Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|
aktualizacja

Aleksandra Kwaśniewska wspomina, jakim ojcem jest Aleksander Kwaśniewski: "Żadne pałace nie mają podskoku do WSPIERAJĄCYCH RELACJI"

159
Podziel się:

Aleksandra Kwaśniewska postanowiła podzielić się wspomnieniem tego, jak jej ojciec i były prezydent Aleksander Kwaśniewski radził sobie z tacierzyństwem. Zdobyła się na dość emocjonalne wyznanie. "Tatusiowie, bądźcie fajnymi ludźmi dla swoich dzieci" - apeluje.

Aleksandra Kwaśniewska wspomina, jakim ojcem jest Aleksander Kwaśniewski: "Żadne pałace nie mają podskoku do WSPIERAJĄCYCH RELACJI"
Aleksandra Kwaśniewska wspomina, jak jej ojciec radził sobie z tacierzyństwem (FORUM)

Aleksandra Kwaśniewska pojawiła się na obrzeżach show biznesu wiele lat temu, gdy krajem rządził jej ojciec, Aleksander Kwaśniewski. Wówczas, jeszcze jako nastolatka, niemal dorastała na oczach Polaków, ale większość młodości spędziła w cieniu znanych rodziców. Dziś, już jako aspirująca dziennikarka i obecna współprowadząca "Miasta kobiet", coraz częściej gra w mediach pierwsze skrzypce.

Choć Aleksandra Kwaśniewska wielokrotnie podkreślała, że medialne zainteresowanie raczej nie pomagało jej w trudnym okresie dorastania, to jest bardzo wdzięczna znanym rodzicom za to, że starali się jej zapewnić w miarę normalne dzieciństwo. Dzięki temu też do dziś ma z nimi bardzo dobre relacje, co niedawno udowodniła m.in. przy okazji Dnia Matki.

Zobacz także: Aleksander Kwaśniewski zaskoczył. Odkrył tajemnicę... makaronu z grzybami shitake

W czwartek z kolei celebrowaliśmy Dzień Ojca, a Ola, choć kilkanaście godzin spóźniona, postanowiła podzielić się anegdotą także w przypadku święta drugiego ze znanych rodziców. W instagramowym wpisie Kwaśniewska otworzyła się na temat dzieciństwa i zdradziła, jak Aleksander radził sobie z ojcostwem.

Zatem w temacie Dnia Ojca, bo wczoraj cały dzień byłam w podróży i tata też, więc się nie liczy. Pozostając przy wspomnieniach przedszkolnych, tata miał mniej szczęścia niż mama, bo mama mnie odbierała, a tata zawoził. Pamiętam więc, jak wspinałam się na skrzynię z zabawkami, żeby zobaczyć przez okno, jak idzie do samochodu i płakałam jak ciele odsadzone od matki. Swoją drogą, lata mijają, a ja nic nie wytraciłam na melodramatyzmie, albowiem nadal bierze mnie na łkanie, gdy widzę bliskie mi osoby wsiadające do dowolnych środków transportu i zawsze, ale to zawsze kołacze mi się po głowie coś w rodzaju: "ostatni raz go widziałam, jak wsiadał na furmankę…" - wspomina.

Ujawniła też, jak wyglądały ich wspólnie spędzone chwile i co lubili razem robić.

No a zaczęło się od taty. Potem odwoził mnie do szkoły, co lubiłam dużo bardziej, bo po drodze odpytywał mnie z ortografii, zaszczepiając mi sympatię do wszelkich osobliwości naszego języka. Ciągle mnie z różnych rzeczy odpytuje i ja ciągle lubię to wspólne quizowanie, nawet jak mnie kładzie swoją wiedzą na łopatki. Oczywiste jest, że tacie zawdzięczam dużo więcej, wielu myśli, że wszystko, ale to nieprawda, bo są jeszcze rzeczy, które zawdzięczam mamie - pisze.

Na koniec zdobyła się jeszcze na pewną refleksję i zapewnia, że bogactwo czy status społeczny nigdy nie zastąpiłyby jej ojca.

Prawda jest taka, że żadne pałace i zaszczyty nie mają podskoku do dobrych i wspierających relacji i za to jestem wdzięczna najbardziej. Morał z tego taki: Tatusiowie, bądźcie fajnymi ludźmi dla swoich dzieci, a jest szansa, że i dzieci będą fajne - podsumowała.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(159)
Ehh
2 miesiące temu
Jestem z pokolenia urodzonego w latach 80-tych. Nie wiem o co chodzi z tymi ojcami, ale jak bylam dzieckiem to na palcach jednej ręki mogłam policzyć, kto z moich wszystkich koleżanek i kolegów ma fajnego tatę. Reszta to raczej szkoda gadać.. Bardzo to smutne w sumie... Mam nadzieję, że teraz dzieci mają pod tym względem lepiej.
Anka
2 miesiące temu
Mój ojciec to był i jest jedną wielką porażką
Barbi
2 miesiące temu
Tatusiowie zajmijcie się w końcu porządnie Dziećmi,bo prawa sobie rościcie,ale Dzieci swych nie znacie.
Lena
2 miesiące temu
Maff i seba się rozstali? Nie obserwują się na insta
Gość
2 miesiące temu
Był? On jest jej ojcem. Przez Was myślałam, że Kwaśniewski nie żyje...
Najnowsze komentarze (159)
Bart
2 miesiące temu
Piggy
Alka
2 miesiące temu
Zawsze Olka wyglądała jak Fiona a teraz wygląda jak Fiona w makijażu.
Józwa
2 miesiące temu
Oj Pudel nie przepuszczasz wpisów prawdziwych a nie wychwalających Kwaśniewskich. Po co takie zakłamanie.
MKO
2 miesiące temu
Kwaśniewscy muszą trząść odwłokiem co będzie z ich majątkiem. Kto go przejmie takie bogactwo a spadkobiercy się kończą mam tylko taką cichą nadzieję, że schronisko dla bezdomnych zwierząt zyska w swoim czasie.
Alka
2 miesiące temu
Nie mogę znieść ich widoku i peanów /nieuzasadnionych/ na ich temat.
Kryla
2 miesiące temu
Idealny Tata z tym ze nie napewno
Agagahs
2 miesiące temu
Najlepszy prezydent i Pierwsza Dama jakich mieliśmy od czasów komuny. Można się śmiać, że pił (A który Polak nie pije...). Jolanta może trochę oderwana ale klasę miała.
wila
2 miesiące temu
Dziś tatusiowie i mamusie tez piją na potęgę za 500plus
Jan
2 miesiące temu
Córka ta jest wyjątkowo niepodobna do ojca. Czyżby to napewno jej tata ?
Kinekulle 194...
2 miesiące temu
Tata przekrętas jest ciekawy - ale niech lepiej opowie o dziadku i jego mlodosci
Lila🤐🧠
2 miesiące temu
Olka niech nie wybiela STAREGO jaki Prezydent Taki Ojciec szału nie ma 21👎👎👎👎
Lila👎🙈🚀
2 miesiące temu
Nie powiem rodzicem był ok ale prezydent klapa zawsze nawalony co wychodził samolotu na babie dno
Magda
2 miesiące temu
Najlepszy nasz prezydent. Wprowadził nas do EU i NATO. Bez niego Putin już by z nas zrobił drugą Ukrainę. Dziękuję Panie Prezydencie
Krystyna
2 miesiące temu
Corka chce na sile wybielic tatusia zapomniala jak talerze lataly po mieszkaniu to takie przykre
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie