Trwa ładowanie...
Przejdź na
Emzy
|

Agnieszka Kaczorowska ODPIERA ATAK internautów: "Nie jestem PSYCHOTERAPEUTĄ"

221
Podziel się:

Agnieszka Kaczorowska, kontynuując wywody o brzydocie, wdała się w dyskusję z internautami. "Mówię o sobie pięknie" - zapewniła w nowym wpisie. Niestety, znów musiała tłumaczyć swój "przekaz".

Agnieszka Kaczorowska ODPIERA ATAK internautów: "Nie jestem PSYCHOTERAPEUTĄ"
Agnieszka Kaczorowska dyskutuje z internautami (Instagram)
bETovXBx

Agnieszka Kaczorowska nie przestaje drążyć tematu piękna w życiu. Mimo fali krytyki, jaka przetoczyła się przez media społecznościowe po jej wpisie o "modzie na brzydocie", celebrytka nadal dzieli się publicznie swoimi złotymi myślami.

Tym razem swój wpis poetycko zatytułowała "Mówię o sobie pięknie".

bETovXBz

Każde wypowiadane przez nas słowo, czy to na głos, czy tylko w myślach, ma ogromną moc i wpływa na nasze samopoczucie. Dlatego wsłuchuję się w słowa, które mówią o mnie… te w mojej głowie, te, gdy rozmawiam z ludźmi, te, gdy o sobie piszę. Jakiś czas temu pracowałam nad tym, aby zamienić: „bebzol” na „brzuch”, „pazury” na „paznokcie”, “kłaki” na “włosy”, "zmęczona" na "silna" - wylicza.

Część internautów wyczuła w słowach Kaczorowskiej dobrze im znaną nutę moralizatorstwa.

Zmęczona zamienić na silną? Błagam, chyba właśnie bycie dobrym dla siebie oznacza, żeby mówić, co się czuję i poprosić o pomoc. A nie udawać i udowadniać innym, że jest się silnym. Chyba ktoś tu nie był NAPRAWDĘ zmęczony! - zauważyła obserwująca.

bETovXBF

Jestem SILNA, jeśli umiem być dobra dla siebie, umiem prosić o pomoc, umiem odpoczywać, gdy przychodzi zmęczenie, umiem mówić, co czuję. Nie udowadniam, że jestem silna. Po prostu jestem silna - namieszała w odpowiedzi Agnieszka.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska wytoczyła wojnę brzydocie

Pani profil obserwuje wiele młodych ludzi, którzy przez obecne czasy i inne czynniki zmagają się z wieloma zaburzeniami psychicznymi (...). Pani komunikaty mogą ranić wiele osób - skomentowała jedna z internautek

bETovXBG

Czy zgodnie z Pani tokiem myślenia nie mogę wstawić uśmiechniętego zdjęcia i opisu pełnego radości? Bo ktoś, kto nie czuje się szczęśliwy, poczuje się urażony? Bo będzie miał do siebie pretensje, że nie chodzi uśmiechnięty? - odgryzła się Kaczorowska. (...) Nie jestem psychoterapeutą, do którego powinny się udać osoby z zaburzeniami. Nie jestem również osobą, która będzie chować się w kącie i biernie przyglądać przemijającemu życiu. Jestem osobą, która zgodnie ze swoimi wartościami, stara się dawać światu to co najlepsze - zapewniła.

Trafiają do Was jej argumenty?

