Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Agata "żyjemy z oszczędności" Rubik opowiada: "Na razie nie ma potrzeby, żebym poszła do pracy. Zarabiam na Instagramie!"

151
Podziel się:

Jeszcze niedawno Agata Rubik i Piotr Rubik narzekali, że pod względem finansowym jest u nich krucho... Uwierzyliście?

Agata "żyjemy z oszczędności" Rubik opowiada: "Na razie nie ma potrzeby, żebym poszła do pracy. Zarabiam na Instagramie!"
Agata Rubik nie potrzebuje pójść do pracy (Pudelek Exclusive, Instagram)
bEUfbUQB

Agata Rubik, czule nazywana przez Piotra Rubika "Agatką", od 13 lat wiedzie szczęśliwe życie u boku starszego o 18 lat kompozytora. Chociaż małżeństwo trochę lamentowało, że w pandemii "żyje z oszczędności", to chyba znów nie jest u nich tak biednie, bo ostatnio cieszyli się nawet całkiem sporą imprezą w jacuzzi, jaka odbyła się na planie nowego show z ich udziałem. No chyba że za pandemiczny dramat należy uznać brak możliwości wylotu do Australii...

Michał Dziedzic zapytał więc Agatę vel Agatkę Rubik, jak to jest z ich finansami. Żona Piotra Rubika wystąpi razem z nim w nowym programie TVN-u Power Couple. Agatka Rubik przypomniała całkiem słusznie, że też wykonuje pracę, wychowując dzieci i prowadząc dom: Ja w pewnym sensie pracuję, bo zdecydowaliśmy się na taki model rodziny i to jest też w pewnym sensie praca - zaczęła.

bEUfbUQD
Zobacz także: Agata Rubik: "Ja także zarabiam, jestem osobą popularną na Instagramie"

Mimo to Agata Rubik przyznała, że póki co do pracy zarobkowej poza domem się nie wybiera, bo to "wygenerowałoby jeszcze więcej problemów".

Ja także zarabiam, chociażby będąc osobą jakoś tam popularną na Instagramie, to jest moje źródło dochodów - skromnie uświadomiła wszystkich Agata Rubik. Na razie nie ma potrzeby, żebym poszła do pracy, zwłaszcza, że to wygenerowałoby kolejne kłopoty, które trzeba byłoby rozwiązać.

bEUfbUQJ

Przypomnicie sobie o tym, gdy jakaś celebrytka będzie jeszcze narzekać na trudy życia?

Dodajmy, że ostatnio Agata Rubik była wykończona faktem, że jej córki muszą uczyć się w (dużym i doskonale wyposażonym) domu z basenem: Agata Rubik ZAŁAMANA zdalnym nauczaniem córek: "Nastąpiła TOTALNA DEZORGANIZACJA mojego życia"

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEUfbUQK
bEUfbURe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(151)
Ana
9 miesięcy temu
I teraz macie biedaki cebulaki czarno na białym. Wchodząc na insta takich osobistości, nakręcacie im lajki i ilość followersów co przekłada się na ilość mamony dla takiego celebryty. Oni nie chcą się z wami dzielić swoim życiem, tylko chcą tylko wam coś sprzedać.
Halyna
9 miesięcy temu
ja tu czegoś nie ogarniam , ludzie w tv nie lubią oglądać reklam, a na instagramie celebryci nie robią nic innego jak reklamują różne produkty, pomóżcie mi to zrozumieć
Tina
9 miesięcy temu
Przykro mi to pisać, ale kobieta zajmująca się domem jest bardzo wygodna dla faceta, bo wszystko posprząta i poda pod nos, ale niestety z czasem przestaje być partnerem do rozmów czy rozrywki, bo o czym będą gadać? Że nie kupiła kakao czy, że się wc zapchalo. Coraz mniej o siebie dba, bo po co się stroic do podlewania kwiatków i mycia naczyń, a tym samym wstyd się z nią gdzieś pokazać. Nie mówiąc już o tym, że nie rozmawia z ludźmi, nie jest na bieżąco z tym co się dzieje na świecie. Oczywiście są wyjątki, ale niewiele.
bEUfbURf
UlaLa
9 miesięcy temu
Obydwoje są niesympatyczni. "Biedni" bogacze!!!!
Gość
9 miesięcy temu
Nie po to się wychodzi za mąż za 20 lat starszego faceta, żeby tyrać. To jest chyba oczywiste i nie wiem czemu się ludzie czepiają. Takie życie, że nie wszyscy muszą pracować. Też bym chciała żyć z majątku rodziny albo mieć bogatego męża, ale niestety lubię młodych przystojnych chłopców ładniejszych ode mnie, więc pewnie mi to nie grozi i jutro znowu do roboty trzeba zasuwać..
Najnowsze komentarze (151)
Lola
9 miesięcy temu
Agatko ale gdzie ty pójdziesz do pracy jak ani doświadczenia ani wykształcenia
Anna
9 miesięcy temu
Oj ludzie jaka w was zawiść. Ja tam lubie ta parę.
Ojejam
9 miesięcy temu
I świetnie, że nie musi pracować zawodowo poza domem, jeśli nie czuje takiej potrzeby. Albo i nawet ze nie musi pracować wcale.. super ze Instagram przynosi jej dochody... Mniej zawiści ludzie i trochę radości z czyjegoś szczęścia i od razu życie jest piękniejsze... wszystkiego dobrego
kik
9 miesięcy temu
powinna przytyć, ja mam 37 lat i nie mam takiej starej, suchej, pomarszczonej skóry na czole :/
Hmmm
9 miesięcy temu
Mój Boże, dramat stulecia! Rubiki nie pojechali na święta do Australii. Kolejni celebryci, szczególnie ona. A kim ona właściwie jest?
RODO
9 miesięcy temu
A poprzednia zwinęła kasę i dala nogę od farbowanego dziadka ? Ta możne zarabiać na telefon, Dubaj nie grozi !
Smutne
9 miesięcy temu
życie
Karolina
9 miesięcy temu
Do roboty,niech się weźmie.
bEUfbUQX
Hłs
9 miesięcy temu
Nie idzie do pracy bo jest chora i zniszczona szkoda że kobiety tak dają się
xxxx
9 miesięcy temu
Straszna ona jest.
mira
9 miesięcy temu
Co ona trzyma takiego ohydnego ? Piersi odarte ze skóry ?
Romek
9 miesięcy temu
"Wygenerowałoby kolejne kłopoty". Chyba najważniejszy z nich to stanięcie twarzą w twarz z własnym brakiem jakiegokolwiek doświadczenia zawodowego.
TANGO & CA$H
9 miesięcy temu
Zawód instagramerka?🤣🤮🤣🤮🤣🤮🤣
Oko
9 miesięcy temu
Praca na instagramie, męczące.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUfbURQ
bEUfbURR
bEUfbURS
bEUfbURT
bEUfbURU
bEUfbURz