Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Anja Rubik uderza w Kaczyńskiego: "Proszę o szacunek dla osób wierzących!"

182
Podziel się:

Prezes PiS zaapelował, by bronić kościołów. "Polki i Polacy wiedzą, dlaczego protestują!" - pisze modelka.

Anja Rubik uderza w Kaczyńskiego: "Proszę o szacunek dla osób wierzących!"
Anja Rubik apeluje do Jarosława Kaczyńskiego (ONS, East News)
bEIKLJDV

Wtorkowe oświadczenie Jarosława Kaczyńskiego wywołało chyba odwroty skutek do zamierzonego. Prezes PiS skomentował protesty po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego, sugerując, że kobiety domagające się swoich podstawowych praw są przez kogoś szkolone. Zaapelował też o obronę kościołów, przypominając, że "depozyt moralny dzierżony przez Kościół" jest "jedynym powszechnie znanym systemem w Polsce". Przy okazji prezes PiS wystąpił ze znaczkiem Polski Walczącej w klapie marynarki, od czego odcięły się już środowiska powstańcze.

bEIKLJDX

Nie brakuje głosów, że Kaczyński stał się drugim Jaruzelskim. Napisała o tym... sama Monika Jaruzelska, przestrzegając prezesa PiS przed retoryką agresji: Monika Jaruzelska porównuje Jarosława Kaczyńskiego do swojego ojca: "KU PRZESTRODZE" (FOTO)

Zobacz także: Jarosław Kaczyński jak Wojciech Jaruzelski? Rafał Trzaskowski mówi o "prowokacji"

Prezes PiS najwyraźniej nie docenił opinii publicznej, która przejrzała słowa o "obronie kościołów". Teraz panuje przekonanie, że Kaczyński celowo zastosował taki zabieg, by skłócić protestujących i obciążyć ich winą za "atak na wiarę". Tymczasem organizatorzy Strajku Kobiet zdecydowali, by nie protestować pod świątyniami, dzięki czemu "obrońcy kościołów" zostaną pod nimi sami. Z taką samą intencją wypowiada się Anja Rubik, która apeluje do Kaczyńskiego, by przestał instrumentalnie wykorzystywać kwestie wiary. Jej zdaniem prezes PiS powinien po prostu przyznać się, że orzeczenie TK było błędem.

bEIKLJEd

Panie Kaczyński, proszę o szacunek dla osób wierzących i nie wykorzystywanie wiary jako amunicji politycznej, jest to chwyt poniżej pasa - pisze modelka. Wyrok na kobiety jest błędem, proszę się do tego najzwyczajniej przyznać. Proszę też pamiętać, jest Pan funkcjonariuszem publicznym, pracuje Pan dla Polek i Polaków! Polki i Polacy wiedzą, dlaczego protestują! Polki i Polacy znają różnicę między dobrem a złem. Na zdjęciu powyżej Polki przed którymi chce Pan „bronić” Polskę, wzywając członków PiSu. Serio? Słabe!

Zgadzacie się z nią?

