Witek
|

Anna Mucha staje w obronie Barbary Kurdej-Szatan: "Jesteście słabeuszami. Jesteście po prostu SMUTNYMI LUDŹMI"

232
Podziel się

Aktorka odniosła się do fali krytyki, która spłynęła na jej koleżankę po opublikowaniu zdjęcia w jaguarze. Wiedzieliście, że Ania darzy Basię aż takim szacunkiem?

Anna Mucha staje w obronie Barbary Kurdej-Szatan: "Jesteście słabeuszami. Jesteście po prostu SMUTNYMI LUDŹMI"
(East News)

W związku z pandemią koronawirusa gwiazdy masowo apelują o pozostanie w domach. O wpis zachęcający do tego, by w najbliższych tygodniach zrezygnować z niepotrzebnych wyjść, pokusiła się także Barbara Kurdej-Szatan. Choć początkowo celebrytka stanowiła wzór do naśladowania, bowiem nie wyściubiała nosa z domu, spędzając wieczory na koncertowaniu w sieci i czytaniu bajek, ostatnim wpisem zraziła do siebie część obserwatorów.

Basia udostępniła zdjęcie z samochodu, w którym zapozowała wspólnie z mężem, "przy okazji" reklamując markę Jaguar. Pod jej niepozornym postem błyskawicznie zaroiło się od komentarzy oburzonych internautów, zarzucających aktorce hipokryzję. 34-latka nie zamierzała ukrywać, że krytyka jest jej obojętna i wdała się w żarliwą dyskusję z "fanami".

Po stronie celebrytki, której przyszło zmierzyć się z falą krytyki, stanęła koleżanka z branży. Na wsparcie Kurdej-Szatan w tych trudnych chwilach zdecydowała się Anna Mucha. Kontrowersyjna jurorka Dance Dance Dance pokusiła się o serię nagrań, w których broni "blondynki Playa".

Ja rozumiem, że cała ta sytuacja jest stresogenna i nieprzyjemna. Że siedzenie w domu czasami może wywoływać u niektórych stres. Czasami może weryfikować nasze oczekiwania wobec życia, tudzież zderzamy się z rzeczywistością. Ale to, co do mnie dociera i sposób, w jaki atakujecie, i w ogóle fakt, że atakujecie Baśkę Kurdej-Szatan, jest grubą nieprzyzwoitością - zaczęła solidaryzująca się z Basią Ania.

Mucha w ostrych słowach zwróciła się do tych, którzy "zaatakowali" Kurdej-Szatan:

Ja rozumiem, że z ludzi wychodzi to, co brzydkie, złe i niefajne, ale atakowanie Baśki jest po prostu niesmaczne i słabe. Jesteście słabeuszami, jesteście po prostu smutnymi ludźmi. Mówię o atakujących, żeby była jasność - zaznaczyła.

W dalszej części nagrań nie szczędziła komplementów w stronę koleżanki:

Możecie mi wierzyć lub nie, ale Baśka jest jedną z najlepszych osób, jakie znam. Najbardziej empatycznych, wesołych, ciepłych, serdecznych, myślących o innych. Widziałam Baśkę w różnych sytuacjach, widziałam ją w szpitalach, kiedy starałyśmy się rozbawić dzieciaki chore na bardzo ciężkie choroby. Zresztą nieważne, widziałam Baśkę w różnych sytuacjach i zawsze zachowywała się wzorowo, zawsze zachowywała się przyzwoicie. Zawsze potrafiła walczyć o swoich bliskich, o sprawiedliwość. Walczyła o to, by inni widzieli coś więcej, niż tylko czubek własnego nosa. Baśka jest dla mnie takim człowiekiem, który zmienia świat na lepsze - zachwalała celebrytkę, by następnie wystosować apel do w stronę internautów:

W związku z tym apeluję o więcej tolerancji, więcej zrozumienia, więcej miłości do bliźniego. I naprawdę, jak nie wiesz, jak się zachować, zachowuj się przynajmniej przyzwoicie, a jeśli tak bardzo nie jesteś w stanie się powstrzymać przed negatywnymi komentarzami i hejtem, to proponuję, żebyś po prostu przestał obserwować konta, które wywołują w tobie tak negatywne emocje. Po co się karmić negatywnymi emocjami? - skwitowała Ania.

Spodziewalibyście się takiego wsparcia po Musze?

