Trwa ładowanie...
Przejdź na
Cherry
|
aktualizacja

Antek Królikowski planuje chrzest syna, a ksiądz grzmi: "COŚ STRASZNEGO. Po co był ten ślub? Nie wiedział, co przysięgał?"

340
Podziel się:

Pochodzący z wierzącej rodziny Antek Królikowski oznajmił, że jak najszybciej zamierza ochrzcić synka. W katolicyzm aktora zwątpił rozczarowany ksiądz, wytykając mu brak odpowiedzialności.

Antek Królikowski planuje chrzest syna, a ksiądz grzmi: "COŚ STRASZNEGO. Po co był ten ślub? Nie wiedział, co przysięgał?"
Ksiądz grzmi na Antka Królikowskiego (AKPA, Instagram)

O szokującym wybryku Antka Królikowskiego media rozpisują się już od kilku dni. Choć od sierpniowego ślubu z Joanną Opozdą udowadniał w mediach społecznościowych, że fantastycznie odnajduje się w roli męża, a jego fani uwierzyli, że kochliwy celebryta w końcu się ustatkował, rzeczywistość zweryfikowała prawdziwe oblicze aktora. Zaledwie kilka dni po narodzinach pierwszej pociechy małżonków światło dzienne ujrzała informacja o trwającym już kilka tygodni romansie Antka z tajemniczą prawniczką.

Mimo zalewającej go fali krytyki Antek nie unika medialnego szumu i aktywnie uczestniczy w życiu publicznym. Ostatnio w ramach showbiznesowej aktywności gwiazdor pojawił się na konferencji prasowej nowego show TVN-u "Przez Atlantyk". To właśnie tam, oprócz wyzywania dziennikarza Pudelka, zdradził plany dotyczące jego niedawno narodzonego synka Vincenta:

Na pewno zamierzamy ochrzcić syna. Jeszcze nie wiem kiedy, im szybciej tym lepiejwyznał reporterce magazynu "Party".

Zobacz także: Antek Królikowski o fenomenie aplikacji randkowych

Słowa dotarły do księdza Janusza Koplewskiego, który znany jest w mediach jako "spowiednik gwiazd". W rozmowie z "Super Expressem" duchowny wyjaśnił, że rozwód rodziców (wróżony przez internautów Opoździe i Królikowskiemu) nie stoi na przeszkodzi chrztu:

Dziecko nie jest przecież niczemu winne. Ważniejsze jest to, aby rodzice chrzestni otrzymali stosowne zaświadczenie. Na pewno oni nie mogą być rozwiedzeni, bo byłyby spore kłopoty - mówił.

Jednocześnie ksiądz nie krył ogromnego zawodu i rozczarowania w kontekście działań niewiernego aktora:

To przykre, co się stało. Deklaruje, że jest z katolickiej rodziny, bierze ślub kościelny, ślubuje swojej ukochanej miłość, wierność i uczciwość małżeńską, a potem zostawia ją samą z dzieckiem i odchodzi do innej? Tutaj widzę niestety brak odpowiedzialności, coś strasznego. Po co był ten ślub? Nie wiedział, co przysięgał? Wiara opiera się na czynach, a nie na słowach. To nie jest tak, że ślubuje się jedno, a robi się drugie. To mężczyzna jest odpowiedzialny za rodzinę! Jego zachowania nawet nie chce się komentować - krytykował.

Sądzicie, że Antek weźmie sobie do serca słowa duchownego?

