Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Akt oskarżenia w sprawie Beaty K. Wypiła LITR WINA, zanim wsiadła za kierownicę!

814
Podziel się:

Światło dzienne ujrzały właśnie szczegóły aktu oskarżenia oraz zeznania świadków w sprawie pijackiego rajdu Beaty K. Zatrzymana przez policję wokalistka przyznała, że wracała ze spotkania, podczas którego spożyła około litr alkoholu...

Akt oskarżenia w sprawie Beaty K. Wypiła LITR WINA, zanim wsiadła za kierownicę!
Szczegóły aktu oskarżenia przeciwko Beacie K. (AKPA, Łepecki Michał)
bETLQpQR

Na początku września media obiegły sensacyjnie wieści na temat "gwiazdy estrady", Beaty K. Przypomnijmy, że wokalistka została zatrzymana przez policję za jazdę pod wpływem alkoholu. Po badaniu alkomatem okazało się, że miała aż dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

W środę 20 października Prokuratura Rejonowa Warszawa - Mokotów skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Beacie P. [nazwisko po mężu - przyp. red.]. "Super Express" dotarł do treści aktu oskarżenia i zeznań świadków pijackiego rajdu wokalistki po stolicy.

bETLQpQT

Według jednego ze świadków prowadzony przez Beatę K. samochód na drodze "rozpędzał się i gwałtownie hamował". Artystka miała wjeżdżać na krawężnik i sąsiedni pas, co "wymuszało reakcję innych uczestników ruchu". W obliczu zachowania wokalistki jadąca za nią kobieta postanowiła poinformować o sprawie policję. Zaniepokojona obywatelka kontynuowała jazdę za Beatą K., pozostając w stałym kontakcie z dyżurnym policji. Poprosiła także innych kierowców, by zablokowali piosenkarce możliwość dalszego ruchu.

Zgodnie z aktem oskarżenia, gdy na miejsce dotarła policja, funkcjonariusze dokonali kontroli zatrzymanego pojazdu i zidentyfikowali jego kierowcę jako Beatę P. Następnie wokalistkę zbadano alkomatem, by sprawdzić zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Po kontroli Beatę K. zapytano o szczegóły jej stanu, a konkretnej, jaki alkohol spożywała tego wieczora i w jakiej ilości. Wokalistka przyznała, że w środku nocy zakończyła spotkanie, podczas którego wypiła około litra wina.

Zobacz także: Sprawa Beaty K. Jest komentarz wiceministra sprawiedliwości
bETLQpQZ

I badanie wykazało 0,93 mg/l, II badanie wykazało 0,96 mg/l - dowiadujemy się z aktu oskarżenia.

Oświadczyła, iż była na spotkaniu, które zakończyło się około 2:00 w nocy 1 września 2021 r., zaś na spotkaniu spożywała wino w łącznej ilości około jednego litra - czytamy.

Zatrzymaną wokalistkę przewieziono do Komendy Rejonowej Policji Warszawy. Na miejscu jeszcze trzykrotnie powtórzono badanie alkomatem. Pierwszy pomiar wykazał 0,83 mg/l, drugi 0,87 mg/l, trzeci zaś 0,85 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Beata K. przyznała się do winy. Aktualnie artystka oczekuje na wyznaczenie terminu rozprawy sądowej.

bETLQpRa

Czy redaktorzy Pudelka śledzą gwiazdy i robią im zdjęcia zza krzaka? Tego dowiecie się w najnowszym odcinku Pudelek Podcast!

Zobacz także: Wojewódzki dalej się pogrąża, na co Wiśniewski wydał 3 miliony i redaktorzy Pudelka w krzakach
bETLQpRb
bETLQpRu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(814)
TSB
miesiąc temu
Ta informacja jest najmniej istotna. Istotne jest to, że miesiąc po tej akcji widać ją na scenie. To tylko pokazuje przykry fakt jak bardzo w Polsce akceptowane jest pijaństwo. Że też ci, którzy ją zapraszają nie czują żenady...
Gizmo
miesiąc temu
Jezu, po litrze wina wsiadać do auta 🙈
Abc
miesiąc temu
Oj Beatko, chyba nie darują ci tej nocy…
bETLQpRv
Gość
miesiąc temu
Łeb jak sklep, tylko półki puste
tralala
miesiąc temu
Ale jaja przecież miała 2 promile
Najnowsze komentarze (814)
Bajm
4 tyg. temu
Serce mam dwa, smutki dwa
Jan
4 tyg. temu
Beata nie darują Ci tej nocy i tego chlania o nie !!!!!!!!!!!!!!!!!
Jan
4 tyg. temu
Beata nie darują Ci tej nocy i tego chlania o nie !!!!!!!!!
ccc
4 tyg. temu
litra to na bank ale nie wina
ola
4 tyg. temu
nie bronię Beaty, natomiast zaznaczę że po tym co zrobiła, wylała się na nią taka fala hejtu że już nadpłaciła za swoje czyny. zastanów się czytelniku, czy TY jesteś taki święty...?
aaa
4 tyg. temu
kary nie odczuje i nadal bedzie robic co robila
DaMa
4 tyg. temu
Dlaczego z tej kolacji nikt nie zareagował że wsiada po litrze wina ????
BETI
miesiąc temu
WYPIŁA LITR WINA ,A WÓDKĘ MIAŁA NA ZAGRYCHĘ.
bETLQpRn
ha, ha, ha!
miesiąc temu
Akurat, po litrze wina nie miała by aż 2 promili.
lolo
miesiąc temu
Polska - kraj w którym nie da się skompromitować...
maad
miesiąc temu
pewnie wypiła więcej, skoro przyznaje się tak łatwo do 1 litra...
alkoholik od ...
miesiąc temu
Po litrze dobrego winka to wsiadam do samochodu i jadę po 1,5 litra kadarki w biedrze Polecam 15 zł za butelkę , kolor odpowiedni ,smak - no trochę brakuje do ideału ale to tylko 15 zł za 1,5 litra. alkoholu mało i tak ma być
jaaa
miesiąc temu
wiecie, jakby wypiła te lampkę i tam gadała długo to można by pomyśleć, myślala że juz wytrzeźwiała, zaryzykowała, ale jak wiedziała że wypila az litr tego wina i wsiadla do auta to pokazuje, że kobieta do mądrych nie należy. moglaś zabić kogoś i będą wieszac psy jeszcze dlugo
Ewela
miesiąc temu
Strasznie mi jej żal! Fantastyczna piosenkarką! Legenda za życia! Bardzo jej współczuje ostatnich ciężkich wydarzeń w życiu, widać, ze sobie nie radzi. Nie rozumiem jak można wsiąść po litrze wina do samochodu i nie rozumiem kompletnie jak nikt z towarzystwa z którym pije nie mógł zareagować i zamówić taksówkę. Przerażajace. To dobije przecież ta kobietę.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETLQpSg
bETLQpSh
bETLQpSi
bETLQpSj
bETLQpSk
bETLQpRP