zajęciach, wyniosła i bezczelna, ale zawsze kręciła się wokół znanych ludzi..... różne rzeczy robiła...... aż "zdała" egzamin aktorski.....znam takich co trzymali się za głowę, ze ja dopuszczono do eksterny i mówię tu o wykładowcach, którzy ja próbowali czegoś nauczyć...... ruda na niby, ale zaparte twierdziła, ze to jej naturalny kolor włosów, ale ma figura bomba... i to się chwali. wszystko fajnie, ale nadal mało mądra kobiecinka..... chyba nie ma nic do powiedzenia prócz wzmianek o namiętności z mężem.... opwoeidz nam historie na scenie Agata.....
Bella
4 miesiące temu
Czy takimi wyznaniami zmierza pani do celebryctwa? Oj, trochę wiecej klasy pani Agato...
Bella
4 miesiące temu
Pani Agato, seks to tylko dodatek, uzupełnienie związku. Za kilka lat jak pani zmądrzeje przekona się pani...
Gko
4 miesiące temu
A czy oni majom dzieci ??
Mala
4 miesiące temu
U mnie nie ma seksu i nie ma zwiazku. Maz nie chce to ja nie chce zeby mnie wogole dotykal. Nie jestem darmowa przytulanka. I teraz spimy oddzielnie, mysle ze jak dziecko dorosnie to bedzie rozwod
Karolina
4 miesiące temu
Cieszę się jej szczęściem i życzę kolejnych pięknych wspomnień z ukochanym. Życie bez miłości jest bezsensowne. Ona ma swojego ukochanego i to niezwykle ważne że dba o jakość tego związku. Mądra osoba.
Żenua
4 miesiące temu
Żenująca. Odkrywa Amerykę. Zabłysła. Widać to takie proste stworzenie.
Nick
4 miesiące temu
Trochę śmieszne, trochę żenujące
Ania
4 miesiące temu
Seks może dać mu każda inna kobieta. Fundamentem jest miłość do drugiej osoby i chęć bycia z tą konkretną, a nie żadną inną.
Ojej
4 miesiące temu
Tłucze,tłucze i nic nie ,wytłukla.Sadzilam, że mają nieudane życie lozkowe
Lublin
4 miesiące temu
Żenujące.
yhy
4 miesiące temu
Rozpaczliwie stara się odepchnąć konkurencje na wyjazdach męża , hahaha to sie nie uda kobiety i tak wchodzą na twojego faceta i w koncu którejś się to uda jesli będziecie tylko spontanicznie sie odwiedzali pomiedzy pracą.
Jgghjjkk
4 miesiące temu
Aha a niedawno przeżywali kryzys .....
Aaaa
4 miesiące temu
Niedawno prawie się rozwiedli
...
Następna strona