Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mann komentuje "braki warsztatowe": "Pani prezes niczego mi nie zarzuciła"

98
Podziel się:

Dementuje informacje "Wyborczej". Barbarze Stanisławczyk chodziło o braki warsztatowe innych dziennikarzy zatrudnionych w Trójce. "Spotkanie miało charakter wewnętrzny".

Mann komentuje "braki warsztatowe": "Pani prezes niczego mi nie zarzuciła"

Od dłuższego czasu w Polskim Radiu trwa gruntowna wymiana dziennikarzy. Widać to zwłaszcza w Trójce, w której pracę stracili już miedzy innymi Paweł Sołtys, Anna Zaleśna-Sewera i Damian Kwiek. Niektórzy, tak jak Zbigniew Zamachowski czy Jurek Owsiak odeszli sami, protestując wobec zmian narzucanych przez nowe władze. Teraz pojawiła się informacja, że o pracę powinny martwić się "trójkowe legendy": Wojciech Mann, Artur Andrus oraz Marek Niedźwiedzki.

Dziennikarze zostali wezwani na rozmowę do nowej prezes, Barbary Stanisławczyk, która miała zarzucić im, że Trójka "została opanowana przez gwiazdy". Mann usłyszał podobno, że ma "braki warsztatowe" i jego dni w rozgłośni są już policzone.

Sprawę opisała Agnieszka Kublik z Gazety Wyborczej, powołując się na anonimowych dziennikarzy. Wczoraj wieczorem Wojciech Mann wydał specjalne oświadczenie, z którego wynika jednak, że słowa o "brakach warsztatowych" wcale nie padły pod jego adresem.

Relacjonowane w mediach na podstawie nieprecyzyjnych informacji z drugiej ręki spotkanie radiowców z panią Prezes Zarządu PR S.A., Barbarą Stanisławczyk, było, jak to wspólnie uzgodniliśmy, spotkaniem o charakterze wewnętrznym - pisze Mann. Skoro jednak w powielanych w różnych miejscach materiałach powraca dotyczące mnie osobiście sformułowanie, chciałbym niniejszym poinformować, że pośród kierowanych przez Panią Prezes pod moim adresem uwag i opinii nie było zarzutu wytykającego mi braki warsztatowe.

Polskie Radio również wystosowało odpowiedni komentarz, pisząc, że dziennikarstwo Agnieszki Kublik "sięgnęło bruku".

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(98)
Gość
7 lat temu
Ciekawe, ile artykułów w wyborczej to ściema
Gość
7 lat temu
Wstyd pani Kublik! Moze należy potwierdzić informacje u źródła? !?
Gość
7 lat temu
Wyborcza i wszystko jasne
gość
7 lat temu
Gazeta ręcami i nogawicami chce zabłysnąć. Michnik jeździ z odczytami po Polsce, mówi jak mu źle, bo rząd zrezygnował z prenumeraty. Musiał zwolnić ponad 100 osób, dramat. Ciekawe kiedy w końcu odniesie się w swoich odczytach do brata, Stefana. Wczoraj cały dzień na gazecie tylko Syria i Syria. A dziadek Józef Kijowski, który jako poseł podpisał stan wojenny? Ja wiedziałam, że tego alimenciarza to nie wzięli znikąd. A na KODzie krzyczał, że teraz będą odbierać emerytury tym, którzy nas bronili. Ta, jasne, SB broniła wszystkich Polaków. Historia ma na to niezaprzeczalne dowody.
gość
7 lat temu
I jak się czujesz Pudlu? Widzę, że umiesz przepisywać tylko niewiarygodne niusy. Od dziś Was nie czytam LEMINGI.
Najnowsze komentarze (98)
gość
7 lat temu
Ż*d Michnik chciał by jeszcze coś powiedzieć a to wychodzi pierdzenie.Jak bratu mordercy obetną emeryturę to kto biedakowi pomoże?
gość
7 lat temu
wyborcza kłamie i zawsze kłamała
gość
7 lat temu
Jezuuuuu jaki charakterek na tzw twarzy
gość
7 lat temu
O jezuuuuuuuuuuuu jak ona obrzydliwie wygląda - charakter na facjacie jak wygrawerowany
teraz gość
7 lat temu
A kto to jest ta żyła by cokolwiel na temat mediów mówiła ?! hę?
gość
7 lat temu
Wyborcza jak nie skłamie to prawdy na pewno NIGDY nie napisze, taka już jest fałszywa , i sprzedajna
gość
7 lat temu
S*******a AntyPolska szczuje
kolo
7 lat temu
W każdej plotce jest coś prawdy.
gość
7 lat temu
Brawo Wyborcza. Może lepiej zmienić tytuł na "Brukowa" wtedy będziesz wiarygodna.
Gość
7 lat temu
Mann to jednak rasowy dziennikarz. I fajny facet
gość
7 lat temu
Nie slucham ;Trojki', a czy niektorzy nie powinni juz byc na emeryturze?
gość
7 lat temu
No i tak nas media oszukuja. I nawet tu takie tytuly,wstyd!
Max
7 lat temu
Mann jest nudny tak jak jego programy!
wt
7 lat temu
Rozumiem Woj-techa, nie ma co się kopać z koniem a jak jest wiedzą wszyscy. Ja tam chcę słuchać Manna, Niedźwidzia i Andrusa w Trójce dopóki się da. A po nocy przychodzi dzień a po burzy spokój, nagle ptaki budzą mnie tłukąc się do okien... Na pohybel Jarkowi-PiSowi i "dobrej zmianie"!
...
Następna strona