Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Agnieszka Woźniak-Starak "szanuje" Kubę Wojewódzkiego, a internauci grzmią: "Szacun?! Za to, że pojechał po programie, który pani współprowadzi?"

128
Podziel się:

Po tym, jak okazało się, że wpis Kuby Wojewódzkiego o odejściu z TVN-u to "żart", swoje uznanie względem kolegi ze stacji wyraziła Agnieszka Woźniak-Starak. Nie wszystkim wydało się ono zrozumiałe...

Agnieszka Woźniak-Starak "szanuje" Kubę Wojewódzkiego, a internauci grzmią: "Szacun?! Za to, że pojechał po programie, który pani współprowadzi?"
Internauci grzmią pod komentarzem "szanującej" Kubę Wojewódzkiego Agnieszki Woźniak-Starak (AKPA)
bEEnTqsB

W czwartek Kuba Wojewódzki nieoczekiwanie ogłosił światu, że jego przygoda z TVN-em dobiegła końca. 58-latek opublikował za pośrednictwem instagramowego profilu czarno-białe zdjęcie, które opatrzył podpisem, w którym jasno daje do zrozumienia, że to koniec emisji jego show.

Jak się jednak wkrótce okazało, Kuba najprawdopodobniej postanowił sobie "zażartować". O jego rzekomym odejściu ze stacji nie wiedział nic chociażby sam Edward Miszczak, który nazwał plotkę rozpuszczoną przez samego Wojewódzkiego "totalną głupotą".

bEEnTqsD
Zobacz także: Edward Miszczak o wolności mediów

Na "psikusa" w wykonaniu Wojewódzkiego nabrali się nie tylko poruszeni informacją fani, ale i jego koleżanka z TVN-u, Agnieszka Woźniak-Starak. Gdy się jednak zorientowała, zostawiła pod postem Kuby pełen uznania komentarz.

bEEnTqsJ

Skubany! Ty to zrobiłeś specjalnie! Szacun - napisała.

Jak się okazuje, nie wszyscy podobnie entuzjastycznie podchodzą do teatrzyku, który zorganizował w czwartek Wojewódzki. Pod zachwytami Agnieszki pojawiło się sporo uwag od wyraźnie zażenowanych internautów.

Za co ten szacun? Za durną prowokację? Za to, że upokorzył prowadzących i pojechał po programie, który pani współprowadzi? No rzeczywiście szacun;

Ale po co? Po co coś takiego robić? Poza oczywistością wzbudzenia sensacji...;

bEEnTqsK

Nie wiem, ile jest takich osób jak ja, ale jeżeli to jest faktycznie prowokacja, to Wojewódzki straci w moich oczach wiele. Szanuję go za intelekt, ale robienie takich akcji jest tanie, jak krupnik w barze mlecznym - czytamy pod reakcją Woźniak-Starak.

A Wy co myślicie o prowokacji "króla TVN-u"?

