Trwa ładowanie...
Przejdź na
vas
|

Alan z "Warsaw Shore" sprzedaje CHIŃSKIE TESTY na koronawirusa i... promuje PIRAMIDĘ FINANSOWĄ?!

48
Podziel się

"Zbijajcie kasę i dobrej zabawy wam życzę" - zachęca były imprezowicz z "Warsaw Shore". Niestety, medyczne i finansowe porady Alana nie są tak "fajne i skuteczne", jak przedstawia to fanom.

Alan z "Warsaw Shore" sprzedaje CHIŃSKIE TESTY na koronawirusa i... promuje PIRAMIDĘ FINANSOWĄ?!
@alan.kwiecinski (Instagram)
bDfIBnsl

Alan Kwieciński to człowiek wielu talentów. Imprezował w "Warsaw Shore", zwiedzał komisariat w Tychach, trenował Martę Linkiewicz do walk w Fame MMA, ale sam dał się pokonać Arkowi Tańcule. Z końcem marca ogłosił, że zostanie ojcem, a ostatnio zajął się poszukiwaniem nowych źródeł zarobku.

Wyrok za Amber Gold. "Niestety nadal chciwość czasami wygrywa"

Alan najwyraźniej wyczuł koronawirusową koniunkturę i zachęca obecnie do zakupu testów kasetkowych na koronawirusa. Warto jednak zauważyć, że testy firmy reklamowanej przez Alana nie uzyskały rekomendacji amerykańskiej agencji FDA, która zajmuje się m.in. bezpieczeństwem leków.

bDfIBnsn

Prof. dr hab. n. med. Katarzyna Dzierżanowska-Fangrat, konsultant krajowa w dziedzinie mikrobiologii lekarskiej, w wydanej 18 marca opinii odradza stosowanie serologicznych testów kasetkowych. Te właśnie oferuje Kwieciński.


Ekspertka wskazuje na potencjalne ryzyko wystąpienia reakcji krzyżowych z pozostałymi beta-koronawirusami i przede wszystkim zwraca uwagę na niedokładność testów kasetkowych.

Tylko zastosowanie metod molekularnych pozwala na spełnienie laboratoryjnego kryterium potwierdzenia przypadku COVID-19, zgodnie z obowiązującą definicją przypadku na potrzeby nadzoru nad zakażeniami ludzi nowym koronawirusem - stwierdza w wydanym przez Naczelną Izbę Lekarską oświadczeniu.

Świadomie lub nie, zawodnik Fame MMA zaangażował się też w promowanie schematu inwestycyjnego przypominającego finansową piramidę. Być może chce zostać drugą Moniką Zamachowską. Jego wyjaśnienia, którymi zaprasza do udziału łatwowiernych fanów, trudno jednak uznać za merytoryczne.

Pamiętacie, jak ostatnio mówiłem o fajnym zarabianiu kasy, nie wychodząc z domu i o praktycznie zerowym wkładzie finansowym? Teraz możecie to zrobić, jeśli przeciągniecie paluszkiem do góry - zachęca Alan. Zalogujecie się na stronę, tam są wszystkie instrukcje co dalej. Zbijajcie kasę i dobrej zabawy wam życzę - kończy, wspominając, że wejście do zabawy kosztuje 100 złotych.

bDfIBnst

Na potwierdzenie swoich słów zamieszcza screen z wynikiem finansowym uzyskanym rzekomo po 15 dniach.

Strona, do której prowadzi link od Alana, obiecuje "dodatkowy dochód na platformie inwestycyjnej nowej generacji", a użytkownik nie musi wykazywać żadnej inicjatywy - czeka tylko na zysk. Brzmi pięknie, prawda? Wnikliwy internauta może jednak doczytać, że "żaden podmiot przedstawiony na niniejszej stronie nie bierze odpowiedzialności za podejmowane przez kogoś decyzje".

Zapewnienia o "praktycznie zerowym wkładzie finansowym" też mijają się z prawdą, bo konta użytkowników zdobywają poziomy. Wejście na najdroższy - piąty z nich - kosztuje 96 ETH, czyli ponad 80 tysięcy złotych w kryptowalucie Ethereum. Cały system przypomina piramidę, ponieważ nie ma żadnego produktu, a pieniądze w systemie pochodzą wyłącznie z wpłat nowych członków i kupowania "poziomów" przez obecnych. Zyskują wyłącznie ci, którzy są w schemacie najwyżej. W połączeniu z anonimowością założycieli całość nie sprawia wrażenia tak doskonałej inwestycji, jak przedstawia to Kwieciński.

