Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dlaczego nienawidzi Trzepiecińskiej?

428
Podziel się

Hoduje w sobie nienawiść. Co jej zrobiła Joasia 17 lat temu?

Dlaczego nienawidzi Trzepiecińskiej?
bEqUlZcl

Od dawna wiadomo, że Katarzyna Skrzynecka i Joanna Trzepiecińska delikatnie mówiąc nie darzą się sympatią. Przyczyną ich wzajemnej niechęci jest podobno wydarzenie sprzed kilkunastu lat.

Kaśka ma do Joasi żal, który nigdy nie minie - mówi tygodnikowi Świat i Ludzie kolega obu aktorek. Dzisiaj nie poddałaby się tak łatwo, ale wtedy była młodziutka i nie wiedziała, co zrobić kiedy koleżanka po fachu odebrała jej rolę.

Poszło o główną rolę kobiecą w Papierowym małżeństwie z 1991 roku, której atrakcyjności dodawał fakt, że film był kręcony częściowo w Wielkiej Brytanii. Dla Skrzyneckiej miał to być początek wielkiej kariery. Ale wtedy pojawiła się Trzepiecińska.

bEqUlZcn

Zawsze miała tupet - mówi przyjaciółka aktorki. Gdy uznała, że ta rola jest stworzona dla niej, bez pardonu skontaktowała się z reżyserem. Oświadczyła, że chce zagrać w tym filmie i już.

Skrzynecka ponoć do dziś nie może jej tego darować. Nie dziwimy się. Pewnie często zastanawia się, dlaczego skończyła mizdrząc się do kamery w Tańcu z gwiazdami.

Ale czy na pewno winna jest temu tylko Trzepiecińska?

bEqUlZcO
KOMENTARZE
(428)
wisia551
13 lat temu
Bez przesady. Trzepiecińska jest aktorką, a kim jest Skrzynecka? Co potrafi poza mizdrzeniem się, które jest prześmieszne w jej wydaniu.
gość
13 lat temu
to prawda!
gość
13 lat temu
Lubię je obie, ale Trzepiecińska ma więcej klasy.
bEqUlZcP
gość
13 lat temu
owszem- ja.
gość
13 lat temu
każdemu byłoby przykro
Najnowsze komentarze (428)
IWONA LASKOWS...
7 lat temu
trzepiecinska po prostu zawalczyła o swoje, a że zrobiła to lepiej to wygrała i już. jak skrzynecka to gamoń to trudno. może ma też mniejszy talent i dlatego zwala winę na tupet koleżanki...
gość
10 lat temu
Trzepiecińska to polska i śliczna, niebieskooka aktorka o jasnej buzi, to nasza krew. Skrzynecka jakaś taka bura cera i ślipia bure, to nie nasza krew!!! Tyle w tym temacie.
gość
10 lat temu
a mnie się podoba i basta
gość
10 lat temu
bardzo dobrze gra Alutkę
gość
10 lat temu
tak.. JA
gość
10 lat temu
czytam te komentarze o pani Skrzyneckiej i pani Trzeoiecińskiej i uważam, że to tylko zazdrośść Kasi S doprowadza do nienawiści do Joasi T. według mnie Trzeoiecińska jest o wiele lepsz niż Skrzynecka. Teodorska nie będę tu używała epitetów sama wie jaka jest.
gość
10 lat temu
Ale co Joanna Trzepiecińska zrobiła? Nie wiem, za co tu się obrażać. Ten reżyser uznał, że pani Joanna się nadaje i już. Ja tam panią Joannę lubię.
gość 1
11 lat temu
Joanna Trzepiecińska w "Papierowym małżeństwie" była po prostu świetna. jakoś nie za bardzo wyobrażam sobie Katarzynę Skrzynecką w roli Alicji Strzałkowskiej. Joanna ma w sobie taki zadzior, który sprawił, że grała naprawdę przekonująco dziewczynę zdeterminowaną co do tego, by zostać w Anglii. Słodkie pitu-pitu Skrzyneckiej w "Tańcu z gwiazdami" mnie denerwowało. Czemu robiła tam z siebie głupszą, niż jest? Ma tyle walorów - urodę, głos do śpiewania, talent aktorski... Niech lepiej nimi zarządza.
bEqUlZcH
gość
11 lat temu
Przecież to reżyser filmu uznał, że Trzepiecińska będzie lepsza od Skrzyneckiej. I dobrze wybrał.
gość
12 lat temu
Trzepiecińska jest bardzo miłą osobą. Trzymam za nią kciuki. Natomiast dziwię sie, że P. Skrzynecka - przy jej urodzie i talencie wokalnym - tak sobie nie poradziła w świecie! Szkoda.
gość
12 lat temu
nie zgadzam się z Tobą do końca. walczyć, ale z klasą i nie po trupach. pomimo to uważam, że tu niekoniecznie doszło do walki po trupach. po prostu wybrano lepszą i tyle. czy skrzynecka jest świętą krową, że jak jest jakaś rola to od razu jej i tylko jej, bez żadnej konkurencji? bez przesady...
gość
12 lat temu
jest coś takiego jak konkurencja, prawda? może trzepiecińską wybrano bo była lepsza? gdyby skrzynecka była taka super, tak łatwo by nie straciła roli.
gość
12 lat temu
to glupie a w dodatku puste kretynka,ktora soba nic nie reprezentuje procz msciwosci i glupoty w tym ma prym wraz z takimi jak doda wspolczuje lecz zadnej kultury nie przedstawia soba ta baba,g****a i pusta
gość
12 lat temu
i tu mamy ewidentny dowod ile w nas nienawisci nawet po tylu latach,,,to trzeba byc chorym czlowiekiem by te nienawisc tak pielegnowac ,chorym czlowiekiem lecz magia telewwizji wlasnie takie cos przyciaga pogonic to g***o niech w koncu pozna co to praca gdy bedzie musiala borykacsie z codziennoscia i prawda z zycia,,to nie jest bajka to rzeczywistosc smiesza mnie takie rzeczy odrobine kultury jak i kompromisu by i tam sie przydalo,,zenujace wielce starzejaca sie panna jeszcze lecz nie mloda ale rozumu tyle co mozg ptaszka lecz on jest nawet madrzejszy od nas
...
Następna strona
bEqUlZdj