Kim nie chce, żeby Kanye widywał się z dziećmi?

82
Podziel się

North i Saint od ponad tygodnia nie spotkały się z tatą. Celebrytka woli, by nie widziały go w takim stanie?

Kim nie chce, żeby Kanye widywał się z dziećmi?

Od ponad tygodnia amerykańskie media żyją stanem zdrowia Kanye Westa. Raper trafił na oddział psychiatryczny szpitala w Los Angeles z podejrzeniem psychozy po tym, jak przez dłuższy czas zachowywał się w niepokojący sposób - wygłaszał dziwne apele na swoich koncertach, aż w końcu całkowicie odwołał trasę koncertową zaplanowaną do końca roku.

Choć początkowo sugerowano, że jego stan spowodowany jest "odwodnieniem i brakiem snu" w trakcie jego pobytu w szpitalu wyszło na jaw, że problemy psychiczne muzyka są znacznie poważniejsze. Okazało się, że raper cierpi na stany depresyjne i paranoję, w wyniku której jest przeświadczony o tym, że "istnieją ludzie, którzy zamierzają go dopaść". Z tego powodu nie ufa nawet lekarzom i personelowi medycznemu, a przy jego łóżku dzień i noc czuwa żona, Kim Kardashian, która pomaga nawet w karmieniu go.

Do mediów co chwilę przenikają nowe informacje o stanie zdrowia Westa. Niestety, nie są one optymistyczne.

Kanye generalnie miewa wielkie wzloty i wielkie upadki, ale tym razem to coś o wiele poważniejszego - tłumaczy źródło magazynu People. W szpitalu jest pod stała obserwacją dla jego własnego bezpieczeństwa. Kim jest bardzo zaniepokojona. Kanye jest pod wpływem wielu środków, a lekarze pracują nad dobraniem odpowiednich dawek. Póki co jego organizm prawie wcale nie reaguje na leki i nawet lekarze są tym zaniepokojeni.

Ponoć mimo złego stanu West chce pracować i twierdzi, że może robić muzykę nawet ze szpitalnego łóżka. Rodzina chciała zabrać go do domu i zapewnić mu całodobową opiekę lekarza, ale odmówił - najprawdopodobniej dociera do niego, że jest w bardzo złym stanie psychicznym. Od momentu, gdy trafił na oddział nie widział się z dziećmi, 4-letnią North i 11-miesięcznym Saintem, mimo że regulamin szpitala nie zabrania odwiedzin dzieciom pacjentów.

Osoba z otoczenia rodziny mówi, że Kim martwi się o relacje Westa z dziećmi i póki co nie chce, by się do nich zbliżał. Nie wiadomo czy bardziej boi się tego, że pogorszy mu się, gdy je zobaczy, czy po prostu nie chce, aby dzieci zobaczyły go w obecnym stanie.

KOMENTARZE
(82)
Gość
3 lata temu
Ja tez bym nie chciala zeby moje dzieci widzialy swego ojca w takim stanie.
gość
3 lata temu
a mozna przyprowadzac dzieci na oddzial psychiatryczny, gdzie pacjenci sa dostarczani (trzymani?) siłą?
Hania
3 lata temu
Szkoda gościa. Depresja to ohydna choroba. Obrzydza życie choremu i wszystkim jego bliskim.
Goscluc
3 lata temu
Szkoda mi tych dzieci
Gość
3 lata temu
To kto Kim teraz modnie ubierze?;)
Najnowsze komentarze (82)
gość
3 lata temu
a święta żona typowo jak kasa jest to ok jak nie ma kasy to dzieci odizolowac ,wstrętna baba ,facet wrazliwy ,przerąbane
gość
3 lata temu
Może i chory psychicznie, a może wcale nie - może podpadł masonerii czy komu tam, podobno gwiazdy mają z nimi powiązania. To by wyjaśniało, że on gada że chcą go dopaść....
gość
3 lata temu
popieram ją w 100%
Gość
3 lata temu
Psychozy występują również w odpowiedzi na przyjmowanie środków psychoaktywnych- narkotyki, dopalacze
Gość
3 lata temu
Dla tych dzieci wyvhowywanych i tak przez nianie tydzien rozlaki roznicy nie robi
gość
3 lata temu
Szpital psychiatryczny i więzienie to nie miejsce dla dzieci! Ile można to powtarzać? Skoro same z tych miejsc korzystać nie muszą, to nie powinny tam przebywać. Po co widzieć rodzica w takim miejscu, no chyba że dziecko samo nalega na spotkanie.
Gość
3 lata temu
Moim zeaniem zaden szpital to nie jest miejsce dla malych dzieci - a w takim przypadku to juz w ogole. Jak tatko dostanie swoich odpalow wlasnie w obecnosci dzieci, to nie zapomna tej wizyty do konca zycia
gość
3 lata temu
Predzej na jego popularnosci.
gość
3 lata temu
On jest artystą, artyści sie niestety często załamują i mają stany lękowe, psychozy, wiec nie ma się co dziwić, oby mu lekarze pomogli
lola
3 lata temu
tydzień dzieci nie widział, zaraz jak znam życie dzieci zaczną terapie u psychologa,
gość
3 lata temu
Spokojnie - wroci mocniejszy, bedzie ze mial kontakt z bogiem i pokaze notatki ala tablice Mojrzesza!
gość
3 lata temu
JEgo garderoba zaczela do niego mowic..
myszeczkaa
3 lata temu
czyżby początek końca ? ;)
gość
3 lata temu
może się wreszcie zamkną w domu i nie będę musiała oglądać wielkiej d**y i nawiedzonego idioty na pudlu. To była gruba przesada. Za gruba.
...
Następna strona