KOMENTARZE
(232)
smd
2 tyg. temu
takie zera zarabiają więcej niż lekarz wirusolog.o co kaman
Cytadela
2 tyg. temu
Kolejne 100 zachorowań na COVID-19. Tak się skończy akcja PiS powrót do domu, za tydzień będzie 1000 dziennie a za 2 tygodnie Bergamo 2
odbiorczyni
2 tyg. temu
epidemia pokazała ludziom ile tak naprawdę są warci celebryci, aktorzy. Pokazała, ze tak naprawdę to tych "zawodów" może nie być. Dlaczego więc ci ludzie zarabiają miliony i uważają się za kogoś ponad przeciętność
widz
2 tyg. temu
mamy dziwne czasy. Aktorzy, którzy nie cieszą się sympatią odbiorców są nachalnie osadzani we wszystkim, są pretensjonalni, niemili do ludzi. Kiedyś aktor zabiegał o sympatię ludzi, bo przecież to zawód skierowany do ludzi.
Szczerość
2 tyg. temu
Ja nie hejtuje tych celebrytów, bo nawet mi szkoda czasu coś do nich pisać...
Najnowsze komentarze (232)
44gg
1 tyg. temu
A co ta Mucha tak obstaje za tą Szatan "gwiazdką" od 7 boleści...sama pewnie nie jest lepsza, język też ma grubiański. Ech...brakuje już słów!
Kola
2 tyg. temu
"atakujecie Baśkę"?"więcej miłości"? A ona co wyprawia w "Dance dance dance"?
Muszkija
2 tyg. temu
Mucha weź paczkę i się trzepnij....
Lol
2 tyg. temu
E tam fajne laski, obie, nie słyszałem że był jakiś hejt, dzięki pudelek, poza wirusem, wiem teraz też, że ludzie to jednak zjby i przyczepiają się teraz nawet do dawnych idolek xD
Teresa
2 tyg. temu
Jedna warta drugiej, golizna,pusto głowie ,brak pokory, jedna ordynarna,wulgarna druga by zaistnieć pokazuje kawałki swego ciała,już nie długo,obie żadnych poważnych sukcesów,talentu ciut ciut i bujają się i popierają , a był czas że dały się lubić ale to było dawno temu teraz tylko żal że tak kończą
RÓŻA
2 tyg. temu
Ja nie mam nic do aktorów i artystów, ale bardzo mnie denerwuje to iż dzięki nam zwykłym ludziom osiągnęliście to co teraz posiadacie. Dzięki nam macie kasę i lansujecie się w internecie zdjęciami, samochodami, ciuchami, domami szkoda że jeszcze nie fotografujecie jak na toalecie siedzicie. To wy się ogarnijcie i nie wrzucajcie różnych zdjęć albo filmików i nikt nie będzie was atakował czy krytykował. Więc kto tu jest pusty na pewno nie my, bo my ciężko zarabiamy na swoją przyszłość i z tym się nie lansujemy jak wy więc Aniu najpierw pomyśl co piszesz zapamiętaj sobie myślenie nie boli. A i jeszcze jedno te wasze nie wychodźcie z domu bo wirus jest tylko pomyśleliście o tych co z miesiąca na miesiąc żyją i wiążą koniec z końcem, więc oni muszą iść do pracy i zarobić przecież wy nie pomożecie bo na wakacje braknie. Ja nie hejtuje ani nie obrażam nikogo bo powtarzam to Dzięki Nam macie co macie.
gość
2 tyg. temu
no właśnie po co to sprowadzanie tych nieodpowiedzialnych ludzi zza granicy i to za darmo. wiedzieli pojechali a teraz ola boga ? teraz niech tam siedzą na tych tańszych plażach. przywożą tylko to cholerstwo bo nikt ich nie bada!!!!! stąd taki wzrost chorych . jeszcze kłamią i innych zarażają , a sami przeżyja jak każdy pacjent 0
Cukier
2 tyg. temu
Ania, autorytet, buhahahaha ! Ty też zjedz snickersa !!!
antek klawy
2 tyg. temu
Widzu, teraz nie ma aktorów teraz są - kabotyni lub brytki!
Ewela
2 tyg. temu
Mucha ty nie gad AJ tyle bo jak narazie to muchy masz w nosie i tyle.... W dancse taka nie jesteś a piszesz oglaszasz zekomo aby kochać bliźniego być dobrym co ty pieprxysz dziewko ogarbij bo ja CB ogarne
Dtd
2 tyg. temu
Dwa Pustaki
G. M.
2 tyg. temu
Dwie gwiazdy. Obydwie powinni usunąć z seriali i filmów. Niech śpiewają na YouTube.
Wojtek
2 tyg. temu
Co mnie obchodzą te pipkipipka jak pipka
Kazia
2 tyg. temu
Mam rady dla wszystkich artystek. Posprzedawać torebki Gucci,buty ,suknie i będzie kasa.ja se nie kupuje drogich rzeczy na 1 raz żeby się pokazać i piniondze mam na czas pandemii :) leżę do góry brzuchem i się nie martwię. I zacznijcie gotować to też się przyoszczedzi ,bo połowa przeżarta na mieście.:)
...
Następna strona