bEEnTqsL
bEEnTqsM
bEEnTqte
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(128)
facepalm
2 tyg. temu
Ale jaka ideologia do tego dorobiona! XD Dla mnie ten "żarcik" o zakończeniu programu a potem wyskakiwanie jak z pudełka z: "haha wcale nie, żartowałem", to jest żarcik pokroju nocy kabaretowej albo "ukrytej kamery" z lat 90-tych, a nie żadna "prowokacja dziennikarska". No rzeczywiście, ależ prowokacja, ależ finezja XDD
Histeriq
2 tyg. temu
Biedny dziadek chciał troszkę rozgłosu. Teraz to już tylko zakończeniem programu lub klepsydrą może kogoś zaskoczyć
TRONT
2 tyg. temu
Niedawno pojawił się tutaj tekst (szybko usunięty, ale w Sieci nic nie ginie!), że ukraińska sprzontaczka żąda zwrotu peruki dziadka Kuby, bowiem dziadek jak śpi to jest łysy i goły w gęsiej skórze. Sprzontaczka wstąpiła na drogę sądową i nie wiadomo o co chodzi. Prawdopodobnie dziadek Wojewódka nie zapłacił ukraińskiej sprzontaczce za milczenie o jego najmłodszym z kastingu nabytku z trondzikiem umówionych pieniędzy. Będzie się działo…
bEEnTqtf
Leata
2 tyg. temu
czy papa, być może posypany łupieżem asfalt - to co widnieje przyczepione na głowie Kuby Wojewódzkiej - jest przymocowane tam dwustronną taśmą klejącą, a może specjalnym klejem, stosowanym w budownictwie?
Gość
2 tyg. temu
Towarzystwo wzajemnej adoracji.
Najnowsze komentarze (128)
ADAM
2 tyg. temu
No. Szacun. Małgorzata Rozenek znowu zamieszała. Cała Polska spać nie mogła, a dziadek Kuba z województwa, POwiatu i gminy przyznał się nawet do dzieworództwa, celibatu i konsumowania gliny.
Ckomentarz
2 tyg. temu
Jakub Wojewódzki do kieszonkowego dorabiał na... cmentarzu w Proćwinie, gdzie kiedyś stróżem cmentarnym był jego ojciec. "Pracowałem tam jako sezonowy konserwator terenów zielonych", wyznał Jakub w jednym z wywiadów. W wakacje zahaczył się m.in. na budowie w Czechosłowacji, gdzie obsługiwał zewnętrzny dźwig. Pod koniec liceum Kuba usłyszał, że nic w życiu nie osiągnie i nadaje się tylko do prostych prac budowlanych. Jak wspomina w książce, którą pisał przez lata bezskutecznie odreagowując hejt, którym go raczono w necie - Po teście na inteligencję zapadła dramatyczna cisza. W końcu wezwano moją mamę do poradni, gdzie pan psycholog, patrząc jej głęboko w oczy, powiedział: »Syna tylko i wyłącznie do prostych prac budowlanych.<< 4-letnie liceum skończył w 6 lat. Studia dziennikarskie skończyły z nim po pierwszym semestrze. Dziecko nocnego stróża nie miało łatwego życia uczuciowego i zawodowego, same zawody i brak czucia w czułym kiedyś penisku.
znaj Pana
2 tyg. temu
Oj Jakubie smutne jest to że cię peruki nie odmładzają.Masz więcej niż 60 lat,ręce,szyja zwisające podgardle i całe ciało zdradzają wiek...A o twojej brzydkiej ale jednak poczciwej twarzy nie wspomnę.
Leona
2 tyg. temu
Dziadek Kuba Wojewutski ze wzruszenia wstrzymuje biegunkę.... i nagle chluuuuup, a już prawie się udało.
bomtom
2 tyg. temu
CO ten Kuba ma swojego? Chyba tylko zmarszczki i sztuczne włosy podarowane przez litość. Reszta dana za reklamę. Normalnie jałmużna.
Dominiczka
2 tyg. temu
MRS DRAMA dziadka rozwaliła, po wygranej przez nią sprawie o jakieś smsy które przyśniły się zakochanemu w Małgosi dziadkowi Kubusiowi, został na lodzie bankrut najśmieszniejszy w historii bankrutów wiejskich, brawo Gosia!
oukrutne
2 tyg. temu
Co wy ciągle z tym dziadkiem Kubą? Stary jest, podśmiertuje kałem, to co, ma się zawekować w formalinie? Chcielibyście pooglądać go jak pływa w słoju na golasa w jakimś muzeum sztuki wynaturzonej? Pan Kuba jest żywym człowiekiem, a nie awatarem, którego możecie nadziać na szpilkę i patrzeć jak bezradnie macha kończynami!
Gość
2 tyg. temu
A ja wbrew powszechnym opiniom, od zawsze uwielbiam Małgosię Rozenek. Jest złośliwa, dowcipna, przenikliwa, spostrzegawcza i ma wspaniałe poczucie humoru. Wali prawdę prosto w oczy i ma niewyparzoną buźkę. To wszystko zaś jest wykładnikiem niebywałej inteligencji. Zaś z najnowszą opinią o Powiatowym trafiła w samo sedno, z tym że była (jak na swoje standardy) niebywale powściągliwa ;), ale czekam na rozwój sytuacji. Kocham cię, Małgoniu.
bEEnTqsX
@nick
2 tyg. temu
Po co te histeryczne tony Kupci? Tylko budzą śmiech z dziadka. Kupcio nie raz nie dwa wyznawał miłość publicznie, ostatnio Beacie Kozidrak, a po 7 latach się popłakał, bo po Tomku i za Tomkiem tylko tęsknota mu pozostała. Gosia odrzuciła jego zaloty, bo brzydzi się jego peruki.
Meggi Fox
2 tyg. temu
Małgosia ma wyjątkowo seksowne brzmienie głosu. Pamiętam jak nagrywała zapowiedzi do programu radiowego Książe Kędzior i Żebrak Wojewódzki. Wszyscy w studio mieli namioty w kroku z podniecenia. Tylko dziadek Kuba klęczał i jęczał, bo ma 3 cm i jego namiocik budził litość.