Fanpage Wyjaśniam Piramidy również wziął pod lupę ten schemat. Twierdzi, że to powielenie tzw. schematu Ponziego.

bDfIBnsu

Cały schemat polega na "giftowaniu". Anonimowy admin odbiera większość środków za kogoś - pisze. Jest to genialne w swojej prostocie, ponieważ normalne sumy odbierają ludzie, którzy są na pierwszych pozycjach. Jest to nadal Ponzi, ale nazywamy to "gifting scheme".

Alan Kwieciński nie odpowiedział na naszą prośbę o komentarz w tej sprawie.

Myślicie, że celebryci znani dotychczas z walk, imprez i awantur nadają się na Waszych zdrowotnych i finansowych doradców?

bDfIBnsv
bDfIBnsO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(48)
Nihi
6 miesięcy temu
Tak to jest jak zamiast mózgu sama skorupka. Żałosny
hmmm
6 miesięcy temu
Hahaha, typowy prawdziwy "biznesmen" jak większość kolesi i lachonów jego pokroju. Te wszystkie insta-patologie, celebryty od siedmiu boleści, te Łorsoł-szory, Hotel-Paradajsy, pato-strimy, wszyscy chwalą się willami, autami na kredyt, a tak na serio zarabiają grosze i przy niewielkim piknięciu mogą wylądować na ulicy.
Cola
6 miesięcy temu
Smutne jest to że promowanie takich piramid nie jest karalne, dużo ludzi w to wchodzi, płacą te 100 zł czy 500 żeby wejść i nic z tego nie mają a wstyd im się przyznać że tak frajersko się dali oszukać i tak się to kręci.. biedni robią na fortuny bogatych.. kiedyś czas imprezowania się kończy , młodość która ma swoje prawa mija, grzechy młodości zostają wybaczone i zapomniane, wtedy trzeba pokazać klasę, męskość , odpowiedzialność tym bardziej jak niedługo zostanie się ojcem. To co pokazał ten pan to jeden wielki wstyd... Na miejscu kobiety z którą będzie miał dziecko było by mi mega wstyd że wybrałam takiego ojca dla dziecka... Widać że pracować się nie chce, kształcić się nie chcę tylko kasę zbijać na lajkach i sciemnianiu ludzi... Mega żal . Dzisiejsza tv pokazuje ludzi Pato , z którymi niedawno wstyd było obcować a teraz robią z nich gwiazdy, biedna młodzież szuka miejsca w życiu, swojej drogi i tacy jak on mają "fanów". Teraz będzie lans na super tatusia.. Alan pochwal się czym się zajmujesz, do czego doszedłeś, czy zarobiłeś praca np na mieszkanie dla rodziny. Mój mąż ma 27 lat i wybudował dla Nas dom, ale ciężko pracuje i nie siedzi na Facebooku czy insta.. a z czego Twoja kobieta jest dumna? Że zapłodnił ja facet z buzia z telewizji promującej alko i przygodny sex??
bDfIBnsP
gge
6 miesięcy temu
piramida żeton
Ania
6 miesięcy temu
Jade do wloszech
Najnowsze komentarze (48)
Ola
2 miesiące temu
Ty sobie zrób, ale na HIV
wedewdwed
6 miesięcy temu
bał bym si8e tego kupić
ChongersMK
6 miesięcy temu
Siema, pozdrawiam wszystkich piramidziarzy mkmkmk
Jaona
6 miesięcy temu
Idz precz patusie!
logy
6 miesięcy temu
w 100% jestem pewien że kolo nawet nie rozumie tego co reklamuje
Abi
6 miesięcy temu
Dziękujemy , nie skorzystamy...
asd
6 miesięcy temu
zwykły śmieciowy celebryta w ujemnym kontekscie
maks
6 miesięcy temu
śmiesznie, ja wszedłem do projektu będąc zwykłym szarym człowiekiem i po kilku dniach nie robiąc totalnie nic zarobiłem 400 złotych.
bDfIBnsH
anka
6 miesięcy temu
Zwykły chachment i buc z pierdziszewa dolnego, przechlany i przeruch@ny, HPV na bank!!!
WPiramidy
6 miesięcy temu
Od Od nas dodajemy, że musi być to niezła piramida, skoro chłopak musi się jeszcze podpierać zarobkiem z testów na COVID19.
Lilith
6 miesięcy temu
Większość zachorował na coronavirus a reszta na głupotę lub na strach
GGG
6 miesięcy temu
Alan to id io taaaa.... żal dziewczyny ktora bedzie miala z nim dziecko, ten chloptas nic madrego dzicku nie przekaze, dobrze, żę matke bedzie mialo z glowa na karku
Bbb
6 miesięcy temu
Powinni go jakos ukarac ze te testy sprzeajae6
czas
6 miesięcy temu
Kiedy zacznie się wielkie odszczurzanie ???????
bDfIBntj