bETovXBH
bETovXCa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(221)
Ja 83
5 miesięcy temu
Nawet nie wiem jak to skomentować?! Mówią że milczenie jest złotem 😀😀😀
Madzia Buczek
5 miesięcy temu
Pani Bożeno, niech pani sobie weźmie urlop od internetów naprawdę. Wszyscy wiemy też że nie jest pani terapeutą bo niestety ale żeby nim zostać trzeba ukończyć najpierw studia, których pani pani Bożeno nie posiada
z Kalisza
5 miesięcy temu
Bożenka to ani urodą ani intelektem nie błyszczy.
bETovXCb
Mina
5 miesięcy temu
A piszczałka dalej swoje.....
Irena
5 miesięcy temu
Ludzie dlaczego wszystko na nie, Ona ma rację.
Najnowsze komentarze (221)
Poli
5 miesięcy temu
Cóż poradzić jak sama się w sobie zakochała. Czasami tak się zdarza, ale jest taka bajka co dobry przekaz niesie: Narcyz nie był szczęśliwy.
Lol
5 miesięcy temu
Chce mieć wizerunek głupiej laluni to jej sprawa. Jak można tak zepsuć sobie reputację i dalej w to brnąć. A wystarczyło napisać ,, lubię dbać o siebie i zachęcam do porzucenia niechlujstwa, mimo to szanuję każdego wybór".
Oli
5 miesięcy temu
Pani Agnieszko radzę przestać pisać na rok, niech ludzie zapomną i od następnego roku wystartować z czymś mądrym. Pozdrawiam
elkdfj
5 miesięcy temu
ani ladne ani madre to dziewczę
ola
5 miesięcy temu
kochani wystarczy przestac obserwowac.. kiedy zamiast 400000 followersow bedzie miala 4000 to na pewno bedzie inaczej spiewac ;)
Ania
5 miesięcy temu
Jedni wolą sztuczność i fałsz, a drudzy naturalność i prawdziwość. Najczęściej ci pierwsi wolą fasadę, powierzchowność, są ostentacyjni, a drudzy - głębię i są powściągliwi, nie epatują wszystkimi szczegółami. I najczęściej ci pierwsi próbując sprzedać nierealistyczny obraz siebie handlują swoją intymnością, wywlekają wszystkie osobiste rzeczy, a ci drudzy zachowują umiar, i choć prezentują prawdziwy obraz siebie, to nie upubliczniają spraw intymnych, prywatnych. W rezultacie Kaczorowska, epatująca publicznie sprawami intymnymi i przekraczająca granice, starająca się zafałszować swój wizerunek i podkolorować go jak tylko się da, narzeka na ludzi którzy powściągliwie ale prawdziwie, jednocześnie bez przekraczania granic dobrego smaku, pokazują lub piszą o kawałku prawdziwego życia. Absurdalna dziewczynka.
DanKa
5 miesięcy temu
A kim ta pani jest???? No i jeszcze ma fanów! Nie uwierzę!!!!!!!A poza tym- kto jej dał prawo do tego żeby mówić innym jak mają żyć.co robić i jak myśleć! Chyba jednak tej pani przydałby się dobry psycholog!Coś mi się wydaje że to najlepszy przykład "przerostu formy nad treścią"
Conan librari...
5 miesięcy temu
Ktoś tu chyba do tej samej sekty się zapisał co Górniak, bo jakoś podejrzanie podobnie to brzmi, he,he
bETovXBT
Hey
5 miesięcy temu
Ta to się pcha na afisz,nie trawię jej.
Helena
5 miesięcy temu
"Im się jest szczęśliwszym, tym mniej uwagi poświęca się własnemu szczęściu..." (A. Moravia) A tak bardziej przyziemnie - nigdy nie będzie w pełni szczęśliwy ten, kto widzi więcej, niż tylko czubek własnego nosa! Ten, który dostrzega otaczające zewsząd zło - wojny, biedę, chore dzieci, nieszczęśliwych rodziców, których nie stać na leczenie i muszą błagać o wsparcie, bo państwo i kościół mają tylko mordy pełne frazesów! Nigdy w pełni nie będą szczęśliwi ci, którzy nie są w stanie zapobiec gehennie maltretowanych zwierząt, ocalić lasy i ich mieszkańców przed urzędowymi rzeźnikami, zapobiec niszczeniu środowiska i zmianom klimatycznym oraz degradacji podstawowych ludzkich wartości!
Ewelina S
5 miesięcy temu
"...Bo nie może przejść bez echa ,że skromność to jest ważna cecha.A Ci którzy się przechwalają, bliskich i przyjaciół żadnych nie mają..."
Kala
5 miesięcy temu
Panna nikt! Po co w ogóle o niej pisać? Brzydka dziewczyna a innym brzydotę będzie wytykać…. Jak się chce coś wytykać innym to najpierw warto samemu spojrzeć w lustro.
Gosc
5 miesięcy temu
Czyli musze wyjsc z domu brudna z rozczochranymi wlosami w wyciagnietym dresie na bluzce mleko albo kaszka bo karmilam dziecko? Klapki ktore nadaja sie do wyrzucenia z ktorych wychodza na chodnik palce od nog a paznokcie poodpryskiwane? I najlepiej na pupie plama od okresu bo przeciez nie musze za czesto zmieniac podpasek bo nie wypada ? Czy tak ma wygladac dzisiejsza kobieta pytam sie?!
Gosc
5 miesięcy temu
I w czym ludzie maja znowu problem!? Bo to Kaczorowska? Nic niestosownego nie napisala!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETovXCM
bETovXCN
bETovXCO
bETovXCP
bETovXCQ
bETovXCv