Trwa ładowanie...
Przejdź na

Burmistrz Mikołowa ujawnił swój romans na Facebooku: "JESTEM PO USZY ZAKOCHANY i chciałbym przebywać z Aleksandrą non stop"

509
Podziel się

Polityk tłumaczy, że nowa miłość... pozwala mu lepiej pracować. "Biochemia zakochania dodaje mi niesamowitej energii do pracy i życia". Niestety nie wiadomo, co na to jego żona.

Burmistrz Mikołowa ujawnił swój romans na Facebooku: "JESTEM PO USZY ZAKOCHANY i chciałbym przebywać z Aleksandrą non stop"
bEhOHmlh

Burmistrz Mikołowa, Stanisław Piechula, zaskoczył niedawno obywateli miasta osobistym wyznaniem. Ujawnił na Facebooku, że, chociaż jest żonaty, "związał swoje życie prywatne z asystentką Aleksandrą Czech". Wpis zilustrował zdjęciem wzburzonego morza. Jednocześnie wyraził nadzieję, że mieszkańcy miasta odniosą się ze zrozumieniem do jego romansu, a na koniec uprzedził, że nie będzie rozmawiał na ten temat.

Mam nadzieję, że pomimo moich prywatnych perturbacji będą mnie Państwo rzetelnie oceniali za to, jak pracuję na rzecz naszego miasta i mieszkańców oraz jakie efekty przynosi ta praca - napisał. Proszę wybaczyć ale z uwagi na fakt, że zaistniała sytuacja i temat jest zarówno dla mnie jak i w szczególności dla osób mi bliskich bardzo trudny NIE BĘDĘ PODEJMOWAŁ DYSKUSJI ANI PRZYJMOWAŁ KOMENTARZY.

W tej sytuacji naprawdę trudno zgadnąć, dlaczego zamieścił tę informację na Facebooku, ujawniając w dodatku personalia swojej pozamałżeńskiej wybranki. Opinie wśród mieszkańców Mikołowa są zróżnicowane. Niektórzy składali gratulacje, a inni wyrażali zaniepokojenie, czy wyborców oszuka podobnie jak żonę. Stanisław Piechula został wybrany na stanowisko burmistrza w 2014 roku jako kandydat niezależny. Wcześniej sprawował funkcje radnego Mikołowa oraz radnego Powiatu Mikołowskiego. Jest także członkiem Mikołowskiego Towarzystwa Charytatywnego oraz Naczelnej Izby Aptekarskiej. Jego wpis o romansie z asystentką polubiło prawie 300 osób.

bEhOHmlj

W wywiadzie dla Dziennika Zachodniego burmistrz zapewnia, że romans z 20 lat młodszą kobietą dodaje mu sił do pracy na rzecz miasta.

Z jednej strony jestem po uszy zakochany i chciałbym przebywać z Aleksandrą non stop, a będąc biologiem z wykształcenia wiem, że biochemia zakochania dodaje mi niesamowitej energii do pracy i życia, dopamina w mózgu i adrenalina we krwi daje mi siły i zapał do przenoszenia gór, co też super działa na mój zapał do pracy - przekonuje Piechula.

Na razie na "biochemii" zyskała głównie jego wybranka. Zakochany burmistrz zdążył ją już dwukrotnie awansować. W wywiadzie uspokaja, że ma świadomość tego, że obnoszenie się ze zdradą małżeńską "nie jest społecznie akceptowane", jednak ma nadzieję, że mieszkańcy Mikołowa docenią pracę jego neuroprzekaźników. Zapewnia także, że nie zamierza zwolnić Aleksandry Czech ani przestać z nią sypiać.

Wiem, że taki układ nie jest społecznie akceptowany, więc muszę przeanalizować, czy mieszkańcy docenią moją lepszą pracę na wysokim poziomie neuroprzekaźników, czy raczej będą krytykowali sytuację romansu z podwładną - komentuje burmistrz. Po pierwsze, asystentka sama musi wyrazić chęć ustąpienia ze stanowiska. Nie mam żadnej podstawy prawnej, aby ją do tego zmusić. Sfera uczuć nie stanowi przecież żadnego prawnego argumentu i uzasadnienia.

bEhOHmlp

Piechula zresztą już wcześniej dał się poznać jako dżentelmen. Przed świętami Bożego Narodzenia zaapelował do Mikołowiczan, by nie pozwolili kobietom przemęczać się w kuchni. Dla przykładu zamieścił kilka swoich "całkowicie przypadkowych fotek". Nie wspomniał wtedy jednak, czy gotuje dla żony czy kochanki.

bEhOHmlq
bEhOHmlK
KOMENTARZE
(509)
Gość
4 lata temu
Drugi Kazio :)
Gość
4 lata temu
Glowa siwieje, d*** szaleje....
gość
4 lata temu
Żeby nie skończył jak Marcinkiewicz
bEhOHmlL
Gość
4 lata temu
O panowie widze biorą przykład:) pokażcie swoje kochanki w koncu wszyscy je macie
Gość
4 lata temu
Ja chyba śnie... :)
Najnowsze komentarze (509)
gość
4 lata temu
Małżonka powinna oddać dzieci pod opiekę burmistrza a sama płacić alimenty.Murowana ucieczka asystentki.
Ola
4 lata temu
Ona też mężatka
Gość
4 lata temu
Te ofuczale gęby w urzędzie masakra łaskę ci robi taka że obsługuje zwolnić te babska
Gość
4 lata temu
On i pracownicy powinni pójść do wymiany tak wiedzieli i to tolerowane jeden wielki burdel
Gość
4 lata temu
Chłopek rozporek suchy chudy fuj a ta jego wytapetowana nie mam szacunku do tego chłopa i babsztyla sucha d z suchotnikiem to Kobylanka nie kobita
gość
4 lata temu
Chyba z tymi neuroprzekaźnikami coś u pana burmistrza nie do końca w porządku, czytając jego bełkot mam wrażenie, że ma problemy z głową...
pacany
4 lata temu
co za dekiel
hahahaha
4 lata temu
romans z 20 lat młodszą kobietą dodaje mu sił do pracy na rzecz miasta.
bEhOHmlD
Donaa661
4 lata temu
Takiego gnoja już żona powinna potakim wpisie dać mu kopa d**e ciekawe czy było by mu do smiechu
gość
4 lata temu
Jakiś chory na główkę!!Ale wybieracie polityków ,,świecących,,przykładem!!!Hihihihihi!!!Chory jak nic!Lecz się chłopie na nogi bo na głowę za późno!!!
Gość
4 lata temu
O romansie dowiedziała do€ również jego żoną To jednak jest uczciwe. Moim zdaniem, takie rzeczy się zdażają i najważniejsze jest że nie kłamie i nie mataczy. A co będzie później jak burmistrz nie będzie już burmistrzem? Wszak wiadomo, że kobiety najbardziej kręci władza jaką na partner
gość
4 lata temu
co za p****t
gość
4 lata temu
Do " Kobiety" , weź się ogarnij ! , pochwalać takiego pajaca to po prostu żenujące!
gość
4 lata temu
No nie wierzę w to co czytam , i on się nazywa "dżentelmenem" , śmiech na sali
...
Następna strona
bEhOHmmf