Bande rola
2 tyg. temu
Wszyscy się wyśmiewają z biednego Kuby, ludzie trochę taktu i litości, bo jej jest bardzo przykro, weście dajcie trochę lózu, przecierz wierzący jesteście. A to jest bardzo poczciwy i radosny dziadek z wodogułowiem od urodzenia. Niedługo będzie mieć ósmy krzyżyk do dźwigania i nową perukę z wodorostów z Morza Martwego.
ciocio?
2 tyg. temu
to coś o nazwie Kuba Wojewódzki to jaką ma płeć?
Znokautowany
2 tyg. temu
Wg zweryfikowanego źródła GALA donosi, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan ZNOKAUTOWALI Kubę Wojewódzkiego! Proces, który zapowiedzieli mu w 2016 r. na Instagramie, został sfinalizowany już w marcu 2017 r., ale dopiero teraz znamy jego oficjalny wynik. Wojewódzki PRZEGRAŁ z Majdanami! Wojewódzki, kiedyś pokazujący się na okładce Party z Małgorzatą jako jej nowy przyjaciel - ,, długie telefony, obiady, porady...'', poczuł się osobiście dotknięty jej wypowiedzią w pewnym programie i z goryczą wywnętrzył się na temat pary małżeńskiej Rozenek - Majdan na łamach serwisu playboy. Po tym jak wywiad z Kubą Wojewódzkim, w którym zarzucił on m.in. Małgorzacie Rozenek wysłanie mu smsa o treści 'gupi kaowiec' oraz rozbicie małżeństwa Piotra Kraśko i Karoliny Ferenstein-Kraśko (podobno Kuba był materacem) zaczęły cytować media, Rozenek i Majdan zapowiedzieli Wojewódzkiemu PROCES ROKU. I nie poprzestali na pustych słowach. Poszli ze sprawą do sądu i... WYGRALI. Jakiś czas po wygranej adwokat Majdanów powiedział: ,,Do dzisiaj, pomimo stosownego wezwania, pan Wojewódzki nie wykonał zobowiązania sądu w postaci publikacji przeprosin. Wystąpimy do sądu celem publikacji tego ogłoszenia na jego koszt''... Sprawa jest więc jasna... i tylko Kuby żal, bo BANKRUCTWO to nic przyjemnego, a w obliczu tego, jak zabolała go tym razem wypowiedź Latkowskiego po filmie o ZATOCE, to podwójny NOKAUT. Zrozpaczony Kuba teraz zaliczył trzeci NOKAUT... jak ten najśmieszniejszy dziadziuś w województwie odnajdzie się schwytany w sieci, gdzie tyle re-Kinów czyha na jego wysłużoną perukę i sztuczną szczękę?
obieżyKraj
2 tyg. temu
Małgorzata Rozenek Majdan ma z wyglądu najwyżej 28 lat... ja tam głębiej nie wnikam, wystarczy mi jej ekscytujące piękno zewnętrzne, bo to jest kluczowy weryfikant (słowo klucz) przydatności do klikalnej obecności w mediach tej fascynującej kobiety. Od kiedy Małgorzata związała się z Radkiem jej notowania zdecydowanie wzrosły, a wiek zmalał - 28 lat to właśnie to optimum, które gwarantuje jej sukces zataczający coraz szersze kręgi i koszenie zboża, trywialnie zwanego forsą. Co w zamian? Gdyby była z takim Piotrem Picią Pokraczko, to wiodłaby spokojne, względnie dostatnie życie bez większych uniesień, z dala od namolnych paparuchów brudnymi paluchami obrabiających zdjęcia z jej szlachetnie piękną postacią, żeby potem płaciła im za ustawki z gwarancją czystych rąk przy cykaniu. Byłaby też z dala od lepkich łap tzw. Dodzi, rozpaczliwie macających klawiaturę w czasie wypłakiwania swoich frustracji powodowanych zazdrością o piękną żonę tzw. Radzia. Z redaktorkiem Pokraczko miałaby teraz Małgorzata bez żadnego wysiłku te swoje 43 lata i pieska o niepapieskim imieniu (imię Franczeska dla psa by nie przeszło, bo to wg Pici byłaby profanacja), miałaby też posadę garsonkowej Ally McBeal w kancelarii prawnej, klientów bez liku, za to lajków dużo mniej lub wcale... i co z tego wynika ponurego? Po prostu ta niepoprawna prawniczka zwyczajnie zanudziłaby się przy tym poprawnym, niezbyt sprawnym (kogo to?), za to szarym Pici tyci tyci - chłopku glancuś picuś roztropku codziennie przy niej u stóp z bukiecikiem konwalii i minibatonikiem 'Merci, że jesteś tu'. A Majdan i jego bagaż doświadczeń jest jaki jest (spuszczę na to zasłonę milczenia), za to jako Małgorzaty mąż ma wybitnie szeroki gest i wielkiego węża na pewno nie w kieszeni, co Małgonia jaką znamy uwielbia i nie zamieniłaby go nawet na Krajowego big milka swojego menago w polewie śmietanowej bez kinderniespodzianki (przyjaźń ponad wszystko, daleko czy blisko). No cóż, barwne jest życie Lady Rozenek - królowej róż, matki dzidziusia Majdana, która wyrwała z korzeniem największego tulipana. A tak bez okazji, bo celebra ją nudzi, żeby białej rękawiczki sobie nie pobrudzić, Małgonia gardząc Gminnym dziadkiem Kubusiem z malusieńkim wacusiem w kroku, ową ciepłą kluskę nadziewaną pulpą z obornika wyrzuciła ze swojej komórki do kubła wojewódzkiego śmietnika.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEnTqtQ
bEEnTqtR
bEEnTqtS
bEEnTqtT
bEEnTqtU
bEEnTqtz