bEIKLJEe
bEIKLJEy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(182)
💗💗💗
12 miesięcy temu
Szacunek dla każdego. Kto nie chce to niech nie wierzy. Nie musi. Jest jesień. Niech czerwone będą liście drzew a nie krew ludzi, protestujących i tych co pilnują protestujących. Nienawiść jest zła. Przymus to zło.
Gość
12 miesięcy temu
Ludzie uważajcie w protestach włącza się Antifa skrajna lewica im nie zależy na takich wartościach jak wasze dobro, im chodzi o zadymę i anarchię!!!
Pola
12 miesięcy temu
Po konferencji prasowej strajku kobiet to wydaje mi się, że właśnie nie wiedzą
bEIKLJEz
Uważajcie
12 miesięcy temu
Ludzie uważajcie w protestach włącza się Antifa skrajna lewica im nie zależy na takich wartościach jak wasze dobro, im chodzi o zadymę i anarchię!!!
Bye
12 miesięcy temu
Oczywiście protest popieram ale nie w takiej tonacji jak one to robią, przekleństwa, wyzwiska, gołe cycki. To już przesada,i ośmieszanie innych kobiet, np. mnie.
Najnowsze komentarze (182)
Solidarna
12 miesięcy temu
Polska to ludzie, gdyby nie ludzie kraj by nie istniał i pan Kaczyński nie miałby swojego stanowiska. Proszę szanować ludzi a będzie pan miał pracę. Nie jest pan władca tego kraju a pracownikiem jak każdy z nas pracuje pan dla kraju. A rządzenie nim to nie narzucanie swojego widzi mi się tylko rozsądne podejmowanie decyzji w o rozumieniu z obywatelami bez szkody dla większości ...choćby..
nick
12 miesięcy temu
ciekawe czy Pan Jarosław był kiedykolwiek z jakąś Panią... tak fizycznie :)
GOSC
12 miesięcy temu
TY SIE UBIERZ A NIE WYTSAWIAJ TYCH NALESNIKOW
obserwator
12 miesięcy temu
no jasne, sznurówka rozwiązana, brzuszek przeszkadza. ochrona do zwolnienia, za moment o sznurówkę się przewróci i naród słońce straci co wtedy rządzący poczną?
Ptynio
12 miesięcy temu
Aborcja to mordowanie kobiet (w 50%), więc o co common ?
gość
12 miesięcy temu
wreszcie jakiś kawałek głosu sensownego w tej sprawie. ludzie publiczni popierający protesty powinni wskazywać kto tu naprawdę będzie miał za chwilę k rew na rękach i że p r e z e s wykorzystuje kościół jako podpórkę do realizacji koszmarów sennych wspierany przez mgłę móz gową. cała jego bytność w polityce własnie takie, chowanie się za innymi, a to za p rem ie rem, a to za p re zyd en te m, a to za kościołem itd., willa na żoliborzu (ciekawe skąd w prl rodzinna willa na zoliborzu), żył jak paczek w maśle za przedniego ustroju, to też mu się majaczy do niego wrócić. bo do tego ustroju co nam niszczy, on się kompletnie nie nadaje.
gość
12 miesięcy temu
wreszcie jakiś kawałek głosu sensownego w tej sprawie. ludzie publiczni popierający protesty powinni wskazywać kto tu naprawdę będzie miał za chwilę krew na rękach i że prezes wykorzystuje kościół jako podpórkę do realizacji koszmarów sennych wspierany przez mgłę mózgową. cała jego bytność w polityce własnie takie, chowanie się za innymi, a to za premierem, a to za prezydentem, a to za kościołem itd., willa na żoliborzu (ciekawe skąd w prl rodzinna willa na zoliborzu), żył jak paczek w maśle za przedniego ustroju, to też mu się majaczy do niego wrócić. bo do tego ustroju co nam niszczy, on się kompletnie nie nadaje.
Alex
12 miesięcy temu
I vice versa Anka.osiba co tylko ciuchy potrafi nosic niczym nie rozni sie od wieszaka. Sa modelkibladne ii teligentne ale ania do nich nie nalezy
bEIKLJEr
Gość
12 miesięcy temu
Było grubo ponad 300 komentarzy a została 1/3. Chyba trzeba się przenieść do konkurencji
lol
12 miesięcy temu
Nie rozmawia sie z fanatykami. Tacy ludzie sie do niczego nie przyznaja. Ich trzeba izolowac.
Arlekino
12 miesięcy temu
Pani Rubik ma mocniejszą stronę swoich wypowiedzi niż zajmowanie się polityką i agitownaiem do protestów najlepiej doradza w sprawie seksu i na tym powinna się skupić bo się na tym zna
historia
12 miesięcy temu
Jarek, skończysz pod płotem jak Ceausescu
Haha
12 miesięcy temu
Jej się już miesza w głowie od nadmiaru tego wszystkiego
Nie katolik
12 miesięcy temu
Czuje sie wsrod Polakow jak przestepca tylko dlatego ze nie jestem katolikiem. Nawet boje sie o tym glosno mowic. A do tego narzucane mi sa zalozenia wiary katolickiej z ktora sie nie utozsamiam. A to przecierz powinnien byc wolny kraj . Ja tez jestem Polakiem. Powinna obowiazywac wolnosc wyznawania wiary i sumienia . Czyz nie? Dajcie mi wyznawac moja religie ktora dla mnie jest nauka i moja wiare- wiare w czlowieczenstwo.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEIKLJFk
bEIKLJFl
bEIKLJFm
bEIKLJFn
bEIKLJFo
bEIKLJET