Trwa ładowanie...
Przejdź na

Napoleon ZAPIŁ SIĘ NA ŚMIERĆ? "Kiedy otrzymywał pieniądze z programu, od razu przestał pojawiać się w pracy"

158
Podziel się

Chociaż producent Chłopaków do wzięcia zapewnia, że uczestnicy nie dostawali pieniędzy, portal NaTemat ustalił, że Roman Paszkowski mógł liczyć na 500 złotych za odcinek.

Napoleon ZAPIŁ SIĘ NA ŚMIERĆ? "Kiedy otrzymywał pieniądze z programu, od razu przestał pojawiać się w pracy"
bDnaChaZ

Pod koniec 2017 roku zmarł jeden z najbardziej lubianych bohaterów reality show Chłopaki do wzięcia, Roman Paszkowski, nazywany Napoleonem. Przyczyną śmierci był najprawdopodobniej zawał serca.

Paszkowski miał, niestety, zrujnowane zdrowie przez nadmierny i trwający latami pociąg do alkoholu. Po jego śmierci pojawiły się opinie, że ekipa programu mogła go lepiej przypilnować, a tymczasem tylko go wykorzystała, bo zabawnie wypadł przed kamerą. Mimo że Paszkowski otwarcie przyznawał w programie, że ma problemy z alkoholem, producent Chłopaków do wzięcia w rozmowie z Party idzie w zaparte, że nie miał o tym pojęcia.

bDnaChbb

Nigdy Romka nie widziałem pijanego - zapewnia Jerzy Morawski. Alkohol występował tylko w jego opowieściach. Według mnie był bardzo obowiązkowy, czasem odmawiał nagrania, bo mówił, że ma pracę. Dla mnie miał w sobie wewnętrzną mądrość, a w ostatnich nagraniach było widać pewną przemianę.

Podobno problem Romka pogłębił się odkąd zaczął dostawać pieniądze od producentów programu. Morawski zapewnia, że nic takiego nie miało miejsca.

W dokumencie nigdy nie powinno być gaży dla uczestników - wyjaśnia w Party. Istnieje wtedy podejrzenie, że bohaterowie, zamiast szczerze opowiadać o sobie, będą zmyślać i naginać rzeczywistość. My nie jesteśmy w stanie ich sprawdzić, oprócz tego, co widzimy i co oni mówią. Ale wszyscy, którzy oglądają "Chłopaków do wzięcia" widzą, jak niektórzy żyją. Przyjeżdżamy i widzimy, że nie mają coś jeść, że nie mają pracy, dlatego dajemy pieniądze, aby im trochę pomóc. Ale tak naprawdę nie ma budżetu na honoraria dla uczestników, to nie jest telenowela i napisane role. To jest życie.

Tymczasem portal Na Temat dotarł do nieoficjalnym informacji, że Paszkowski dostawał "pod stołem" 500 złotych za odcinek. Niestety, wszystko przepijał. Jak ujawnił pracownik Urzędu Gminy Sońsk, który znalazł uczestnikowi pracę, kiedy tylko otrzymywał pieniądze od producentów, od razu pojawiali się przy nim koledzy, zaczynała się wielodniowa libacja, zaś Romek przestawał pojawiać się w pracy.

bDnaChbh

Jeszcze w programie pan Romek wypowiadał się, że w końcu znalazł zatrudnienie. My, jako Urząd Gminy Sońsk, mu ją zaproponowaliśmy - potwierdza urzędnik. Była to praca na podstawie umowy Urzędu Gminy z Powiatowym Urzędem Pracy w Ciechanowie, chodziło mianowicie o staż. Niestety, pan Romek, z własnej winy, go nie dokończył. W sumie przepracował trzy miesiące. Wykonywał drobne prace: uzupełniał z naszymi pracownikami gospodarczymi ubytki w nawierzchniach asfaltowych, wykonywał prace porządkowe, jak np. opróżnianie koszy. Nie była to praca o wygórowanych ambicjach, ale zaproponowaliśmy panu Romanowi to, co było tylko możliwe. Miał duże wsparcie z naszego Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sońsku. Pracownice GOPS naprawdę o niego dbały i doradzały mu w wielu kwestiach. Poprosił panią wójt o przedłużenie stażu o kolejne dwa miesiące i taka umowa była już podpisana. Problem w tym, że już praktycznie tego przedłużenia nie odbył. Nie stawiał się do pracy.

bDnaChbi
bDnaChbC
KOMENTARZE
(158)
gość
3 lata temu
zaraz będzie że telewizja winna bo mu dawała pieniądze, ale tak naprawdę on sam był niestety winny
gość
3 lata temu
widac po nim zeza kołnierz nie wylewał i to od lat. mocno zniszczony jak na 31 lat i troche przypomina dorosłego z FAS.
Gość
3 lata temu
Napoleon zmarł w grudniu przed świętami, a nie w zeszłym tygodniu...
bDnaChbD
Gość
3 lata temu
Mimo wszystko bardzo szkoda człowieka.
gość
3 lata temu
No tak, bo koledzy-pasożyty, jak mieli źródełko, to od razu przy nim byli. Szkoda go, bo był młody, ale uzależnienie zawsze człowieka zniszczy :(
Najnowsze komentarze (158)
Lubin-zwyżki6...
3 lata temu
O ile potrzebujesz pożyczyć dźwig osobowy, zachwalam odwiedzić stronę internetową:Szukamy obeznanych pracobiorców
Środa Śl._pod...
3 lata temu
Jeśli potrzebujesz wynająć dźwig osobowy, zachwalam odwiedzać stronę www:Zabiegamy o fachowych pracobiorców
gość
3 lata temu
Alkoholik, ktory zachlał się na śmierć. Ale sensacja. W sam raz na Pudelka.
Gość
3 lata temu
Z Wódką jeszcze nikt nie wygrał.
Gość
3 lata temu
Lubil widac dac w gaz
gość
3 lata temu
Niech mu ziemia Lekka bedzie Juz jest szczesliwy
gość
3 lata temu
500 zł ?? Ciekawe ile Polsat i Ipla zarabiali na nich na reklamach które leciały czy w tv czy na ipla a oni dawali 500 zł masakra !! Nie dziwne że się zapił co można za 500 zł zrobić tylko się upić !!
gość
3 lata temu
kto nie chce ten nie pije, nawet jakby dostal milion, a pijakowi wystarczy dyche dac do reki i juz leci do kiosku !!!
bDnaChbv
gość
3 lata temu
zabił sie sam.tak to na wsiach jest.jest kasa,jest wóda,jest impreza. w miescie to tez sie dzieje ale na wsiach jest jeszcze gorzej
gość
3 lata temu
alkocholik
gość
3 lata temu
Był dorosły, jak widac dostawał szanse od życia na jakieś zmiany..... Sam jest winy takiemu końcowi;-(
gość
3 lata temu
no tosz zachlał sie na śmierc po co ta sensacja wokol niego.
gość
3 lata temu
Szkoda czlowieka ale widac ze wyniszczony przez wódę
Gość
3 lata temu
Żal mi oczywiście człowieka...Ale tak naprawdę,każdy odpowiada za swoje życie.. Nikogo nie obarczajmy winą,miał też rodzinę,to rodzina jeśli już powinna mu pomóc..
...
Następna strona
bDnaChbX