Dietetycy niszczą rady celebrytek, a Lidia Kopania swoją karierę

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(340)
klarw
5 miesięcy temu
rozpuszczony, jak dziadowski bicz, przez rodzinę, branżę, myślał, że wszystko może. Otóż nie panie Królikowski! Mogłeś sobie szaleć jako kawaler, jako mąż i ojciec masz swoje obowiązki. Moralne również
Lol
5 miesięcy temu
Wzór cnót i katolicyzmu Antoni leci ochrzcić syna a prostu z chrztu do kochanki.. hipokryzja level hard
asdasdasd
5 miesięcy temu
dorośnij chłopaku, idź na terapię, bo źle skończysz
jaciekrence
5 miesięcy temu
spowiednik gwiazd xd
Breaking news
5 miesięcy temu
Partnerka, chciała ślub, to Antoni odegrał rolę małżonka. Już zakończyły się zdjęcia do "filmu" pt. ,,Miłość rośnie wokół nas", więc przygotowuje się do kolejnej roli.
Najnowsze komentarze (340)
Mamusinek
4 tyg. temu
Tak mamusia wychowała. Wszystko wolno było to i wolno w życiu dorosłym wszystko. Jak się ma w domu socjopatę to trzeba się do wychowania dziecka mocno przyłożyć.
Lina
4 tyg. temu
Tomaszek,Tomaszek.....! Ale nowoczesna,,,ulepszona,, wersja celebrycka.Gdzie ta dziewczyna miała oczy? Takich Tomaszków jest wśród celebrów więcej ...Czasem ma się wrażenie,że iloraz inteligencji spłatał figle.
BZYK.
5 miesięcy temu
Antoś to fajny chłop. Nieprawdaż?
Www
5 miesięcy temu
Pan Krolikowski pokazal całemu swiatu czym jest moralne dno. Skrzywdził swoją rodzine a najbardziej niewinne dziecko. Co za wstyd dla rodziny. Jeszcze nie jest za późno. Napraw pan wyrządzone zło.
Marta
5 miesięcy temu
Rozpuszczony dzieciak. Zero odpowiedzialności.... porażka.... zal mi matki dziecka. Przez co ona teraz musi przechodzić.
Zdegustowana
5 miesięcy temu
Podczas drugiego odcinka przez Atlantyk antek wyrzuca peta do oceanu :(. Trochę to straszne że osoby publiczne robią takie rzeczy a na dodatek później telewizja pokazuje takie sytuacje w swoich programach jakby to było coś zwyczajnego
Emerytka
5 miesięcy temu
Wierzący? Hipokryci pierwszej wody.
BBored
5 miesięcy temu
Nie chcę żeby to zabrzmiało jak obrona, ale czasem presja społeczna, rodziny , bliskich a także w tym przypadku życie na świeczniku powoduje, że podejmujemy decyzję bo tak trzeba, a nie koniecznie do nich dorośliśmy emocjonalnie. Cała ta szopka ze ślubem była zupełnie niepotrzebna. Najbardziej szkoda w tym wszystkim dziecka.
Aaq
5 miesięcy temu
A co ma chrzest dziecka do zachowania rodzica?
Anka
5 miesięcy temu
Jak on trzyma niemowlaka, szok.
Aga
5 miesięcy temu
To przykre i bardzo nie odpowiedzialne,jak małolat ale lepiej niech się ogarnie,bo skacząc z kwiatka na kwiatek w końcu zostanie sam, szkoda mi jego żony i dziecka
zdroworozsądk...
5 miesięcy temu
prawdziwy katolik nie czyta pisma świętego i nie stosuje się do boskich zasad. pokazywanie religijnego życia na "soszial midia", kościołek, obraz szczęśliwej bogobojnej famili., a gdy nikt nie patrzy to zakłamanie, zdrad,a dwulicowość i koronka o 15tej w łagiewnikach, i poparcie przy dla korwina przywróceniu kary śmierci...mam wrażenie że lewaki z katolikami się miejscami pozamieniali.
Beko
5 miesięcy temu
Polecam lekturę Pisma Świętego naprawdę. Ludzie wszyscy katolicy ale wiedza biblijna zerowa.
Anna
5 miesięcy temu
A ja żałuję że ochrzcilam swoje dzieci. Więcej nie popełnię takiego błędu.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie