Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Agnieszka Kaczorowska powątpiewa w przyszłość związku Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego: "TO NIE MUSI BYĆ TEN"

74
Podziel się

Agnieszka Kaczorowska, która partnerowała aktorowi w 5. edycji "Tańca z gwiazdami", przyznała zarazem, że Wieniawa i Rozbicki do siebie pasują. "Niektórzy twierdzą, że lepiej mieć dzieci do 25. roku życia" - dodała.

Agnieszka Kaczorowska powątpiewa w przyszłość związku Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego: "TO NIE MUSI BYĆ TEN"
Agnieszka Kaczorowska rozprawia o związku Wieniawy z Rozbickim (AKPA)
bDIuCiwl

O ile przez pierwsze kilka miesięcy Julia Wieniawa za wszelką cenę usiłowała zataić przed mediami swój związek z Nikodemem Rozbickim przed mediami, teraz gwiazda obnosi się swoją miłością dosłownie przy każdej okazji. Tym samym zakochane gołąbki zastąpiły miejsce Antka KrólikowskiegoJoanny Opozdy jako "naczelnej it-couple" w branży (gorące uczucie aktorskiej pary przeszło do historii pod koniec roku).

Odkąd 22-latka przeprowadziła się do wartego 2 miliony złotych apartamentu, właściwie nie ma dnia, żeby Julka nie uraczyła fanów relacjami ze swojego "pałacu". Celebrytka z zapałem ćwiczy jogę, relaksuje się w ogromnych rozmiarów salonie, skąd może podziwiać imponujący taras, a także gotuje obiadki dla "mężusia".

bDIuCiwn

O ile miłość między Wienią a Nikodemem kwitnie, o czym mamy okazję przekonać się praktycznie co drugi dzień na ich profilach instagramowych, nie wszyscy wierzą w trwałość ich relacji. Swoim sceptycyzmem co do przyszłości związku Wieniawy i Rozbickiego w rozmowie z Jastrząb Post podzieliła się Agnieszka Kaczorowska, która partnerowała aktorowi w 5. edycji Tańca z gwiazdami. Zdaniem serialowej Bożenki z Klanu, z tej mąki raczej chleba nie będzie.

Pasują do siebie - przyznała. Czy to będzie ten? Nikodem jest w moim wieku, Julia jest sporo młodsza. Myślę, że jeszcze jest trochę czasu na to, że to nie musi to być ten, natomiast niektórzy twierdzą, że lepiej mieć dzieci do 25. roku życia, a tak naprawdę to kobieta musi wiedzieć i czuć, kiedy te dzieci chce mieć. Czy przed 30., czy po 30., czy po 40.

Zdaniem Kaczorowskiej, w budowaniu relacji najważniejszy jest spokój, czego Julce brakuje.

bDIuCiwt

Tak więc myślę, że Julia przede wszystkim w związku z tym dużym szumem, który się wokół niej dzieje od dłuższego czasu, bo jest bardzo popularna, to na pewno potrzebuje takiej wolności od mediów w tej sferze prywatnej. Myślę, że każdy człowiek tego potrzebuje, taka wolność i ten spokój bardzo sprzyja temu, aby stworzyć dobry, długi i wartościowy związek - dodała.

Myślicie, że Wieniawa weźmie sobie słowa "cioci Agnieszki" do serca?

bDIuCiwu
bDIuCiwO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(74)
Gordon
2 tyg. temu
Gdzie się podziały komentarze???
Apollo
2 tyg. temu
Wieniawa młodziutka dziewczyna o kontrowersyjnej urodzie, a tylu facetów już ją obracało
Alelp
2 tyg. temu
Wytlumaczcie mi fenomen tej Wieniawy z dużym nochalem, bo ja po prostu tego nie rozumiem
bDIuCiwP
Karolina
2 tyg. temu
Ja mam 25 lat i przez myśl nie przyszło mi żeby mieć juz dzieci. Ludzie to nie średniowiecze. Człowiek chce mieć wolność i swobodę jeszcze, żyć z facetem świat poznawać, mieć spokój a nie te kupki i pieluchy. Nie zazdroszczę moim koleżankom które w większości już w tym siedzą.
Pati
2 tyg. temu
Po pierwsze kobieta nie musi rodzic dzieci wcale!
yxyxy
2 tyg. temu
a kto ją pytał o zdanie ?
Dex
2 tyg. temu
Wieniawa do 30 bedzie jeszcze m8ala z 20 panow,fanów🤣🤣🤣
Samsusz
2 tyg. temu
Kaczorowa ale żeś mnie rozśmieszyła HaHaHa długi i wartościowy związek powiedziała dziewczyna z kilkuletnim stażem Oj Bożenka wczułaś się Ale jeszcze się odczujesz Gwarantuje
Hagav
2 tyg. temu
Co to w ogóle są za ludzie🤦‍♂️ wykreowani, żeby gadać bzdety za pieniądze i reklamować
Gosc
2 tyg. temu
Po 25 roku już tak już wtedy kończy się studia i można myśleć jak będzie bliżej 30 to może będzie miała albo będzie stara mama
Gosc
2 tyg. temu
Wieniawa ma 23 Kaczorowska 29 faktycznie sporo młodsza no jakby już była 12 no 10 młodsza to już jest różnica a 6 to normalna różnica
Gosc
2 tyg. temu
Wieniawa ma w tym roku 23 tylko dwa lata jej brakuje a to zleci tak za cztery pięć lat może myśleć no chyba że będzie chciała rodzić późno po 40 to już jej sprawa czy będzie chciała być babcio mamą
asik
2 tyg. temu
ilu jeszcze zmieni to rozrywkowa panienka
bDIuCiwH
Ktoś xdd
2 tyg. temu
Ja uważam, że oni do siebie nie pasują. Ona dziewczyna z mocnym charakterem, laska z jajem. On taki delikatny chłopczyk. Jakoś nie czuje tej pary Julka może usidlić Nikodema, choć mogę się mylić.
...
Następna strona
bDIuCixj