Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Aktor filmów Vegi szuka chętnych do obrony kościołów: "Praca płatna jak za bramkę, rodzinna atmosfera"

549
Podziel się:

Krystian Hołdak szuka "ćwiczących chłopaków". Ktoś się skusi?

Aktor filmów Vegi szuka chętnych do obrony kościołów: "Praca płatna jak za bramkę, rodzinna atmosfera"
"Gwiazdor" Vegi szuka chętnych do obrony kościołów (Facebook, East News)
bECAtoUR

Od ponad tygodnia trwają protesty po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego, który odebrał Polkom możliwość decydowania o własnym ciele, zmuszając do rodzenia nieuleczalnie chorych lub zdeformowanych płodów. Codziennie odbywają się manifestacje, których uczestnicy gromadzą się już niemal wszędzie. Do kobiet walczących o wolność dołączają także inne grupy: rolnicy, przewoźnicy turystyczni, przedsiębiorcy. W Warszawie przez ostatnie dni zablokowano między innymi Sejm i Telewizję Polską. Na piątek 30 października zapowiadany jest z kolei gromadny zjazd protestujących do stolicy.

W minioną niedzielę strajkujący wchodzili także do kościołów, przerywając msze święte. Jarosław Kaczyński wytknął to w swoim przemówieniu, przypominając, że w Polsce to Kościół "dzierży jedynie znany depozyt moralny". Prezes Prawa i Sprawiedliwości wezwał także do obrony kościołów, za co spotkała go gromka krytyka. Sprzeciwiono się bowiem wykorzystywania religii do celów politycznych, obawiając się, że Kaczyńskiemu chodziło właśnie o sprowokowanie ataków na świątynie.

bECAtoUT
Zobacz także: Jarosław Kaczyński wezwał do obrony kościołów. Bartłomiej Wróblewski: jak trzeba, to pójdę

Obroną kościołów przejął się między Marcin Najman, który pojechał na Jasną Górę bronić klasztoru, ale niestety nie zastał tam nikogo z "agresorów". Okazuje się, że w Warszawie obrona świątyń była nieco lepiej zorganizowana, w co swój wkład wniósł Krystian Hołdak, aktor filmów Patryka Vegi.

bECAtoUZ

Krystian Hołdak, który u Vegi wcielał się głównie w bohaterów o kibolskiej proweniencji (Ajgor w Bad Boyu, Ninja w Pętli), zamieścił na Facebooku ogłoszenie, za pomocą którego szuka chętnych do ochrony kościoła na warszawskim Krakowskim Przedmieściu. Oferuje bardzo dobre warunki, w tym wynagrodzenie finansowe. Niestety, wzorem większości ogłoszeń o pracę, nie podał stawki...

Na jutro 15 ćwiczących chłopaków do ochrony kościoła na krakowskim przedmieściu praca płatna jak za bramkę info na priv - napisał (zachowujemy oryginalną pisownię), dorzucając jeszcze atrakcyjny pakiet benefitów: Przewidziane liczne atrakcje,zabawy z nagrodami i dla aktywnie pracujących premie uznaniowe.Praca w miłym towarzystwie rodzinna atmosfera.

Sądząc po zdjęciach z Warszawy, znaleźli się kandydaci do pracy z Krystianem. Niestety, stali za kordonem policji i za bardzo nie mieli co robić.

bECAtoVa
bECAtoVb
bECAtoVu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(549)
asia
11 miesięcy temu
nazywajmy to po imieniu :) Nie bronicie kościołów tylko napadacie na protestujących. Nie? przecież są filmiki ;)
Hmm
11 miesięcy temu
Oni jeszcze nie zdążyli zauważyć, że coraz więcej osób bierze śluby cywilne? A dzieci są wypisywane z religii? :)
Spoko
11 miesięcy temu
Czyli widać kim dziś polski Kościół stoi - jako instytucja, a nie wspólnota wiernych. Aż odechciewa się chodzić do przybytku, którego będą "bronić" łysi bez szyi. Ja bym się wstydził na miejscu księży i biskupów, gdybym był na ich miejscu i musiał zasłaniać się sterydowcami, którzy żyją z prania innych. Chociaż patrząc na całą historię Kościoła, to nie powinno tak dziwić, bo wszyscy wiemy, kim wysługiwał się Kościół w czasie wypraw krzyżowych, inkwizycji itp.
bECAtoVv
gość
11 miesięcy temu
Ulubieńcy obecnej władzy :) Jak chłop nie bije to mu wątroba gnije, tak to leciało prawda?
szkoda gadać
11 miesięcy temu
15 ćwiczących poszlibyście pomóc matkom podźwigać te niepełnosprawne dzieci przykute do łóżka
Najnowsze komentarze (549)
Scandic
10 miesięcy temu
Dno dna
luke
11 miesięcy temu
normalni ludzie nie chodzą do kościołów
lui
11 miesięcy temu
wzrok tęskniący za rozumem :p
marek
11 miesięcy temu
Krzemieniecki!.... Ta ironie zachowaj na nowy film a kase za film na ochrone jak bedziesz tak dalej robil
obserwator
11 miesięcy temu
dlaczego tacy ludzie nie bronią dzieci wykorzystywanych przez księży ? wtedy mają klapki na oczach?
Heh
11 miesięcy temu
Jedni i drudzy artysci.
marek
11 miesięcy temu
czyli jesli na moj dom napadna a ja wezwe do obrony moja rodzine to jestem prowokatorem ktory prowokuje do ataku!.....no no no....gratuluje logiki myslenia.Skad was biora?
Jaro
11 miesięcy temu
Ten osiłek może pomyśli i skrzyknie kolegów do pomocy matkom dzieci niepełnosprawnych. Praca płatna. Może poszliby, ot tak, po prostu, wezwani przez własne sumienie. To raczej nie wchodzi w grę, bo normalnie kościół ich nie interesuje.
bECAtoVn
marek
11 miesięcy temu
,,..., obawiając się, że Kaczyńskiemu chodziło właśnie o sprowokowanie ataków na świątynie...,,wasza chora logika-PO ATAKACH na Kosciol ktos rzuca haslo do obrony przed tymi atakami a wy piszecie ze to prowokacja.....-stancie w kolejce do eutanazji.
Sara
11 miesięcy temu
Leczcie się póki jeszcze możecie. Kościół był i będzie a wy stajecie na wezwanie jakiegoś dziadka który wami rządzi bo coś mu się w głowie uriło? Idzcie do dps gdzie są ludzie w jego wieku i jego pokroju i róbcie wtedy to co oni wam karzą, Naiwni, myślcie coć trochę.!!!!
Ave
11 miesięcy temu
Mózg wyprany od sterydów do przerzucania żelastwa się tylko nadajesz tłuku chociaż jest przykładem upośledzony i żyje
Katasiaka
11 miesięcy temu
EXTRA POWIEDZIAŁ PRAWDĘ!POPIERAM!!!!
kobieta
11 miesięcy temu
Niech rząd odpowie za prowokacje na Marszu w piątek! Gdzie są prokuratorzy! Bosak uważaj z tymi atakami na ludzi
gość
11 miesięcy temu
To było nawoływanie i szczucie na ludzi. Wstyd władzo.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECAtoWg
bECAtoWh
bECAtoWi
bECAtoWj
bECAtoWk
bECAtoVP