Piątek 16.06.2017

Styl gwiazdy: Edyta Herbuś

Edyta Herbuś modapudelek

Edyta Herbuś przeszła długą drogę od czasu swojego show biznesowego debiutu na parkiecie Tańca z gwiazdami. Skromna dziewczyna z kieleckiego blokowiska zaczynała jako dziewczyna striptizera, Dawida Ozdoby, a okazała się być jedną z najbardziej pracowitych polskich celebrytek. W międzyczasie została "aktorką", "muzą Trelińskiego" i "ikoną stylu".

Zobacz też: Początki Edyty Herbuś: auto Dawida Ozdoby, "Taniec z gwiazdami", "Jak ONI Śpiewają"... Pamiętacie?

Choć jej ścieżka "kariery" może wzbudzać wątpliwości, 36-latce trudno odmówić modowego wyczucia. Jako "ściankowa weteranka", Herbuś świetnie rozumie polski show biznes i konsekwentnie kreuje wizerunek. Celebrytka od lat jest ulubienicą projektantów: Macieja Zienia, duetu MMC i swojego przyjaciela z Kielc, Roberta Kupisza. Dzięki związkowi z Trelińskim zaczęła się pojawiać nie tylko na polskich pokazach mody, ale też na premierach w operze.

Styl Herbuś trudno podsumować w kilku słowach. 36-latka ubiera się w zgodzie z trendami, stawiając na kobiece fasony, które podkreślają jej sylwetkę. Na wieczorne wyjścia najchętniej zakłada kreacje polskich marek: Zaquad, Marlu lub Viola Piekut. Pod względem dodatków jest bardziej wymagająca - w jej kolekcji znaleźć można torebki od Givenchy i Elisabetty Franchi oraz okulary Louis Vuitton.

Zobaczcie Herbuś i jej ściankowe stylizacje z ostatnich miesięcy. Zasługuje na miano "ikony"?

« Poprzednie 1/18

Gala Ty Fundujesz Dobro

2Gala Ty Fundujesz Dobro