Orlando Bloom o rozstaniu z Mirandą Kerr: "Łączy nas wyjątkowa więź. Jesteśmy świetnymi rodzicami"

Aktor i modelka wspólnie dzielą się opieką nad ich 6-letnim synkiem. "Nigdy nie walczyliśmy o dziecko".

Obraz

W 2013 roku Miranda Kerr i Orlando Bloom oświadczyli, że ich małżeństwo dobiegło końca. Para postanowiła rozwieść się po trzech latach małżeństwa, gdyż nie widywali się od miesięcy zbyt zajęci swoimi karierami. Modelka pozowała w kolejnych sesjach zdjęciowych i kampaniach, zaś jej mąż spędzał wiele czasu na planie filmowym.

W przeciwieństwie do wielu hollywoodzkich par Kerr i Bloom nie rozwiedli się na łamach tabloidów opowiadając o swoich wstydliwych sekretach. Modelka i aktor rozeszli się w zgodzie i bez konfliktowo dzielą się opieką nad 6-letnim synkiem. W najnowszym wywiadzie gwiazdor zapewnił, że Miranda jest "idealną mamą" i jednym z jego najlepszych przyjaciół.

Łączy nas wyjątkowa więź. Jesteśmy świetnymi rodzicami. Nie chcieliśmy aby nasz syn mógł potem przeszukać Internet i znaleźć w nim kłótnie mamy oraz taty. Pilnujemy jego prywatności i nie opowiadamy o rozstaniu bo to także część jego życia.* Nigdy nie walczyliśmy o dziecko* - wyznał Bloom.

Orlando skomentował także rozstanie z Katy Perry, z którą nago spędzał wakacje. Zobacz: KOMPLETNIE NAGI Orlando Bloom na wakacjach z Katy Perry! (ZDJĘCIA)

Pozostaliśmy przyjaciółmi. Oboje jesteśmy dorośli. Ona jest kimś bardzo obecnym w mediach, ale za to nikt się nie interesuje moim życiem. To co zaszło pozostanie między nami. Chcemy dać przykład dzieciakom, że rozstania nie muszą kończyć się wzajemną nienawiścią - dodał.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Jastrzębska o rozwodzie Krupy w TVN-ie: "Czy to nie dlatego, że Asia miała za dużo psów?"

Zobacz też:

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą