"Uduchowiona" Agata Steczkowska w "Dzień Dobry TVN": "Kamera nas kocha, jesteśmy interesującą rodziną. Czuję się UTKANA Z MIŁOŚCI"

168
Podziel się

Najstarsza z sióstr Steczkowskich wyciska wszystko ze swoich "pięciu minut". "Justyna i Magda nie są jedyne w naszej rodzinie, mam jeszcze braci" - przypomniała.

"Uduchowiona" Agata Steczkowska w "Dzień Dobry TVN": "Kamera nas kocha, jesteśmy interesującą rodziną. Czuję się UTKANA Z MIŁOŚCI"

Agata Steczkowska, najstarsza i najmniej do tej pory znana z sióstr Steczkowskich, od kilku tygodni bryluje w mediach. Wszystko za sprawą rodzinnej opowieści, którą zawarła w książce pt. _**Steczkowscy. Miłość wbrew regule**_. Zdradziła kulisy małżeństwa swoich rodziców, które zawarte zostało w dość dramatycznych okolicznościach: Stanisław Steczkowski był bowiem księdzem, który zakochał się w młodej chórzystce, Danucie i spłodził z nią córkę, właśnie Agatę. Dla ukochanej wystąpił ze stanu duchownego, czego kościół, zdaniem Steczkowskiej, przez lata nie umiał mu wybaczyć.

51-letnia Agata wyraźnie cieszy się z zainteresowania mediów i promuje swoją książkę gdzie może. Dzisiaj rano pojawiła się w studio _**Dzień Dobry TVN**_, gdzie w wyjątkowo "uduchowionym" tonie przekonywała po raz kolejny o wyjątkowości małżeństwa swoich rodziców, odmieniając rzeczownik "rodzina" przez wszystkie przypadki.

Kamera nas kocha, jesteśmy interesującą rodziną - zapewniała. Nie można napisać książki wspólnie, bo każdy ma inny punkt widzenia. Moi rodzice znali się od dziecka. Ta książka to nie jest science fiction, jest na dokumentach oparta. Najstarsi zwykle są liderami rodziny, tak jesteśmy programowani, żeby się zająć młodszym rodzeństwem. Jesteśmy owocem miłości naszych rodziców. Czuje się utkana z miłości. Rodzice żyli według własnego sumienia, stworzyli rodzinę, która jest fenomenem. To są słowa profesorów.

Steczkowska dodała, że oprócz niej, Justyny i Magdy są jeszcze ich bracia, których też warto wypromować w telewizji. Delikatnie dała do zrozumienia, że sama również chciałaby skorzystać z tej popularności.

Justyna i Magda nie są jedyne w naszej rodzinie, mam jeszcze braci - przypomniała. Oni tego jeszcze nie przeczytali. Wysłałam wszystkim egzemplarze. Rodzice zaprosili do swojego życia dziewięć istnień, wykarmili bez pomocy państwa i kościoła. My jesteśmy tylko do nich dodatkiem.

Co ciekawe, Justyna i Magda wciąż unikają komentowania książki swojej starszej siostry...

KOMENTARZE
(168)
gość
3 lata temu
ile będzie jeszcze ganiać i opowiadać że jest córką księdza, co ona ćpa?
Gość
3 lata temu
A kim ona jest? Siostrą znanej siostry i tyle. A jej siostra to tylko odcina kupony od jednego przeboju Dziewczyna szamana. Jeszcze było jakieś oko za oko.
gość
3 lata temu
i tą siecią z miłości utkaną wyciągnę wszystkie rodzinne brudy. co ta potrzeba zaistnienia robi z ludzi.
gość
3 lata temu
Ale im wszystkim wali na dekiel, chyba pod ambona na szybciora robione i niedotrysniete.
Gość
3 lata temu
Mlodo wyglada
Najnowsze komentarze (168)
Klarowna
3 lata temu
Nie rozumiem tych nienawistnych komentarzy - aż przykro czytać, jak na zwykłej kobiecie wieszają psy.
gość
3 lata temu
W każdej, nawet porządnej rodzinie można natrafić na osobę głupszą od wszystkich. I co z taką zrobić?
Lena
3 lata temu
Od lat bardzo kibicuję Pani Agacie w jej przedsięwzięciach (fundacji i innych) po książkę na pewno sięgnę.
love
3 lata temu
No cóż jak powiedziała to jakiś czas temu, ta książka została napisana z potrzeby serca. I ja tego nie kwestionuję. Jestem ciekawy tej książki ;)
gość
3 lata temu
Czym ona się chwali? To jest ohydne żeby ksiądz miał dziecko z jakąś babą. Powinna to trzymać w tajemnicy a nie wszem i wobec głosić te wiadomości.
gość
3 lata temu
maja dobre geny ,wygladaja mlodo ,sa szczuple tylko nieurodziwe twarze i oleju w glowie brakuje
gość
3 lata temu
PUDELEK TO SYFFFFF!!!!!
gość
3 lata temu
Za niedługo bedzie gotował w sniadaniówce
gość
3 lata temu
Wszystkie brzydkie tylko Justyna porobiona to jakos wygląda
gość
3 lata temu
kuźwa i ta rodzinka na tej religii tylko jedzie ,obrzydliwe parcie na szkło
Gość
3 lata temu
To już zaczyna być nudne....
Gala
3 lata temu
Niby grzeczna ale jednocześnie bardzo zarozumiała...
gość
3 lata temu
Dosyć już tych garbonosych steczkowskich . Wywlekacie te stare śmiecie , których ludzie nie znoszą .
Gość
3 lata temu
Wow, 51lat i tak wygląda, nieźle.
...
Następna strona